Přítel si málo všímá naší dcery

Anonymní
2.6.20 16:48

Pritel si málo všímá naší dcery

Holky..přítel vstává do práce v 5…přijde domů 14.20..obejme malou pomazli ji na 5 MAX 10 minut položí ji a jde na mobil..když mu to výčtu naštve se že mu takové věci vůbec nemám říkat..v 17.30 odchází na trénink a v 19.30 chodí domu, kdy malá už spi..mrzí mě to..vůbec si s ní nesedne nepohraje, když ji nevidi celé ráno a odpoledne…veme si ji jen když malá už neví co by a já potřebuji něco udělat…mrzí mě to že si ani neodpočinu..od rána jsem s malou uklízím vařím hrajeme si..a místo toho abych se těšila že přijde přítel. domu a bude se jí věnovat a mě nechá spocnout..tak jedu dál ikdyz je doma..teď jsem mu to zas vyčetla že si ji nevšímá a je zas na mobilu a za chvíli odchází…odpověděl mi bla bla bla a leží místo toho vedle v obýváku a já samozřejmě s malou v pokojíčku… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.6.20 16:49

Malá má rok* zapomněla jsem dopsat..

• Citovat
  • Nahlásit
95
2.6.20 16:52

Chlapi moc neví co s tak malým dítětem dělat. Doporučuju zapojit ho rovnou do celkové péče o ni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5626
2.6.20 16:57
@Anonymní píše:
Holky..přítel vstává do práce v 5…přijde domů 14.20..obejme malou pomazli ji na 5 MAX 10 minut položí ji a jde na mobil..když mu to výčtu naštve se že mu takové věci vůbec nemám říkat..v 17.30 odchází na trénink a v 19.30 chodí domu, kdy malá už spi..mrzí mě to..vůbec si s ní nesedne nepohraje, když ji nevidi celé ráno a odpoledne…veme si ji jen když malá už neví co by a já potřebuji něco udělat…mrzí mě to že si ani neodpočinu..od rána jsem s malou uklízím vařím hrajeme si..a místo toho abych se těšila že přijde přítel. domu a bude se jí věnovat a mě nechá spocnout..tak jedu dál ikdyz je doma..teď jsem mu to zas vyčetla že si ji nevšímá a je zas na mobilu a za chvíli odchází…odpověděl mi bla bla bla a leží místo toho vedle v obýváku a já samozřejmě s malou v pokojíčku… :nevim:

On chodí na trénink každý den? 8o domluvte se ať některé odpoledne nechá tobě samotné, ať si také můžeš zařídit věci, které je lepší dělat bez dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 16:58
@DruhaStrana píše:
Chlapi moc neví co s tak malým dítětem dělat. Doporučuju zapojit ho rovnou do celkové péče o ni.

Ale ví..když chcou tak to jde hned..kolikrat když měl náladu si přítel předtím s malou hrát tak mu to tak dobře šlo..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 16:59
@janickaIII píše:
On chodí na trénink každý den? 8o domluvte se ať některé odpoledne nechá tobě samotné, ať si také můžeš zařídit věci, které je lepší dělat bez dítěte.

5× týdně

• Citovat
  • Nahlásit
905
2.6.20 17:02
@Anonymní píše:
Holky..přítel vstává do práce v 5…přijde domů 14.20..obejme malou pomazli ji na 5 MAX 10 minut položí ji a jde na mobil..když mu to výčtu naštve se že mu takové věci vůbec nemám říkat..v 17.30 odchází na trénink a v 19.30 chodí domu, kdy malá už spi..mrzí mě to..vůbec si s ní nesedne nepohraje, když ji nevidi celé ráno a odpoledne…veme si ji jen když malá už neví co by a já potřebuji něco udělat…mrzí mě to že si ani neodpočinu..od rána jsem s malou uklízím vařím hrajeme si..a místo toho abych se těšila že přijde přítel. domu a bude se jí věnovat a mě nechá spocnout..tak jedu dál ikdyz je doma..teď jsem mu to zas vyčetla že si ji nevšímá a je zas na mobilu a za chvíli odchází…odpověděl mi bla bla bla a leží místo toho vedle v obýváku a já samozřejmě s malou v pokojíčku… :nevim:

Dítě vezmi a dej chlapovi stím, že se jdeš projít, v klidu nakoupit cokoliv, nebo, že potřebuješ něco dělat bez holčičky. Natvrdo a bez řečí bych zavedla pravidlo, že s ní alespoň hodinu denně bude, tak aby Ty jsi o ní nevěděla, Tebe se taky nikdo neptá jestli chceš a můžeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
2.6.20 17:05

Vstává v 5 do práce, to bych taky přišla a plácla sebou na gauč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2437
2.6.20 17:05

A on jí nikdy ani nepřebalí a nevykoupe, ani o víkendu? Nejde s ní ven v kočáru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18304
2.6.20 17:08

A když přijde domů, dostane jídlo na stůl, kafe a zákusek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4799
2.6.20 17:13
@DruhaStrana píše:

Chtěl(a) jsi napsat, někteří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.20 17:16
@Petula306 píše:
Vstává v 5 do práce, to bych taky přišla a plácla sebou na gauč.

Ha ha ha já vstávám do práce před 4 vracím se před 16 /dojíždím/,2 děti na ZŠ, dům zahrada, jsem samoživitelka bez partnera bude mi 50. Plácnout s sebou na gauč? Co to je? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Akorát je línej sobec, kterýmu je jedno jak se cítí jeho žena a to, že ho dítě pomalu nezná a to je celý problém
Anonym-osobní informace

• Citovat
  • Nahlásit
3782
2.6.20 17:25
@DruhaStrana píše:

Ale prosim te, mozna nejaky neschopny chlap. Muj manzel se věnoval od prvni chvile…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8213
2.6.20 17:55

Někteří chlapi nevědí, co s miminama. Natož s holkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
2.6.20 19:02
@Anonymní píše:

Chlapi netuší, co s malým dítětem. Prostě si 9 pomoc řekni.. Nevycitej.. Prostě a jednoduše, prosím, pojď si hrát, potřebuji teď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama