Přítel si dopisuje s prostitutkami na internetu

Anonymní
6.8.20 16:20

Přítel si dopisuje s prostitutkami na internetu

Nedávno jsem byla u svého přítele na jeho pc a našla jsem internetovou seznamku, na které byl přihlášen. Zjistila jsem, že si píše s prostitutkami, domlouvá si s nimi schůzku a sex, domlouvají se na ceně a tak podobně. Uhodila jsem na přítele, že to vím. Jestli by mi to mohl nějak logicky vysvětlit. Řekl mi, že je to jen forma vzrušení pro něj a nikdy reálně na žádnou schůzku nedorazil. Jsme spolu 4 měsíce, v minulosti měl dost žen. Absolutně nevím, co si o tom mám myslet a už vůbec ne, jestli mu to mám věřit. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56458
6.8.20 16:25

A máš to za potrebí řešit??
Tak ať se u pc vzrušuje vesele dál, ale bez tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18152
6.8.20 16:25

Jo jasně, určitě bych mu věřila, že se domluví na schůzce, na ceně a nikam nejde :lol: kopla bych ho do řiti dřív, než tě něčím nakazí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
6.8.20 16:26

Jak já bych ti to jenom řekla… ZDRHEJ!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
6.8.20 16:28

Blbec. A ještě nezná prohlížeče na anonymní režim. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
6.8.20 16:29

Kapavka a Syfilis - to se dá řešit. AIDS ten už umí člověku zatopit. A že na ty schůzky nedorazí?? Tak naivní snad nejsi??? :roll: :roll: :roll: Takový chlap snad neexistuje, co jedná o ceně za :hug: :hug: :hug: a pak nepřijde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5481
6.8.20 16:32

Musis se smirit s tim, ze ty sama mu stacit nebudes a budes se muset o nej delit. Je uplne jedno jestli se stetkama nebo nahodnyma znamostma. On je proste Nadsamec a ten potrebuje velkou pestrost a castou zmenu :D.

To ze, pouzil tuhle „obhajobu“ je jasny, necim ti musel zacpat pusu. ;) Jinak tusim akavi se jmenuje, ta ti „dobre“ poradi, ta taky zije spokojene dle jejich slov s chlapem co navstevuje pravidelne bordely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5481
6.8.20 16:34

Aha, tak sorry, tady uz najednou rika at ho neberes 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
6.8.20 16:36

Hnusak…samozrejme na schuzky chodi, dohadovani o cene mi neprijde mic vzrusujici narozdil od osobniho setkani s tisickrat ojetou slapotou :poblion:. Neco ti na tvoje odhaleni rict musel…jako s takovym individuem bych dal nebyla a jeste bych z tiho mela mozna i nejaky to trauma :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
6.8.20 16:40
@Chytrak píše:
Musis se smirit s tim, ze ty sama mu stacit nebudes a budes se muset o nej delit. Je uplne jedno jestli se stetkama nebo nahodnyma znamostma. On je proste Nadsamec a ten potrebuje velkou pestrost a castou zmenu :D.To ze, pouzil tuhle „obhajobu“ je jasny, necim ti musel zacpat pusu. ;)Jinak tusim akavi se jmenuje, ta ti „dobre“ poradi, ta taky zije spokojene dle jejich slov s chlapem co navstevuje pravidelne bordely.

Zas na druhou stranu je to pry docela bezny, ze se nekdo tam domlouva a pak nedorazi. :mrgreen: A on sex neni nikdy zadarmo, s tou spolecnici ho to jeste naopak muze vyjit levne. :mrgreen:
Ale chapu, ze na zacatek vztahu neni dobra vizitka, kdyz holka narazi na tohle v pocitaci. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4814
6.8.20 16:47

Tak jako kazdej par ma svy, ze…
My po ctyrech mesicich resili, kam na vikend, ktery rozhodne nestravime cetbou Voltaira, nekdo resi tutky.
A je nejaky duvod ptat se, co s tim 8o?
Jinak ja si taky cvicne objednavam pizzu a nikdy ji nesnim :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
6.8.20 16:47
@Chytrak píše:
Aha, tak sorry, tady uz najednou rika at ho neberes 8)

Zase hustej, jako vždycky. Co tě na mojí situaci ta žere? Nějaká tě nechala kvůli něčemu malichernějšímu a ty nejsi schopnej skousnout, že někdo zůstane i s někým, kdo udělá takovouhle hnusárnu?

A ano, pokud s ním je 4 měsíce a nemá s ním děti, skutečně jí radím odejít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
6.8.20 16:55

Některé koníčky jsou dost drahé a k tomu s vážným vztahem neslučitelné. Například hobby tvého přítele. Nebo je to vlastně přítel, když vedle tebe nahání šlápoty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4440
6.8.20 16:57
@Chytrak píše:
Musis se smirit s tim, ze ty sama mu stacit nebudes a budes se muset o nej delit. Je uplne jedno jestli se stetkama nebo nahodnyma znamostma. On je proste Nadsamec a ten potrebuje velkou pestrost a castou zmenu :D.To ze, pouzil tuhle „obhajobu“ je jasny, necim ti musel zacpat pusu. ;) Jinak tusim akavi se jmenuje, ta ti „dobre“ poradi, ta taky zije spokojene dle jejich slov s chlapem co navstevuje pravidelne bordely.

Nic nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
6.8.20 17:20

Po ani ne 4 měsicich vztahu 8o? To bych zdrhala, až by se za mnou kouřilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama