Přítel se zachoval jako buran

Anonymní
1.1.21 15:25

Pritel se zachoval jako buran

Vcera jsme byli na Silvestra pozvani ke kamaradum. I kdyz jsme neprisli s prazdnou (udelala jsem jidlo, pritel vzal flasku), tak i presto byli hostitele oni a prevaznou vetsinu alkoholu a jidla platili oni. Vecer mi nebylo dobre (jsem tehotna), tak pritel pobral nase tasky a kolem pul 4 jsme jeli domu. Dneska jsme si s kamaradkou psaly (nabizela jsem ji, ze ji pomuzu uklidit nebo cokoliv) a napsala mi, ze nechape, proc se pritel aspon nezminil o tom, ze si bere domu tu flasku, kterou prinesl. Ze ji chtela jit schovat a nikde neni. (Byla v lednici.) Jelikoz pritel zrovna nebyl po ruce, abych se ho zeptala, tak jsem ho obhajila, ze je to nejake nedorozumeni, protoze pritel neni tak drzy, aby lezl cizim lidem do lednicky. Jenze az se pritel vratil, priznal, ze tu flasku z lednicky vzal. Tak jsem mu rekla, at napise kamaradce zpravu, ze se omlouva, popr. at vezme tu flasku a odveze ji s omluvou zpet ke kamaradce. Za hodinu jsem se ho ptala, jestli ji uz napsal a rekl mi, ze ne, ze proc. Kdyz jsem mu rekla, ze to vypada, jak kdybychom se prisli zadarmo najist a napit, tak mi rekl, ze nas pozvali oni. Fakt se strasne stydim. Jak byste situaci vyresily?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
697
1.1.21 15:28

Ať si to přítel vyřeší sám, ty se budeš stydět a jemu to je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
1.1.21 15:30

No s tím už asi nic neuděláš, kamarádce bych napsala, že to přítel přehnal, že se za něj teda omlouváš a možná bych je na oplátku pozvala na návštěvu k vám domů a uvařila nějakou dobrou večeři ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17149
1.1.21 15:32

Fakt buran :cert: omluvit se, že byl opilý a bla bla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
1.1.21 15:33

Tak mě by i jako hostitelce bylo trapné vůbec napsat někomu, že hledám láhev, jestli si ji náhodou dotyčný neodvezl.. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
1.1.21 15:35

Kámošce bych se omluvila a flašku vrátila, když na ní tak lpí. Přítel se zachoval jako buran, ale od kámošky je to taky hodně zvláštní. Mě by tedy nenapadlo se takhle dožadovat přinesené láhve, ani bych si nevšimla, že tam není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
1.1.21 15:37

Jako tvuj pritel je blbec ale nechapu ani tu kamaradku, ze tu flasku resila. Napsala bych, ze se pritel omlouva a dal uz to asi ani neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 15:39

Ja osobne bych taky jako hostitelka nepsala, jestli si dotycny odnesl zpet lahev, ale daleko horsi mi prijde to, jak se zachoval pritel. Achjo.

• Citovat
  • Nahlásit
19550
1.1.21 15:40

Pritel je buran a kamaradka je taky expertka resit lahev, co jste prinesli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
1.1.21 15:41

Máš charaktera přítele. Když už někomu něco dám nebo přinesu, tak si to v žádném případě neberu zpět, natož lézt někomu do lednice, nebo přítel pil na silvestra vodu? Hostitelé nejsou povinni zajistit veškeré občerstvení, je slušnost něco přinést. O tom, že jsi těhotná a máme se vyhýbat takovýmto návštěvám raději mluvit nebudu.Holt někdo si toho Silvestra nedokáže odpustit.
Pak se z toho můžeme v nemocnicích pos…rat,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
1.1.21 15:45

Já spíš nechápu tu kamarádku. Taky se někdy stane, že kamarádi donesou drahou speciální flašku, ať všichni ochutname, ale jelikož se takové sejdou třeba dvě nebo tři, nevypiji se všechny. Ten, kdo ji donesl, si ji zas odnesl. A přinesl ji příště nebo na jinou akci. Nenapadlo by mě si to nárokovat. Ale samozřejmě pokud šlo o obyčejnou flašku, co koupíš v každém supermarketu, tak je ten divnej tvůj přítel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 15:45

@toma0105 Precti si prispevek jeste jednou. Neprisli jsme s prazdnou, donesla jsem sneky, dipy, zeleninove hranolky, chipsy, Kofoly, pritel vzal flasku. To, ze se veci, ktere se donesou, neberou domu, to vim. I proto tenhle prispevek. A co se tyce tve poznamky ohledne navstevy, tak jsme na byte byli ctyri, tam i zpet jsme jeli s pritelem autem a vsichni ctyri jsme v listopadu prodelali covid, takze krome toho, ze mame protilatky, je sance, ze je jeden z nas pozitivni, docela miziva :)

• Citovat
  • Nahlásit
6020
1.1.21 15:47

Divní jsou oba, kamarádka co řeší lahev, ano mohla si něco o buranství pomyslet, ale psát to? :nevim: a přítel je buran, tohle se nedělá… zas na druhou stranu, aspoň jsi měla možnost poznat oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
1.1.21 15:48

No ja bych asi nedelala nic. Pritel si bere zpet co prinesl na navstevu, kamaradka to druhy den shani, nevim no, sami divni lide.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8372
1.1.21 15:49
@toma0105 píše:
Máš charaktera přítele. Když už někomu něco dám nebo přinesu, tak si to v žádném případě neberu zpět, natož lézt někomu do lednice, nebo přítel pil na silvestra vodu? Hostitelé nejsou povinni zajistit veškeré občerstvení, je slušnost něco přinést. O tom, že jsi těhotná a máme se vyhýbat takovýmto návštěvám raději mluvit nebudu.Holt někdo si toho Silvestra nedokáže odpustit.
Pak se z toho můžeme v nemocnicích pos…rat,
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Taky jsme si velkou společnost neodpustili. A klidně se z toho v nemocnicích pose…r :mrgreen:

Jinak zakladatelko ano, chlapa máš burana a neomlouvala bych se za něj. Ať se omluví sám.
Ale kamarádky reakci docela nechápu. Tohle by mě ani nenapadlo řešit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat