Přítel si mě nevšímá - co mám dělat

25.3.20 21:49

Přítel si mě nevšímá co mám dělat

Ahoj všem! Přítel si mě vůbec nevšímá :? Poradíte jak upoutat jeho pozornost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15064
25.3.20 21:51

Muzes byt trochu konkretnejsi co presne dela nebo nedela? Jestli spolu bydlíte, jak ste spolu dlouho atd?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 21:53

@Kriss Tina jsme spolu něco málo přes rok a půl a totálně mě ignoruje… I když mu několikrát říkám že se nudím ať si jde aspoň povídat :think: pořád jen kouká do počítače :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
25.3.20 21:57

@Vubecnevim porad nechapu, to je dlouhodobě nebo se ted nudis a on si nechce povidat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 21:58

@Kriss Tina dlouhodobé a jemu to ale přijde úplně normální a navíc teď pořád jen říká že co bys me dělali když je karanténa :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
25.3.20 22:03
@Vubecnevim píše:
@Kriss Tina dlouhodobé a jemu to ale přijde úplně normální a navíc teď pořád jen říká že co bys me dělali když je karanténa :roll:

Pošli ho do pr… Je to závislák. Vypni mu wifinu a zahoď router.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
25.3.20 22:03

@Vubecnevim Aha, takže ty se nudíš, ale on to má za tebe vyřešit. Chápu. Chceš si s ním povídat alespoň o něčem zajímavém, máte si vůbec co říct, nebo ho taháš od něčeho, co ho baví, k něčemu, co ho bavit nebude?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
25.3.20 22:04

Nauc se zaprvé zabavit se sama. V karantene se nudi kazdy no. Jinak mas asi chlapa, co neni zrovna typ na sezeni na gauci a hlubokomyslne hovory :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1561
25.3.20 22:07

Já se nudím a on si mě nevšímá… tohle dřív říkaly holky v šestnácti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
25.3.20 22:09
@Vubecnevim píše:
Ahoj všem! Přítel si mě vůbec nevšímá :? Poradíte jak upoutat jeho pozornost? :think:

Nejsi ty ta co zde dnes už založila diskuzi s názvem „přítel se mně nevěnuje“?Pokud ano zamysli se nad sebou a řeš prosím ve svém vlastním zájmu věc s odborníky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
25.3.20 22:11
@Kriss Tina píše:
Nauc se zaprvé zabavit se sama. V karantene se nudi kazdy no. Jinak mas asi chlapa, co neni zrovna typ na sezeni na gauci a hlubokomyslne hovory :nevim:

Jo má chlapa co čumí do počítače a na nic jiného se nezmůže. Zakladatelku zcela chápu. Je blbé, když si každý jede dlouho na svojem písečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
25.3.20 22:13
@Zumpa píše:
Já se nudím a on si mě nevšímá… tohle dřív říkaly holky v šestnácti…

To nám říkala dcera v 15. Viděl jsem rudě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
25.3.20 22:14

@Ram16G ja to chápu, ex byl taky takovy, proto je to ex, pokud ji dlouhodobe stve, ze cumi do pocitace a nezajima ho nic jineho, tak se nabizi rozchod, protoze se k sobe ocividne nehodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
25.3.20 22:19
@prokr píše:
Nejsi ty ta co zde dnes už založila diskuzi s názvem „přítel se mně nevěnuje“?Pokud ano zamysli se nad sebou a řeš prosím ve svém vlastním zájmu věc s odborníky.

omlouvám se byla to diskuze s názvem „přítel si mně nevšímá“…takže je to asi jasný :roll: jsi na palici zakladatelko :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2987
25.3.20 22:20

To je skutečně tolik dysfunkčních vztahů nebo si tady dali sraz trollové z celé ČR? To je tady 50sát diskuzi denně na stejné téma. Mě překvapuje jak spolu vůbec dva můžou fungovat, když jakmile zůstanou pár dní doma, tak je najednou problém se vším. Jak to děláte na dovolené a tak, to by mě zajímalo… To je furt, nevšímá si mě, kašle na mě, blbě čumí nebo je to rovnou deb.il. Za pár měsíců tu budou fotky pochcaných testů… Snažíme se o mimíska, změnil se. Pak jsem těhotná a on je furt na pc nebo s kamarády, předtím takový nebyl. Pak porodila jsem on se o nás nezajímá, nemůžu odejít, nemám peníze. Ženský proberte se trochu proboha… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama