Přítel si nečistí zuby a nemyje ruce

275
28.12.20 14:42

Přítel si nečistí zuby a nemyje ruce

Dobrý den,
Jsem s přítelem přes rok, ale začal dělat věci co nepochopím. Týká se to čištění zubů, na kartáček nesáhne třeba týden. Ruce si neumývá po WC, a teď když je corona tak ani po příchodu z obchodu.
Za celý rok co spolu bydlíme jsem ho neviděla sedět na WC na velké a nedávno jsem zjistila, že s tím chodí na zahradu. V létě nám po zahradě normálně i čůral, byl línej jít do baráku, ale že tam chodí i na velkou? Další věc na WC, většina žen si stěžuje, že chlapi nedávají prkýnko dolů, no ten můj ho nedá ani nahoru a já pak přijdu a sednu si na mokré prkýnko. Nejsem žádnej puntičkář, ale tohle už je na mě moc. Když jí, je to všude, háže příborem okolo sebe a neumí jíst nad talířem. Nedojídá, třeba jednu kroketu nechá na talíři a talíř nechá na stole. V létě jsem se už naštvala a talíř tam nechala ležet 3 dny a co myslíte, že se stalo? Nic… Má oblečení do práce, které nosí po doma a když mu koupím hezké nové triko tak ho zase tahá do práce. Snažila jsem se ho na vše upozornit, ale podle něj ho jen buzeruju a on se okamžitě urazí. Momentálně jsem s ním jen z důvodu peněz. Mám syna a do práce nemůžu a k rodičům nechci.
Až bude příležitost tak chci utéct, nejsem sobec? Dělá pro nás první poslední, ale ani dárek k Vánocům mi nedal, kytky už mi nenosí. Navíc hulí trávu a denně pije pivo. Sex už není protože nesnesu ten smrad z piva. On si ho stejně radši vyhoní…
Děkuji, potřebovala jsem se z toho vypsat.
Krásný nový rok přeji všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29160
28.12.20 14:44
@MarynaFrai píše:
Dobrý den,
Jsem s přítelem přes rok, ale začal dělat věci co nepochopím. Týká se to čištění zubů, na kartáček nesáhne třeba týden. Ruce si neumývá po WC, a teď když je corona tak ani po příchodu z obchodu.
Za celý rok co spolu bydlíme jsem ho neviděla sedět na WC na velké a nedávno jsem zjistila, že s tím chodí na zahradu. V létě nám po zahradě normálně i čůral, byl línej jít do baráku, ale že tam chodí i na velkou? Další věc na WC, většina žen si stěžuje, že chlapi nedávají prkýnko dolů, no ten můj ho nedá ani nahoru a já pak přijdu a sednu si na mokré prkýnko. Nejsem žádnej puntičkář, ale tohle už je na mě moc. Když jí, je to všude, háže příborem okolo sebe a neumí jíst nad talířem. Nedojídá, třeba jednu kroketu nechá na talíři a talíř nechá na stole. V létě jsem se už naštvala a talíř tam nechala ležet 3 dny a co myslíte, že se stalo? Nic… Má oblečení do práce, které nosí po doma a když mu koupím hezké nové triko tak ho zase tahá do práce. Snažila jsem se ho na vše upozornit, ale podle něj ho jen buzeruju a on se okamžitě urazí. Momentálně jsem s ním jen z důvodu peněz. Mám syna a do práce nemůžu a k rodičům nechci.
Až bude příležitost tak chci utéct, nejsem sobec? Dělá pro nás první poslední, ale ani dárek k Vánocům mi nedal, kytky už mi nenosí. Navíc hulí trávu a denně pije pivo. Sex už není protože nesnesu ten smrad z piva. On si ho stejně radši vyhoní…
Děkuji, potřebovala jsem se z toho vypsat.
Krásný nový rok přeji všem.

A ten muž roku je biootec dítěte? Asi ne…Šla bych radši do azyláku. Je otázka času, kdy přitáhne nějakou nemoc, prase. A nemusí to být kovid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51672
28.12.20 14:45

Tak ho posli o dum dal. Dospeleho hygienu nenaucis. At si najde jiny chlivek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
28.12.20 14:47

@Russet není otec, ale k malému se chová hezky. Nehádáme se, peníze co vydělává dává jen do nás, proto mě tohle všechno mrzí. Myslela jsem si, že jsem konečně našla chlapa s velkým CH, ale tu hygienu asi nesnesu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4730
28.12.20 14:47

To jako fakt? :lol: Chodi kadit na zahradu? Neumrznou mu tam koule? Jak to nekomu muze pripadat pohodlnejsi, nez si sednout na zachod?

To je opravdu neuveritelne, k pobaveni dobry, pokud je to pravda, rozejdete se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 14:48
@MarynaFrai píše:
@Russet není otec, ale k malému se chová hezky. Nehádáme se, peníze co vydělává dává jen do nás, proto mě tohle všechno mrzí. Myslela jsem si, že jsem konečně našla chlapa s velkým CH, ale tu hygienu asi nesnesu.

A proč ses k neznamému chlapovi kvartýrovala? Sám byl asi proto, jaké je prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147

Ženský tady je bžunda. Napadlo tě, že přítel je zkrátka prase?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
@J_Doe píše:
To jako fakt? :lol: Chodi kadit na zahradu? Neumrznou mu tam koule? Jak to nekomu muze pripadat pohodlnejsi, nez si sednout na zachod?To je opravdu neuveritelne, k pobaveni dobry, pokud je to pravda, rozejdete se.

Když ono zrovna bylo pomočené prkénko a on není prase, aby si do toho sedal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 14:49
@Borecek178 píše: Ženský tady je bžunda. Napadlo tě, že přítel je zkrátka prase?

Napadlo. Ale nemá love, tak tam bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2079
28.12.20 14:50

Já nevěřím, že nejsi troll :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275

@Russet protože ze začátku to nedělal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275

@Julča001 opravdu nejsem, přísahám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
28.12.20 14:51

@J_Doe bohužel je to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
28.12.20 14:52
@MarynaFrai píše:
@Russet protože ze začátku to nedělal…

Pane Bože, proč se s miminem kvartýruješ k cizímu chlapovi? To jste spolu nemohli jen chodit? Co čekáš? Že se změní? Je to prase. Asi se měsíc ovládal, aby měl ženskou chvíli v posteli. Ale je to čuně. Vždyť nebude mít ve 30 zuby!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
28.12.20 14:52
@MarynaFrai píše:

To neni chlap s velkym CH…to je chlap s velkym P…a peros to neni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat