Přítel se mnou nechce spát, protože jsem mu kdysi lhala

Anonymní
16.2.20 22:06

Přítel semnou nechce spát protože jsem mu kdysi lhala

Ahoj
Mám takovej partnerskej problém.
Mám přítele s kterým sem už dlouho dřív jsme měli problém ve vztahu pak to ne chvilku utichlo a teď je to horší než před tím.
A mám takový problém.
Já mám moc ráda sex přítel ho měl nebo má rád taky. Dřív jsme spolu spali klidně 5 denně. Je mi 21 a jemu 30 let.
Přítel mě jednu chvilku podvedel.
A já jsem dřív svému příteli dost lhala.
Oba jsme si odpustili a začli znovu.
Je to ale tak pár měsíců co už jsme spolu nespali. A jeho výmluva začíná tím že semnou nechce spát protože nechce, protože to nechce s někým kdo lže atd. Přitom on mě několikrát podvedl.
Takže mi vlastně taky lhal.
Nemůže mít jinou? Pořád totiž je na telefonu, i na záchodě klidně tam sedí 30 minut. Když se díváme na film je na telefonu. Nikam nechodíme.
Nemáme spolu zadny fyzicky kontakt. Nepohladi mě, nedá mi pusu, venku mi nedá ani ruku, nespime spolu.
Nevíte někdo jak mám náš vztah obnovit? Stalo se to někomu? Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.:)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6966
16.2.20 22:10

Přečti si to po sobě. Opravdu to nevidíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
16.2.20 22:10

Tak to je asi celkem jasný. Někoho má/jsi mu jedno. A to vlastně vyjde v konečném důsledku nastejno. Rozešla bych se s ním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12837
16.2.20 22:11

No nevím, tomuto se neříká přítel ani vztah, bohužel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3301
16.2.20 22:14
@Anonymní píše:
Ahoj
Mám takovej partnerskej problém.
Mám přítele s kterým sem už dlouho dřív jsme měli problém ve vztahu pak to ne chvilku utichlo a teď je to horší než před tím.
A mám takový problém.
Já mám moc ráda sex přítel ho měl nebo má rád taky. Dřív jsme spolu spali klidně 5 denně. Je mi 21 a jemu 30 let.
A já jsem dřív svému příteli dost lhala.
Je to ale tak pár měsíců co už jsme spolu nespali. A jeho výmluva začíná tím že semnou nechce spát protože nechce, protože to nechce s někým kdo lže atd. Přitom on mě několikrát podvedl.
Takže mi vlastně taky lhal.
Nemůže mít jinou? Pořád totiž je na telefonu, i na záchodě klidně tam sedí 30 minut. Když se díváme na film je na telefonu. Nikam nechodíme.
Nemáme spolu zadny fyzicky kontakt. Nepohladi mě, nedá mi pusu, venku mi nedá ani ruku, nespime spolu.
Nevíte někdo jak mám náš vztah obnovit? Stalo se to někomu? Děkuji za odpověď a přeji hezký večer.:)

Musela jsem ocitovat, aby se ta perla neztratila. Co ti má ještě udělat, abys pochopila, že už žádný vztah nemáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1262
16.2.20 22:21

...

Jo holka, tohle nemá cenu. Jsi mladá, chceš žít takhle? Nakopej ho do řitě a najdi si někoho s kým ti bude dobře!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
17.2.20 05:57

Odejděte od sebe :nevim: pokud si budete chybět, třeba vztah někdy v budoucnu obnovíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.20 06:30

A já jsem dřív svému příteli dost lhala.

Lzes si pouze do Sve kapsy. Je otazka kdo s tim zacal, ale to neni zajimave zde.
Nikoliv, nikdy jste nic nezacli znova. Leda tak kecama mezi sebou.
Lzete si navzajem.
Netusim co resis? Jdi o Dum dal ( idealne zacni stavet svuj - prosimte pomyslny dum!)) a premyslej, co jsi udelala spatne i Tvuj partner! Jak se z toho poucit!
Nevyzralost.
Drzim Palce!

Tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 18:54

To co prožíváš není partnerský vztah. Bydlíš s kamarádem/spolubydlícím v jednom bytě. Pouč se ze svých chyb a najdi si někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
227
18.2.20 20:10

Je to to co hledas potencionalni manzel a hlavne bych si snim udelal minimalne 3 deti a pak napsal sem my vse vyresime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 20:27
@Pajka2020 píše:
To co prožíváš není partnerský vztah. Bydlíš s kamarádem/spolubydlícím v jednom bytě. Pouč se ze svých chyb a najdi si někoho jiného.

A jak kdyz s ni nechce spat? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 20:38
@Andrewww píše:
Je to to co hledas potencionalni manzel a hlavne bych si snim udelal minimalne 3 deti a pak napsal sem my vse vyresime

Pardon ale já nechci aby to někdo řešil.. pouze si sem jdu pro radu.. to snad není nic špatného. Proč tedy jinak tahle stránka vůbec je když sem člověk napíše co ho trápí a někteří jedinci akorát rejpou? Tak to nekomentuje když se vám to nelíbí. ;) A i kdybych s ním měla 5 děti tak vám to může být jedno. Je to moje soukromá věc.

• Nahlásit
  • Citovat
14614
18.2.20 20:59

Lidé, kteří nejsou vzatí, nemají děti a nemají spolu žádný fyzicky kontakt, nejsou partneři. Žádného přítele nemáš, maximálně spolubydlícího, pokud bydlíte v jedné nemovitosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama