Přítel se začal chovat zvláštně

Anonymní
4.9.21 06:40

Přítel se začal chovat zvlastne

Ahoj. Nás problém trvá už měsíc :roll: Přítel začal být odměřený. Nějaký čas se mnou nekomunikoval. V poslední době, když jsem se mu ozvala, naplánovala výlet souhlasil. A celkem se choval normálně.
Ale sám od sebe se neozval, neinicioval setkání.
Včera jsem se ho tedy zeptala jestli budeme fungovat dál jako dřív nebo ne? Žádná odpověď. Až po mé druhé zprávě, jestli by mi mohl odpovědět.
A nebo odpověď mě dorazila a nechápu: To nejde abys udržovala vztah s dvěma muži.

Jenomže, já žádný vztah a dvěma muži neudržuju :cert: Jen můj bývalý je můj kamarád. Nic jinýho. :? Tak že asi mám chápat jeho odpověď jako konec vztahu? Nebo co mám holky dělat? Pozvat ho někam? Mlčet?
Děkuji. A prosím anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17106
4.9.21 06:45
@Anonymní píše:
Ahoj. Nás problém trvá už měsíc :roll: Přítel začal být odměřený. Nějaký čas se mnou nekomunikoval. V poslední době, když jsem se mu ozvala, naplánovala výlet souhlasil. A celkem se choval normálně.
Včera jsem se ho tedy zeptala jestli budeme fungovat dál jako dřív nebo ne? Žádná odpověď. Až po mé druhé zprávě, jestli by mi mohl odpovědět.
A nebo odpověď mě dorazila a nechápu: To nejde abys udržovala vztah s dvěma muži.Jenomže, já žádný vztah a dvěma muži neudržuju :cert: Jen můj bývalý je můj kamarád. Nic jinýho. :? Tak že asi mám chápat jeho odpověď jako konec vztahu? Nebo co mám holky dělat? Pozvat ho někam? Mlčet?
Děkuji. A prosím anonym

V prve rade dulezite veci NIKDY neres po telefonu. Ale osobne. Takze se sejdete a popovidejte si :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 06:53

@cecetka Já vím, jenomže jsem typická ženská chci a potřebuji vědět věci hned :mrgreen:
Vadí mi a dusím v sobě to, že se začal chovat jinak, nepíše, nevolá, nevidíme se. I jsem mu to říkala do telefonu, počkala den, dva a nic se nezmění. :cert: Když navrhnu schůzku, tak souhlasí nebo souhlasil. Ikdyz třeba výlet odmítl, že jsme tam už dvakrát byli, a že neví kam bysme šli dál… A to mi vadí a akorát mi tím dává najevo, že nechce se mnou být. (???)
Ale mě vadí být ta, která to vede. A docela se obávám, aby neodmítl. Přeci jen toto mi napsal včera. Já mu jen odepsala, že jsem nikdy neudržovala vztah se dvěma a ať mě přestane tímto laskavě urážet. A na to mi už neodepsal.

• Citovat
  • Nahlásit
27525
4.9.21 06:57

Omyl, spatne pochopeno.

Příspěvek upraven 04.09.21 v 10:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
4.9.21 07:17

Nepises, jak dlouho spolu jste a kolik je vam let, predpokladam ale, ze kratce a jste mladi?

Pritel zrejme zarli, nebo mu nekdo neco napovidal. Jak uz padlo vyse, sejdete se a proberte to, nereste nic pres zpravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 07:25

@Sardelka :mrgreen: Mladí jsme, ale dávno dospělí. Ne, vážně Kristova léta máme už za sebou a jsme spolu před dva roky;bude to třetí rok za pár měsíců.
Jenomže, mě vadí jak jsem již zmínila a chybí, že on není najednou ten iniciativní. Toto období trvá už měsíc 8o :roll: Stalo se to po jedné naší hádce: byla jsem pryč s kamarádi a pak s ním odmítla sdílet lože :mrgreen: Prostě jsem opravdu ten den neměla myšlenky, a ani chuť na milování. A že je to u mě co říct :mrgreen: Většinou jsem připravená a chci. A od té doby to mezi námi jde do kytek…
Nevím, ani kam bych ho pozvala. Nic se mu najednou nechce, nikam nejde. A já nechci být za vtěrku, větší, než teď jsem. Na jinýho bych se už dávno vykašlala: neozyva se, ať si trhne. :mrgreen: Bude jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
9725
4.9.21 07:30
@Anonymní píše:
@Sardelka :mrgreen: Mladí jsme, ale dávno dospělí. Ne, vážně Kristova léta máme už za sebou a jsme spolu před dva roky;bude to třetí rok za pár měsíců.
Jenomže, mě vadí jak jsem již zmínila a chybí, že on není najednou ten iniciativní. Toto období trvá už měsíc 8o :roll: Stalo se to po jedné naší hádce: byla jsem pryč s kamarádi a pak s ním odmítla sdílet lože :mrgreen: Prostě jsem opravdu ten den neměla myšlenky, a ani chuť na milování. A že je to u mě co říct :mrgreen: Většinou jsem připravená a chci. A od té doby to mezi námi jde do kytek…
Nevím, ani kam bych ho pozvala. Nic se mu najednou nechce, nikam nejde. A já nechci být za vtěrku, větší, než teď jsem. Na jinýho bych se už dávno vykašlala: neozyva se, ať si trhne. :mrgreen: Bude jiný.

A tipuji, že mezi kamarády byl i bejvalej se kterým sis krásné notovala a pak přijedeš a radši spis jinde než s ním v posteli. Teďka si to přečti znova a uvidíš, že se jemu není vůbec co divit, že je odměřený. Jak by ses cítila ty, kdyby on s bývalou někde vyrazil a po návratu se k tobě vůbec neměl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4291
4.9.21 07:32
@Cenarius píše:
A tipuji, že mezi kamarády byl i bejvalej se kterým sis krásné notovala a pak přijedeš a radši spis jinde než s ním v posteli. Teďka si to přečti znova a uvidíš, že se jemu není vůbec co divit, že je odměřený. Jak by ses cítila ty, kdyby on s bývalou někde vyrazil a po návratu se k tobě vůbec neměl?

Jako že je ok mlčet a být měsíc uražený? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3615
4.9.21 07:35

Mezi temi kamarady byl teda i tvuj bejvalej? Nejake reci predtim byly? Tvuj byvaly je mezi vami tema?

Pokud ne a najednou z niceho nic, tak bych usuzovala na jeho zalibeni jinde, coz se snazi hodit na tebe :nevim: kazdopadne, na nejake tajnosnubne naznaky bych uplne zvedava nebyla :nevim: pokud mas svedomi ciste, tak se proste stahni a uvidis :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11176
4.9.21 07:37

Rozumím tomu dobře, že vám táhne na 40, ale po dvou letech spolu nebydlíte? Když spolu musíte komunikovat po SMS…

Tak myslím, že to máte jinej problém, než že on je odměřený.

V tomto věku bys snad měla být schopná něco ve vztahu iniciovat sama, ne? Aniž by sis připadala jako „vtěrka“?
Nepřijde Ti zvláštní, že jste furt „kamarádi na chození“? A divíš se mu, že v takovém vztahu nemá problm se urazit a mít pocit, že máš asi jiné zástoje?
A přijde Ti v pohodě, že ten vztah nemá nějaké závažnější obrysy, a přitom Ty jsi bez něj úplně bezradná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
4.9.21 07:37

No nezlob se na me, ale kdyby manzel v obdobi, kdy to jeste manzel nebyl prisel z nejake parby a sel si lehnout na gauc, tak si ledasco taky myslim. A kdybych to udelala ja, myslel by si to on – a to pravem.

Od toho, abys s nim komunikovala, mas pusu. Ne dramaticka gesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 07:41

@FlorenceF Jenkins Téma rozhodně není. Ač se na něj někdy ptá, nechápu proč. A ne, nikoho nemá. Ani nový objev

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 07:42

@Sardelka Lože bylo myšleno ne spát jako spát :mrgreen:, ale milovat se. Spát jsem právě, že šla :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
445
4.9.21 07:53
@Anonymní píše:
A nebo odpověď mě dorazila a nechápu: To nejde abys udržovala vztah s dvěma muži.Jenomže,já žádný vztah a dvěma muži neudržuju :cert: Jen můj bývalý je můj kamarád.Nic jinýho. :? Tak že asi mám chápat jeho odpověď jako konec vztahu? Nebo co mám holky dělat? Pozvat ho někam? Mlčet?
Děkuji. A prosím anonym

Asi to z jeho pohledu vypadá tak, že udržuješ. Dál v diskuzi popisuješ sice drobnosti, ale když se to poskládá, tak by si to myslet mohl. A s Tvým přístupem „ať si trhne, bude jiný“ nejspíš nečeká, že by mělo smysl se o tom s Tebou bavit. Spíš, že sis to takhle nastavila a on přemýšlí, jestli se chce střídat s tím bývalým nebo jeho kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.21 07:55

@catch-22 Ať si trhne bude jin. Bych jednala tak s jiným, ne s ním. To jsem snad zřetelně napsala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat