Reklama

Přítel si často vymýšlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 11:02
Pritel si casto vymysli

Ahoj :mavam: Mam takovy problem. A dost mi to vadi.Mam pritele. Nepije, nekouri, sporivy je taky :),hodny na deti, na me, ale…Rad si vymysli nebo spis pribarvuje veci.Kdyz mi neco vypravi, uz casto poznam, co je pravda a co ne.Ale nechapu proc to dela :zed: Vadi mi to.On rad mluvi, nekdy je k nezastaveni, coz by mi nevadilo, ale ty jeho vymysly :roll: jsou to malickosti. Uvedu priklad: nadava, ze ho v praci rozcilil kolega tim, ze ho poucuje.Tak pry na nej vybuchl a rekl mu at jde do prd… a tak. Jenze ja pritele moc dobre znam. Nerekl by mu to.Jen mlci a vztek dusi v sobe.Nebo si vymysli, kdo co rekl. Treba, ze mu jista osoba neco rekla.Ja jsem pak zjistila, ze samozrejme lhal.Jeho mamka ho uz taky zna, ze si rad vymysli a rika mu obcas baron prasil.Jen nechapu, co ho k tomu nuti, vzdyt toto delaji male decka :roll: a on ma tu potrebu ve 40 letech? Vazne ho nechapu

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3640 příspěvků 27.12.16 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj :mavam: Mam takovy problem. A dost mi to vadi.Mam pritele. Nepije, nekouri, sporivy je taky :),hodny na deti, na me, ale…Rad si vymysli nebo spis pribarvuje veci.Kdyz mi neco vypravi, uz casto poznam, co je pravda a co ne.Ale nechapu proc to dela :zed: Vadi mi to.On rad mluvi, nekdy je k nezastaveni, coz by mi nevadilo, ale ty jeho vymysly :roll: jsou to malickosti. Uvedu priklad: nadava, ze ho v praci rozcilil kolega tim, ze ho poucuje.Tak pry na nej vybuchl a rekl mu at jde do prd… a tak. Jenze ja pritele moc dobre znam. Nerekl by mu to.Jen mlci a vztek dusi v sobe.Nebo si vymysli, kdo co rekl. Treba, ze mu jista osoba neco rekla.Ja jsem pak zjistila, ze samozrejme lhal.Jeho mamka ho uz taky zna, ze si rad vymysli a rika mu obcas baron prasil.Jen nechapu, co ho k tomu nuti, vzdyt toto delaji male decka :roll: a on ma tu potrebu ve 40 letech? Vazne ho nechapu

A řekla si mu to ze vis, ze keca? Co ti na to rekl?

Black Tears
Závislačka 3705 příspěvků 27.12.16 11:07
@Anonymní píše:

Dělal tohle už na začátku vašeho vztahu?

Takyjedna
Závislačka 4606 příspěvků 27.12.16 11:09

A myslíš si, že ví, že kecá? Někteří mají tak nízké sebevědomí, že se musejí vyvyšovat nejen na ostatními, ale i sami nad sebou, takže ani nevědí, že lžou. A když to sami nevědí, tak se s tím těžko něco udělá. Tak s ním promluv a řekni mu, ať si nelže sám sobě do kapsy, že to nemá smysl, že ho chceš takového, jaký je doopravdy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 11:10
@Black Tears píše:
Dělal tohle už na začátku vašeho vztahu?

A vis, ze nevim :) :think: asi jo, jsou to ale vazne malickosti.Kdyz to srovnam s problemy zen, ktere chlap bije, chlasta atd.tak je to malichernost, ale zere me to trochu

KimL
Ukecaná baba ;) 1289 příspěvků 27.12.16 11:11

Občas, když se rozkecám, tak dělám něco podobnýho. Není to lhaní (aspoň mi to tak v tu chvíli nepřijde), akorát člověk vypráví a vypráví, až se mu do toho zamotá i ne jenom, co doopravdy řekl, ale i co si třeba v tu chvíli jen myslel nebo tak. Já to třeba schválně nedělám, ale občas přibude i nějaká „vymyšlená historka“ (tj. něco, co se třeba nestalo přímo mě nebo mě to jen tak napadlo). Tak nějak člověk ví, že nikoho doopravdy nezajímá, co si ten druhý vypráví, tak proč to nepřibarvit, aby to aspoň trochu zaujalo. U důležitých věcí ne, ale u takových prkotin je to fuk. Nečte přítel hodně? Nemá bujnou fantazii? To jde ruku v ruce. Chce něco vyprávět, ale ta „literární“ stránka v něm vyžaduje, aby to trochu přibarvil, aby to „čtenáře“ (posluchače) zaujalo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 11:12
@Dojcanis píše:
A řekla si mu to ze vis, ze keca? Co ti na to rekl?

Jo rekla, tak jemne jsem rekla: tak to ted kecas, ze? a on treba rekne: ne, ja jsem to fakt rekl :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 11:13
@Anonymní píše:

tak ho vyměň.. bude 'Tě to žrát čim dál víc :nevim:

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 27.12.16 11:15

A keca i v zasadnich vecech? Kamosky partner si treba vymyslel zakroky u lekare, na posledni chvili nedorazil na letiste, ze ho pry nekdo naboural apod… To uz bylo nemocne. Ale prikraslovat si jen pribehy si myslim, ze zas tak hrozne neni, jako kazdy si nekdy neco vylozi jinak, neco malo primysli :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 27.12.16 11:19

„Tak to teď kecáš, že?“ je slovní obrat. Natvrdo bych mu řekla, že mi vadí to jeho vymýšlení, ať to nedělá. Pokaždé, když bych věděla, že ti lže, bych ho upozornila. Chce tím asi ostatní ohromovat, aby byl zajímavý. Když uvidí negativní reakci, přestane ho to časem bavit.

Titty
Echt Kelišová 8095 příspěvků 27.12.16 12:43

Tohle dělala moje kolegyně v práci! Ráda byla středem pozornosti, ale až tak zajímavý život neměla, aby to ostatní stále zajímalo, tak si to trochu (někdy i trochu víc) přibarvovala. Ze začátku jsem to nevěděla, potom jsem měla podezření, že něco je asi trochu jinak a když jsme spolu byly na služebce a po návratu v kanceláři vyprávěla naše zážitky, bylo mi to jasné. :P
Potom už jsme se tím jen bavila. Jenže ona mi byla celkem ukradená, u partnera je to horší. :think:

Existuje diagnóza „bájná lhavost“, zkus si o tom něco přečíst, podle mě to sedí na to, co popisuješ.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 12:56
@tartaletka píše:
A keca i v zasadnich vecech? Kamosky partner si treba vymyslel zakroky u lekare, na posledni chvili nedorazil na letiste, ze ho pry nekdo naboural apod… To uz bylo nemocne. Ale prikraslovat si jen pribehy si myslim, ze zas tak hrozne neni, jako kazdy si nekdy neco vylozi jinak, neco malo primysli :nevim:

V zasadnich vecech ne

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:04

Tohle dělá tchnýně, lže a vymýšlí si jen aby byla ta nejlepší a nejdokonalejší, věkem se to hodně zhoršuje. Ted si vymýšlí i nemoci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama