Přítel se ke mně začal nehezky chovat

Anonymní
5.7.21 19:32

Pritel se zniceho nic ke me zacal chovat zle

Ahoj, co si myslite o tom, kdyz se chlap ke sve zene zacne ze dne na den chovat jak k nejake holce co nenavidi? Ne opravdu mi to tak prijde… rekonstruujeme cely byt on bydli tyden u mamky ja tyden u nasich takze jsme rozdelene a jeste do patku tak budeme.. ale pritel se tak 3 dny zpet ke me zacal chovat otresne… furt mi arogsntne odpovida, jde videt ze me ma na parku, kdyz mu reknu ze uz me to stve jak se ke me chova a az vypenim a zacnu se tak chovat taky tak se bude divit a on mi odpovi „vsak zacni :mrgreen: me je to jedno“ s posmechem.. ja mu proste nic neudelala a zniceho nic se tak zacal chovat.. dnes jsme sli uklizet aspon jeden pokoj po rekonstrukci spolu a tam jsme byli uplne v pohode.. oddelili jsme se a napsal mi zniceho nic „jsem byl rad ze jedu uz domu ze budu od tebe mazec“ a vysmaty smajlik u toho.. nechhapu to vubec :,( nema duvod se tak vubec chovat.. jen co me napada tak ze si nasel nejakou novou a tak me posila do kytek.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4495
5.7.21 19:33

Mě taky napadá, že má jinou. Nebo mu hráblo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
5.7.21 19:33

1. Ma novou babu
2. Jeho matka te nesnasi
3. Na neco ti prisel
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7028
5.7.21 19:34

Asi to že s tebou nechce být našel si nějakou jinou a neumí ti to říct… Případně Má absťák nebo začínající psychické onemocnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
5.7.21 19:36

Maminka ho proti Tobě štve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 19:47

S jeho mamou mam dobry vztah

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

A nema na co prijit nic opravdu nedelam

• Citovat
  • Nahlásit
219

Zaprvé, nejsi jeho žena, pouze přítelkyně. Zadruhé, čí je byt, který si dáváte do pořádku? Zatřetí, proč nyní bydlíte odděleně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5395
5.7.21 19:51

Asi byste si měli promluvit jako normální lidi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5422
5.7.21 19:54

Proč jste od sebe? Se k jedněm rodičům nevejdete oba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1607
5.7.21 19:59

@greenapple však píše přítel, neumíš snad číst? Tvůj komentář je zbytecny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 20:02
@greenapple píše:
Zaprvé, nejsi jeho žena, pouze přítelkyně. Zadruhé, čí je byt, který si dáváte do pořádku? Zatřetí, proč nyní bydlíte odděleně?

Nas obou, on najemce ja spolunajemce, a oddelene bydlime protoze se nam rekonstruuje byt psala jsem to

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 20:03
@Náměsíčná píše:
Proč jste od sebe? Se k jedněm rodičům nevejdete oba?

mame dite :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1928
5.7.21 20:07

Chová se tak, jak mu to dovolíš. V klidu, ale velice důrazně bych mu řekla, že takhle teda ne. Buď mi řekne, co se děje a budeme to řešit, nebo se začne chovat normálně a pokud ne zůstala bych u rodičů, jemu řekla ať se ozve až bude opět „normální“, nijak bych ho nekontaktovala a vidělo by se…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.7.21 20:09

A nemuze to byt tak, ze jsi dala penize na rekonstrukci a on te ted chce od tama vystipat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat