Přítel si mě nevšímá

Napsat příspěvek
132
25.3.20 20:33
@Anonymní píše:
A co mám teď dělat prosím? Když mi dotyk chybí??A milování? O tom asi mlčet. Spali jsme spolu před měsícem. Když chce on, nechci já nebo nemůžu a naopak. Jo, intimnosti mezitím byly, ale ne přímo styk…@DeeSocialWorker píše:
„Miláčku, potřebuju obejmout a trochu poňuchat.“ Je na tom něco složitého?

Jednoduchy jak facka! Myslim, ze kdyby jsi mu narovinu a do oci rekla, at necha kocku kockou a jde se radsi mazlit s tebou, tak ted nic nemusis resit. Ale ty jsi se misto toho tvarila jak bozi umuceni a pak se divis, ze si jde radsi kopac se sousedovic klukem.

Nejake rozumne vysvetleni proc mu to nejsi schopna rict naprimo a v reale? Jako nejaky psani po sms pred ctyrmi dny a pak cekat, ze se zachova podle toho jak si tvoje (ocividne dost labilni) mysl usmyslela?

Vetsina chlapu teda placky nesnasi, ale to urcite brzo poznas, az ti udela pa pa a najde si normalni vyrovnanou zenskou. :roll:

Příspěvek upraven 25.03.20 v 20:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
25.3.20 20:35
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 06:59

@Kockazvysocan Cože? Jaká sexuální deprivace a další tři diskuze? :roll: 8o Někteří tu s prominutím asi hulí v období karantény nebo nevím proč spojujete diskuze několika lidí dohromady

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 07:19
@Anonymní píše:
@Kockazvysocan Cože? Jaká sexuální deprivace a další tři diskuze? :roll: 8o Někteří tu s prominutím asi hulí v období karantény nebo nevím proč spojujete diskuze několika lidí dohromady

Protože píšeš stejné informace stejným stylem, stejně zoufale, stejně ufňukaně. V předchozích diskuzích už nereaguješ a v té nové píšeš pod úplně novým nickem. Na tohle nepotřebuji nic víc než selský rozum. A ten doufám, vezme brzo Tvůj partner do hrsti a opustí Tě. Upřímně? Nevím, koho z vás dvou je mi líto vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25087
26.3.20 07:53
@Anonymní píše:
Přátelé nezajimam ho, mé potřeby… Tak to vidím.

Napsal mi na moji zprávu:

Nejdříve smutného smajlíka a pak se mě zeptal, jak jsem připravovala to maso k obědu? Že to byla manmka.

:zed: :think: to mluví za vše, že chci obejmout, mám potřeby, je mi smutno. Je mu ukradené. Prostě nezájem…

Co ti taky jinýho má napsat. Chtěla jsi obejmout, místo toho jsi se kvůli kočce sbalila a odsedla si. Z tím se zpětně už nic neudělá, a rýpat se v tom? Hovínko, když se do něj rejpá, tak víc smrdí.. Tak tě aspoň potěšil, s tím masem. :palec: Už se k tomu nevracej, normálně otoč list. Nemá cenu věnovat svoji energii drobnému přešlapu chlapa. Který tě má rád a chtěl tě potěšit. Viz ta zmínka jak mu chutnalo. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15645
26.3.20 07:55
@Anonymní píše:

Protože jsi tak blbá, že je i stejně pojmenuješ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25087
26.3.20 07:58
@Anonymní píše:
Tak mi odepsal, potom co jsem mu napsala vše co mě trápí.

Že on takové pocity nemá, přijel s veselou, a já se chovám odrazivé, podivné. Že důvod k tomu mít takovou náladu žádný nemám. Ať se toto zbavím, že mi nikdo neubližuje.

Absolutně nechápe co po něm chci??? :roll:

No bať. Však ti nic neudělal. Aby ses vůči němu chovala rozmrzele. Příště si ho radši pozvi až budeš mít dobrou náladu, to pak budeš koukat jak vám spolu bude dobře. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25087
26.3.20 08:02
@Chytrolínka píše:
Panebože, tak mu to řekni, ne? Nebo budeš dál čekat a brečet, nebo co? :nevim:

Snad nechceš naznačit, že chlap má být ten, kdo je zodpovědný za její vnitřní nálady? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 08:21

@Kockazvysocan Do háje, já tu pod zadnyma nickama, žádný diskuze nepíšu!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 08:23

@terien Cože?! Nic z toho co jste tu vyjmenovali jsem nepsala do Prčic už :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 08:46
@Honza 12 píše:
Snad nechceš naznačit, že chlap má být ten, kdo je zodpovědný za její vnitřní nálady? :mrgreen:

Samozřejmě že ne! Myslela jsem to tak, že ona dělá uraženou a chlap nic neví. Tak mu má říct, že chce obejmout a nedělat tohle. Chlap za nic nemůže. Zakladatelka je jen přecitlivělá. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25087
26.3.20 09:15

A zakladatelko došlo ti, že se tě chlap snaží odvést od tématu sebelítosti, a přivádí řeč na jiná témata? Viz ta hospoda, jak se ti podařilo masíčko. Jak mu u tebe chutnalo? Za to má palec nahoru. :palec: zdá se mě, že mu to trošku sabotuješ. Zkus se víc zapojit do jiných témat, ať nemusíte řešit nepříjemnosti, a naopak ať se bavíte o něčem jiném, co i tebe může přivést na jiné myšlenky. ;) Ať si můžete povídat o něčem pěkném, co vás naladí na příjemnější vlnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50928
26.3.20 10:25
@Honza 12 píše:
A zakladatelko došlo ti, že se tě chlap snaží odvést od tématu sebelítosti, a přivádí řeč na jiná témata? Viz ta hospoda, jak se ti podařilo masíčko. Jak mu u tebe chutnalo? Za to má palec nahoru. :palec: zdá se mě, že mu to trošku sabotuješ. Zkus se víc zapojit do jiných témat, ať nemusíte řešit nepříjemnosti, a naopak ať se bavíte o něčem jiném, co i tebe může přivést na jiné myšlenky. ;) Ať si můžete povídat o něčem pěkném, co vás naladí na příjemnější vlnu.

jo, třeba jak se jí podařilo masíčko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 11:11
@Anonymní píše:
@terien Cože?! Nic z toho co jste tu vyjmenovali jsem nepsala do Prčic už :pocitac:

Nediv se, je těžké uvěřit, že existuje více takových žen, které neumí vyjádřit obyčejnou potřebu normálně, místo toho dělají scény a stěžují si na emiminu, navíc stejným stylem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama