Čekáme spolu dítě, ale už si mě nechce vzít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 20.10.14 21:16
Pritel si me uz nechce vzit

Ahojky,

taky bych se tady chtela vypovidat na tema pritel a svatba. S pritelem jsme oba vzdycky chteli svatbu, cekame spolu miminko a dneska jsme se na toto tema bavili a najednou z neho vylezlo ze svatbu uz nechce, ze se proste nechce zenit. Jsem z toho nestastna protoze ja se vdavat chci, moc mi na tom zalezi a nevim ted jak to mam chapat, kdyz predtim chtel a najednou uz nechce. Ted jsem precetla podobny prispevek a taky zacnu premyslet o tom, jestli dam nasemu diteti jmeno po otci kdyz si me neplanuje vzit.. :-( ach jo fakt me to zklamalo a jsem ted smutna, kdyz si vzpomenu na to jak sem se vzdycky tesila az budu ta v bilem pred oltarem a najednou je vsechno pryc.. vsichni z rodiny se ptaji kdy bude svatba a, vzdy jsme rekli pozdeji az bude mala na svete a ted proste nebude.. kdybych o tom nezacla dneska mluvit tak ani nevim o te novince ze si me uz neplanuje vzit.. ma cenu o tom znovu mluvit? Nebo to mam nechat byt a smirit se s tim?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.10.14 21:22

No tak tohle teda fakt nechapu ze chtel a najednou nechce :think: to mi prijde jako podraz. No, taky bych dala sve jmeno a nebavila bych se snim :kytka:

zrcadlo
Kelišová 7297 příspěvků 20.10.14 21:22

Já bych dítěti dala svoje příjmení, nevím, proč bych já měla vysvětlovat u doktorů, ve školce, ve škole apod., že dítě patří ke mně.
Co ti uvedl jako důvody, proč nechce? Třeba jen nechce velkou svatbu a prožívat šílené předsvatební stresy.

snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 20.10.14 21:25

A vysvetlil ti duvod?? Ti chlapi :roll:

Sany80s
Kelišová 6989 příspěvků 20.10.14 21:26

Je to podraz. Otázka je, jestli někdy chtěl a nebylo jen přetvařování.
Vadilo by mi, že by mě někdo podrazil nebo obelhával v tak důležité věci. Už máte dítě, takže já neporadím, co dělat, chyba už se stala.

sovička
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 20.10.14 21:26

Dítě pojmenuj po sobě. Když časem spácháte svatbu, přejmenování bude drobnost. Měla jsem v dětství kamarádku, která se jmenovala úplně jinak než zbytek rodiny… Po tatínkovi, o kterém se u nich v rodině pochopitelně nemluvilo. Maminka si po pár letech vzala jiného pána, vyrobili jí sestřičku… Všichni měli píjmeni po novém pánovi, jen ona po člověku, který byl doma tabu… Musela mít v hlavě pěkný zmatek. Jakmile dítě jednou pojmenuješ po otci, nejde to nijak změnit, pokud on s tím nebude souhlasit. Kdyby to náhodou nevyšlo a ty časem potkala lepšího, při nejhorším si necháš své příjmení aby dítko nebylo v rodině „samo“ jiné. K Vašemu vztahu se nemohu vyjadřovat, příliš málo informací…

Claire00
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 20.10.14 21:26

@Kessynkaa Dala bych miminku své příjmení, protože chlap Tě může kdykoliv opustit. Nedala bych se oblomit žádnými sliby. Po svatbě můžeš dítěti příjmení změnit.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 20.10.14 21:28

@zrcadlo ptala jsem se proc najednou nechce ze predtim chtel a jen rekl ze proste uz nechce ze je to zbyzecny.. ja taky nesnim o velke svatbe, jen s nejblizsi rodinou. V tomhle to neni ze by mel z tojo nejake stresy..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 21:28
M

Rozhodně dej příjmení dítěti po sobe.
Změnit na jeho příjmení ho můžeš po svatbě kdykoli.

Neudělej stejnou chybu jako já, kdy jsem dala na sliby ohledně svatby po porodu, dala příjmení po něm, a skončila jsem bez svatby, opustil nás, když byl malé rok.
Jmenujeme se každá jinak a já bych si rvala vlasy za tu chybu.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 20.10.14 21:29

@zrcadlo ptala jsem se proc najednou nechce ze predtim chtel a jen rekl ze proste uz nechce ze je to zbyzecny.. ja taky nesnim o velke svatbe, jen s nejblizsi rodinou. V tomhle to neni ze by mel z tojo nejake stresy..

Slečna Ferka
Extra třída :D 10273 příspěvků 20.10.14 21:29

Popravdě bych se hodně zajímala, proč dřív chtěl a teď najednou nechce… má pocit, že už si Tě „pojistil“ dítětem, tak že si Tě nemusí brát?

Pokud on najednou dělá takový ofrky, určitě bych dítě po něm nepojmenovávala.

Je to jiná situace, než kdybyste byli vždycky dohodnutí, že svatba je pro vás cár papíru, a Ty bys teď pod vlivem hormonů vyžadovala svatbu, tam bych ho třeba i hájila - ale pokud dřív pro svatbu byl, tak bych byla nekompromisní.

atominnka
Generální žvanilka 22017 příspěvků 20.10.14 21:30

A vysvětlil ti proč???

Příjmení bych dala každopádně svoje :nevim:

brulinka
Ukecaná baba ;) 2201 příspěvků 20.10.14 21:35

NEDÁVEJ JMÉNO PO OTCI!!! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ…
Jsem zásadně proti aby matka dávala jméno dítěti po otci, když nejsou ani zasnoubeni a není žádná vidina sňatku… Proč jako že jo? A to skoro každá ženská dá jméno po tatínkovi, vůbec nechápu proč a takovou hloupost bych nikdy neudělala!

sissi79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 21:36

@Kessynkaa vzhledem k tomu ze jsme se potkaly uz driv, netlac, mate toho ted za sebou vic a on potrebuje jistotu ze bude vse ok.. Dite pojmenuj po sobe, netlac na nej, promluvte si v klidu, dej mu cas.. Lepsi nez rozvod :kytka:

zrcadlo
Kelišová 7297 příspěvků 20.10.14 21:38

A nezabral by na něj třeba argument, že chápeš, že je to celkem k ničemu, nemyslíš si, že se něco výrazně změní, ale třeba až budeš na rodičáku bez příjmu, tak si tě může jako vyživovanou manželku odečíst z daní a ročně to hodí třeba na část dovolené. Jestli je pragmatik, třeba pomůžou pragmatické důvody. Jinak se samozřejmě nedá nutit, ale jméno bych dala svoje, nevím proč ustupovat.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Věděla jsem, že do pěti let bude konec! Promluvila expartnerka Dana Nekonečného

Náhlá smrt Daniela Nekonečného velmi zasáhla především expartnerku Zuzanu... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >