Přítel si nějak nemůže uvědomit, že máme dítě :(

Anonymní
26.10.19 05:23

Pritel si nejak furt nemuze uvědomit ze mame dite :(

Zdravim, musim si zde vylit srdicko protože opravdu dal nemuzu a nevim co mam delat :( Reknu to zkráceně mame mimnko ktere nebylo uplne plánované je chtené to ano ale chteli jsme jeste počkat, ale stalo se. :) Byli jsme s partnerem drive zvyklý jako kazdej mladej clovek uzivat si zivota chodit po akcich a holdovat alkoholu, ale „bohuzel“ jsem v te dobe otehotnela a tomu vsemu odzvonilo. Ja jsem ve finale byla ráda a zacala se na miminko tesit. Ale pritel to furt nejak nemohl zpracovat sice furt rikal jak je rad jak se tesi tak jsem si furt rikala ze to hlavne prijde az se to male narodí. Pritel furt tak nejak chodil po akcich a ja mu to tolerovala, protoze jsem si rikala at jen jeste chodi dokud neni mimco na světě. Jenze ted je mimcu uz 4 mesice a pritel si to asi nejak jeste nedokazal priznat tu starost, jeste se na to proste nepripravil nezvykl :( a furt byl lítal po vyletech, po akcich a hlavne o vikendu furt chlastal ;(. SICE je trosku ohleduplnej, ze se snaží pit s kamaradama doma, ale vetsinou pak vzdycky nekam vyrazí:(. My se ted posledni dobou furt hadame, protože ja si predstavuji uplne neco jiného, aby mel trosku snahu a zajem o mimco. Nerikam kdyz potrebuju tak ju hlídá, ale sam od sebe ze by si ju vzal to ne :( Rikala jsem mu to jak po dobrem v klidu fak aji v hádce, ale proste bez efektu. Vzdy me rekne ze ho to mrzí, ze vi ze je takovej, ze si to uvědomuje, ale me tady tim strasne ublizuje, ze o nas jako o rodinu nejevi zajem :( Nekdy mam opravdu chuť se sbalit a jit pryc, ale bohuzel nemam kam. Nemate nekdo podobné zkušenosti? Kdyz se ho zeptam proc s nama je kdyz sama vidim ze neni uplne spokojený tak rekne ze nas ma rad a nedovede si predstavit bez nas byt, ale ve výsledku se posledni dobou furt hadame protoze kazdej jsme takzvane na jiné vibracni vlne :( Me uz opravdu dochází sila a chuť:( Ja si taky odvykla od vikendovych mejdanu a nechybi me. Totalne jsem se zamilovala do mimca, ze jsem ani netusila ze me to tak veme… Zažil nekdo neco podobneho?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2120
26.10.19 05:30

Z penez co ti dava - pokud nedava, tak at zacne. Vsechno stoji prachy, v tomhle chlapi nemaj prehled. A davej si treba 3000 stranou. Nasetri si nekde na najem atd. Zkus prodat prebytecne obleceni a opet dat bokem. Nasla bych si brigadu, frajer bude vecer sedet doma a nikam nepujde s miminem (snad). Pak az budes mit dostatek penez jit do pronajmu, staci garsonka a zazadat o prispevek na bydleni. Ja bych delala vsechno proto abych odesla. Tohle bych netrpela. Zazila jsem to jen naopak. Pritel zacal pit az po narozeni ditete. Konecna. Ted co nejsme spolu najednou lituje, jak nemuze byt kazdy den s malou. Smula. Mel se probrat driv. Dite mi neodpiram, bydli 10min busem ode me. Muze si pro ni kdykoliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5526
26.10.19 06:09

Měla jsem takový nezájem s prvorozeným, v 10m jsem šla na brigádu, kvůli peněz a ať se taky stará. Už s ním nežiju, ale vím jak mě, stejně jako tebe trápilo. Do teď si syna nějak extra nebere(už jsme od sebe přes 3 roky), po akcích atd. běhá stále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
26.10.19 06:32

A kolik je příteli? Vydělává? Dělá doma něco??

Pokud je úplně marnej, tak bych asi vše podřídila tomu, abych s dítětem mohla fungovat samostatně…

Jak časté jsou ty jeho „akce“?

Pokud ho máš ráda a alespoň v nějaké oblasti funguje jako otec a partner, tak bych mu dala šanci. Nesmíš ale fňukat, prosit ho a vyčítat. Prostě naplánuj věci tak, aby neměl prostor na blbosti. S tím, že jednou za čas na ten flám vyrazí a ty mu to nebudeš mít za zlé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:00

Zajímalo by mě, kolik tvému ne-příteli je a kolik je tobě. Za další, chlemtat chlast doma je snad horší než v nalejvárně. :poblion: :poblion: :poblion: Jsi dospělá ženská, nejsi uťáplá ( tedy doufám) takže až bude hňup blekotat, že by chtěl jít chlemtat, @Micaella22 ti napsala pěkný návod na restart a nazdar šáteček. Z mojí zkušenosti je hloupost těmhle lemrákům obětovat dál svůj čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
26.10.19 07:20

Ty ses prostě zamilovala do mimina a štve tě, že tvůj přítel to nějak neprožívá. A že je stejnej, jako byl dřív. Je to divný, vyčítat někomu, že se nezměnil. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:32

Přesně takovou zkušenost nemám, ale podobnou ano, s manželem. My měli náročné dítě, ba začátku hodně plakalo. Manžel na to nereagoval tím, že by hodně chlastal nebo tak, ale doma radši koukal na televizi a snažil se to nevnímat, na akce nechodil extra často, ale mně zas vadilo, že mi to vždy jen oznámil, jako bychom byli pořád sami dva. Sám k miminku chodil hlavně ve chvílích, kdy neplakal :nevim: U nás se to pak začalo po pár měsících dost měnit a výraznější změnu pozoruju asi od roku. Teď je to za mě úžasný táta, malému se věnuje i po náročných dnech v práci, chce s ním být co nejčastěji. U tvého přítele bych asi nečekala, že se akcí vzdá. Jak je na tom s prací, s pomocí v domácnosti? Píšeš, že když chceš, pohlídá, jak často to bývá a co zatím děláš ty?

Taky může být dost zásadní, jak jsi s ním o tom mluvila. Jestli jsi třeba jen vyčítala a obecně říkala, že ti vadí, že chodí na akce. Oni jsou chlapi někdy strašně citliví na způsob, jakým jim co říkáme, třeba by pomohlo to říct jinak, zkusit nastavit pravidla, ocenit, co jinak pro rodinu dělá, zkusit po něm na začátku chtít jen malé změny - třeba 3 dny v týdnu, ve kterých slíbí, že nikam nepůjde, z toho jeden o víkendu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35787
26.10.19 07:35

On si musí uvědomit, že rodiče jste oba. Pokud to nechce pochopit, odejdi s miminkem od něj. Je plno samoživitelek, je plno chlapů, kteří stojí za to a budou se starat i o nevlastní dítě. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:36
@Tomkins píše:
Ty ses prostě zamilovala do mimina a štve tě, že tvůj přítel to nějak neprožívá. A že je stejnej, jako byl dřív. Je to divný, vyčítat někomu, že se nezměnil. :nevim:

No jo no. Lemroidů přibývá, jde to s váma pánové z kopce. Holky se už bez vás v pohodě obejdou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1383
26.10.19 07:42
@růžový achát píše:
No jo no. Lemroidů přibývá, jde to s váma pánové z kopce. Holky se už bez vás v pohodě obejdou 8)

Však to je dobře, že jsou holky samostatné. Už bylo na čase. Teď už zbývá jen, aby začaly používat rozum. Uvidíme, kolik tisíciletí vám to bude trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:43

Nevím, mě manžel s miminem taky nepomahal a bylo vše s malou na mě. Ale čím je malá starší tím je to lepší. Teď jí je rok a je to pohoda. S manželem blbnou, hrajou si. Vysvětlil mi to tak, že to mimino, pro něho bylo moc rozbitny a prostě se bál, aby jí neublížil. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
26.10.19 07:48

No, marné…špatné načasování. Existuje jeden obřad, kde si velmi často chlap uvědomí, že bude nějaká změna. Jmenuje se svatba. Ideální je dítě plánovat a ne, že najednou je na cestě a co teď s tím budeme dělat. Antikoncepci vysadit až po svatbě, pak se překvapení z nechtěného těhotenství konat nemůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:49
@růžový achát píše:
No jo no. Lemroidů přibývá, jde to s váma pánové z kopce. Holky se už bez vás v pohodě obejdou 8)

Brečením na eMimi, že nemá kam jít :pankac: Jo, to je silná a nezávislá žena. Navíc asi samoprašná :jazyk:

Chlap je přesně takový jakého si vybrala, tak v čem je problém? :zed:

Příspěvek upraven 26.10.19 v 07:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 07:49
@Tomkins píše:
Však to je dobře, že jsou holky samostatné. Už bylo na čase. Teď už zbývá jen, aby začaly používat rozum. Uvidíme, kolik tisíciletí vám to bude trvat.
:mrgreen: :jazyk: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1048
26.10.19 07:50

Z mimina moc chlapů poblazněných nebývá. Pokud Ti jinak pomůže, když mu malou dáš, tak mu nedělá problém si ji vzít, zkus vydržet, až bude funkčnějším člověkem, než teď jako ležící a max. tak žvatlající.

V jakem stavu chodí po akci partner domů? Je druhý den použitelný? Máš dle mě dvě možnosti. Vydržet, až se vybouří. Často k tomu dopomůže to, že i kamarádi se začnou usazovat a mít rodiny. Nebo mu dát nůž na krk, ale pak počítej s tím že velmi pravděpodobně skončíš sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama