Přítel si mě nevšímá - co mám dělat

Napsat příspěvek
1561
25.3.20 22:27

@Martha03 vítej na emiminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
25.3.20 22:28
@Martha03 píše:
To je skutečně tolik dysfunkčních vztahů nebo si tady dali sraz trollové z celé ČR? To je tady 50sát diskuzi denně na stejné téma. Mě překvapuje jak spolu vůbec dva můžou fungovat, když jakmile zůstanou pár dní doma, tak je najednou problém se vším. Jak to děláte na dovolené a tak, to by mě zajímalo… To je furt, nevšímá si mě, kašle na mě, blbě čumí nebo je to rovnou deb.il. Za pár měsíců tu budou fotky pochcaných testů… Snažíme se o mimíska, změnil se. Pak jsem těhotná a on je furt na pc nebo s kamarády, předtím takový nebyl. Pak porodila jsem on se o nás nezajímá, nemůžu odejít, nemám peníze. Ženský proberte se trochu proboha… :roll:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2330
25.3.20 22:37

@Martha03 Dysfunkčních. To je složité, Záleží na životních zkušenostech, kde člověk vyrůstal, co vytěsnil. Někdy to dopadne tak, že se lidi odcizí za nějakou dobu. Ale ne proboha po roce a půl. Jsem ženatý 38 let. Posledních 5 let to stojí za starou belu a mě je to tak nějak jedno. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 22:43

Jen pro upřesnění jsem zde dnes žádné jiné téma týkající se již zmíněného problémů nezakládala. Některým z vás děkuji za rady, u některých mne překvapuje rychlost s jakou jsou schopni vše odpiskat a poslat vztah k šípku. Současná situace v naší krásne zemi nejspíš problémům tohoto charakteru dosti nahrává a řeší to evidentně mnoho z nás. Tak schválně poraďte, jak se zabavíte s partnerem vy, když jste spolu najednou mnohonásobně více doma. V normálním režimu jsme oba v práci a naopak máme pocit, že toho společného času je málo. Třeba e inspirují a problém se vyřeší sám. Předem děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1722
25.3.20 23:03
@Vubecnevim píše:
Ahoj všem! Přítel si mě vůbec nevšímá :? Poradíte jak upoutat jeho pozornost? :think:

Vyměnit přítele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2987
25.3.20 23:40

@Vubecnevim Co děláme? No žijeme… Rozhodně jsme za dobu společného života byli několikrát oba pouze doma jen spolu, tak stejně jako jsme chodili do práce a viděli se jen večer. Prostě fungujeme, pokecáme, ale zároveň si dáme prostor na to, aby měl každý i svou chvíli klidu osamotě. Lidé jsou různí mají různé zájmy a taky mají různé způsoby konverzace či možnosti trávení společného času. Takže tohle je silně individuální. Můj manžel je taky hráč, ale neni to sobec, co by trávil hraním celou dobu. Na druhou stranu jako hráče jsem si ho našla, jeho koníček respektuji a dávám mu na něj prostor, nesnažím se ho měnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 01:10
@Vubecnevim píše:
Ahoj všem! Přítel si mě vůbec nevšímá :? Poradíte jak upoutat jeho pozornost? :think:

Ježíš, už zase?! V předchozích diskuzích už nereaguješ a tady čekáš co? Je ti přes 30, tak se podle toho chovej. Chlap 40+ o tohle fakt nemá zájem.
Nedivím se mu, že má radši na klíně kočku a sousedovic děti. A že s tebou nespí? Taky se nedivím. S takovouhle fňuknou, kdo by taky spal. Ten spí už dávno s jinou a dělá dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15064
26.3.20 03:38

@Vubecnevim jak se zabavime? Koukame spolu na filmy, spolecne varime, spolecne uklizime (ted je vic casu, takze sme meli cas i na nejake resty jako vyrobeni novych polic ve spizi apod), hrajeme deskove hry, hrajeme si s detma, povidame si. Proste jako vzdycky, akorat ted je na vše víc času. Vy ste spolu nikdy nebyli delsi dobu? Treba na dovolené?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
26.3.20 04:48
@Martha03 píše:
To je skutečně tolik dysfunkčních vztahů nebo si tady dali sraz trollové z celé ČR? To je tady 50sát diskuzi denně na stejné téma. Mě překvapuje jak spolu vůbec dva můžou fungovat, když jakmile zůstanou pár dní doma, tak je najednou problém se vším. Jak to děláte na dovolené a tak, to by mě zajímalo… To je furt, nevšímá si mě, kašle na mě, blbě čumí nebo je to rovnou deb.il. Za pár měsíců tu budou fotky pochcaných testů… Snažíme se o mimíska, změnil se. Pak jsem těhotná a on je furt na pc nebo s kamarády, předtím takový nebyl. Pak porodila jsem on se o nás nezajímá, nemůžu odejít, nemám peníze. Ženský proberte se trochu proboha… :roll:
:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 15:05

Nudím se = jsem nudná. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4375
26.3.20 18:24
@Vubecnevim píše:
Jen pro upřesnění jsem zde dnes žádné jiné téma týkající se již zmíněného problémů nezakládala. Některým z vás děkuji za rady, u některých mne překvapuje rychlost s jakou jsou schopni vše odpiskat a poslat vztah k šípku. Současná situace v naší krásne zemi nejspíš problémům tohoto charakteru dosti nahrává a řeší to evidentně mnoho z nás. Tak schválně poraďte, jak se zabavíte s partnerem vy, když jste spolu najednou mnohonásobně více doma. V normálním režimu jsme oba v práci a naopak máme pocit, že toho společného času je málo. Třeba e inspirují a problém se vyřeší sám. Předem děkuji

Tahleta doba klade zvysene naroky na psychiku na uplne vsechny. Vcera jsem zazil extremni vystup rozzureneho 50nika v Penny u kasy, kde se maj pri placeni drzet 2m rozestupy pri vykladani zbozi. Nejdriv na 25leteho kluka zacal rvat jestli je buzik, ze se mu lepi na zada, ten bud nerozumel cesky anebo ho se sluchatky neslysel stal furt tesne za nim a neustoupil ani cm. Chlap rval jeste vic jestli „nepanimaje pa ceski“a cekal jsem kdy da klukovi pesti. Pak ho chytl a odtlacil ty 2m za vyznacenou lajnu, kde bylo velkym pismem napsano, ze se maj drzet 2m rozestupy a uklidnil se, kdyz zjistil, ze je ukrajinec. Ja vykladam na pas nakup a baba, ktera je za mnou ho tam sklada uz taky, ani jsem svuj jeste nevylozil. V duchu jsem se smal a rikal si, jake ma stesti, ze ja nejsem rapl jako ten ranar prede mnou, neb ten by ji urco bud sproste vynadal nebo rovnou profackoval :D

Zakladatelko co se tyka zabavy, je nutne se umet zabavit i sam. Je fakt, ze ted je doba, kdy nuda doleha skoro na kazdeho. Pokud mate aspon 2pokojak, tak je pry dobre si po urcitou cast dne delat kazdy neco ve sve mistnosti, jakoby tam ten druhej nebyl a az pak treba pozdeji na vecer odpoledne se spolunajist a travit cas spolu u filmu atp. Spatne by bylo pokud by partner s tebou nechtel spol.cas travit vubec, tak pak je otazka jestli vubec muzete zit spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama