Přítel se zmínil jak svlékal svou ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 00:15
Přítel se zmínil jak svlékal svou ex

Ahoj, je to delší dobu, ale nemůžu to dostat z hlavy. Nejsem žádná chudinka s nízkým sebevědomím ale tahle poznámka od partnera mi občas když na to přijde straší v hlavě. Vztah máme hezký, funguje nám to.
Už ani nevím jak to vzniklo, prostě pronesl větu, že nemohl jedny holce rozepnout cvoky u body.Pak cca po hodně dlouhý době, cca 2roky to řekl obráceně, že je dobrej že se mu povedlo rozepnout i body. Tak jsem mu to připomněla…prej si to nepamatuje.Od ty doby už je to zas rok, dva ani slovo.Me se body líbilo, ale kvůli týhle poznámce mám blok.Kdyz jsme v obchodě, podívám se, sáhnu já materiál a v tom mi řekne „to je pěkný, kup si ho“.
Ale mě ta poznámka tenkrát tak nas…že mám od ty doby k bodycku blok ačkoli se mi líbí. Jsme spolu už dlouho, máme dítě a na nějaký spontánní sex se vzájemným svlékáním kdykoliv už není čas. Kdo na děti, pochopí.
Naštvalo by vás to kdyby vám to chlap řekl?

Kamarádka mi řekla kašli na to, tak mu taky něco rekni. Jak to dostat z hlavy? Nezarlime na sebe, teda zdrave jo. Kdo nežárlí nemiluje. Sebevědomí mám zdravé. Myslím si že když bych to začla nosit, tak stejně budu mít divnej pocit jako že tu dávnou exholku kopíruju, nebo že chci aby mi to taky rozepnul. Jenže mi máme většinou sex když dítě večer spí a kolikrát jsme už v posteli v pyžamu. V létě nahý. Kdyz jsem byla těhotná tak jsem si krajkový koupila, sex s tím proběhl, ale měla jsem divnej pocit jako že když ji taky tak mě taky a bylo mi asi i trapně, protože on ví, že mi to vadí. Kdysi jsem mu řekla že mi tou blbou poznámkou tenhle kus prádla zhnusil. :zed:
Jsem divná? Jak byste to řešily?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
atominnka
Generální žvanilka 22073 příspěvků 26.03.19 00:19

mám děti, nepochopím, ale o tom to není :mrgreen:

No,.. nepřijde mi, že bys měla zdravé sebevědomí :nevim: Kamarádka má pravdu, kašli na to. Řešila bych to tak, že bych si koupila to, co se mi líbí a neřešila jeho dávnou hlášku :nevim:

anupati
Kelišová 6790 příspěvků 26.03.19 00:33

A kolika určitě rozepínal podprsenky a stahoval kalhotky…přestaneš je nosit? :think: Jako chápu tě v tom, že se mi občas stává, že se mě nějak šíleně dotkne nějaká poznámka, věta…i od cizího člověka…ale spíš přemýšlím, proč to tak mám, co se děje, protože vím, že je to iracionální, reaguji přehnaně - vnitřně… Na partnera to ani neventiluju a snažím se to zpracovat. Když už, tak stylem, že mě mrzelo, jak řekl to a to…a pak už se k tomu nevracím. Někdy mi k tomu dořekne něco, co mi pomůže to " pustit" a hodit za hlavu, dojde mi, že to byla úplná hloupost nebo že jsem to brala zbytečně osobně…A dost často je to o tom sebevědomí…

lilithlilith
Kecalka 481 příspěvků 26.03.19 00:40

Myslíš že by on tak přemýšlel nad tím, kdybys pronesla, jak jsi kdysi vysvobodila velkou kládu svého ex z jeho trenek? :think:
Neblbni holka, nevytvářej problémy tam, kde nejsou. Spousta ženskýho trápení pochází jen z přílišného přemýšlení… ;)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2492 příspěvků 26.03.19 00:41

Upřímně řečeno to nechápu vůbec. Určitě spoustě holek i stahoval triko přes hlavu, rozepínal knoflíky u halenky nebo u kalhot, možná i rozvázal šňůrku od plavek. To by ti toho k nošení moc nezbylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 00:47
@anupati píše:
A kolika určitě rozepínal podprsenky a stahoval kalhotky…přestaneš je nosit? :think: Jako chápu tě v tom, že se mi občas stává, že se mě nějak šíleně dotkne nějaká poznámka, věta…i od cizího člověka…ale spíš přemýšlím, proč to tak mám, co se děje, protože vím, že je to iracionální. Na partnera to nijak neventiluju a snažím se to zpracovat. Když už, tak stylem, že mě mrzelo, jak řekl to a to…a pak už se k tomu nevracím. Někdy mi k tomu dořekne něco, co mi pomůže to " pustit" a hodit za hlavu, dojde mi, že to byla úplná hloupost nebo že jsem to brala zbytečně osobně…A dost často je to o tom sebevědomí…

S těma podprdama jsem si to taky už říkala…a taky asi to,že mi to třeba řekl naschvál.Kdyz mi rozepíná podprsenku jednou rukou,tak někdy řekne že je dobrej že se mu to povedlo.A nebo naopak že musí víc trénovat.
A jak se pozná sebevědomí?Nepovažuji se za chudinka.Naopak umím být rázná. Nenechám si dělat na hlavu. Nevím proč, prostě mě to nakrklo. Historka je to stará,v tý době mu bylo ó dvacet min. Byl ve věku kdy kluci su..ji jak králíci :jazyk:

peta81
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 26.03.19 02:05

kvuli tomu, ze nejaka ex mela pred dvaceti lety na sobe body ho ty nemuzes nosit? 8o a co ze ti presne vadi? ze ho chlap umel rozepnout? nebo neumel? nebo ze se o tom vubec zminil? prosim te, je to pitomost. kup si, co se ti libi a netrap se hovadinama.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8263 příspěvků 26.03.19 02:35

Jsi hodne divna :think:

Annabela11
Závislačka 3496 příspěvků 26.03.19 04:38
@Anonymní píše:
Ahoj, je to delší dobu, ale nemůžu to dostat z hlavy. Nejsem žádná chudinka s nízkým sebevědomím ale tahle poznámka od partnera mi občas když na to přijde straší v hlavě. Vztah máme hezký, funguje nám to.
Už ani nevím jak to vzniklo, prostě pronesl větu, že nemohl jedny holce rozepnout cvoky u body.Pak cca po hodně dlouhý době, cca 2roky to řekl obráceně, že je dobrej že se mu povedlo rozepnout i body. Tak jsem mu to připomněla…prej si to nepamatuje.Od ty doby už je to zas rok, dva ani slovo.Me se body líbilo, ale kvůli týhle poznámce mám blok.Kdyz jsme v obchodě, podívám se, sáhnu já materiál a v tom mi řekne „to je pěkný, kup si ho“.
Ale mě ta poznámka tenkrát tak nas…že mám od ty doby k bodycku blok ačkoli se mi líbí. Jsme spolu už dlouho, máme dítě a na nějaký spontánní sex se vzájemným svlékáním kdykoliv už není čas. Kdo na děti, pochopí.
Naštvalo by vás to kdyby vám to chlap řekl?Kamarádka mi řekla kašli na to, tak mu taky něco rekni. Jak to dostat z hlavy? Nezarlime na sebe, teda zdrave jo. Kdo nežárlí nemiluje. Sebevědomí mám zdravé. Myslím si že když bych to začla nosit, tak stejně budu mít divnej pocit jako že tu dávnou exholku kopíruju, nebo že chci aby mi to taky rozepnul. Jenže mi máme většinou sex když dítě večer spí a kolikrát jsme už v posteli v pyžamu. V létě nahý. Kdyz jsem byla těhotná tak jsem si krajkový koupila, sex s tím proběhl, ale měla jsem divnej pocit jako že když ji taky tak mě taky a bylo mi asi i trapně, protože on ví, že mi to vadí. Kdysi jsem mu řekla že mi tou blbou poznámkou tenhle kus prádla zhnusil. :zed:

Tak příjemné by mi to nebylo,to je jako kdybys mu říkala že ti tenkrát nešlo sundat chlapovi trenky :nevim: Nízké sebevědomí jak tady někdo píše nemáš.Nekomu vadí to a jinému ono :nevim: .

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 26.03.19 06:22

Chlap s ex byli na dovoleny v Chorvatsku, kde pry nikdo nebyl, litali po plazi nahy a jen sexovali. To mam kvuli tomu smrdet doma a u more s nim nic nemit? :lol: resis blbosti

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 26.03.19 06:23
...

Teda holka, takový starosti bych chtěl mít.

kve-tinka
Závislačka 4834 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 06:26

Muj muz chce at nosim korzety-do postele,do spolecnosti…nemam ani jeden :mrgreen: vim ze jeho byvala mela plny satnik. Nenosim to kvuli ni samotne, ale protoze ja do toho nemam prsa, coz ona fakt mela/ma :lol: az mi jednou muz ty prsa zaplati,muze k tomu prihodit i par kousku.
Takze ty si nech nakoupit body a hrde je nos,vsak vyslikat te z nich nemusi. :pankac:

Uživatel je onlinedalmatinka 123
Hvězda diskuse 48310 příspěvků 26.03.19 06:41

Tvoje starosti bych chtela mit :lol:

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 26.03.19 06:45
@kve-tinka píše:
Muj muz chce at nosim korzety-do postele,do spolecnosti…nemam ani jeden :mrgreen: vim ze jeho byvala mela plny satnik. Nenosim to kvuli ni samotne, ale protoze ja do toho nemam prsa, coz ona fakt mela/ma :lol: az mi jednou muz ty prsa zaplati,muze k tomu prihodit i par kousku.
Takze ty si nech nakoupit body a hrde je nos,vsak vyslikat te z nich nemusi. :pankac:

Znám jednoho, ten prsa zaplatil, ještě nějaké ty plastiky, zafinancoval nový šatník a holubička frnnnk a po půl roce byla vcudu s o 15 let mladším :mrgreen:

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 26.03.19 06:49
@Anonymní píše:
Naštvalo by vás to kdyby vám to chlap řekl?Kamarádka mi řekla kašli na to, tak mu taky něco rekni. Jak to dostat z hlavy? Nezarlime na sebe, teda zdrave jo. Kdo nežárlí nemiluje. Sebevědomí mám zdravé. Myslím si že když bych to začla nosit, tak stejně budu mít divnej pocit jako že tu dávnou exholku kopíruju, nebo že chci aby mi to taky rozepnul. Jenže mi máme většinou sex když dítě večer spí a kolikrát jsme už v posteli v pyžamu. V létě nahý. Kdyz jsem byla těhotná tak jsem si krajkový koupila, sex s tím proběhl, ale měla jsem divnej pocit jako že když ji taky tak mě taky a bylo mi asi i trapně, protože on ví, že mi to vadí. Kdysi jsem mu řekla že mi tou blbou poznámkou tenhle kus prádla zhnusil. :zed:

Přítel spal s někým před tím než tě poznal? To je kurevník!

Si magor… :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama