Přítel si píše s bývalou milenkou

Anonymní
16.8.11 18:50

Přítel si píše s bývalou milenkou

Co mám dělat? Dneska jsem zjistila, že si přítel píše s bývalou milenkou, s kterou podváděl bývalou ženu.
Už jsem s ním o tom mluvila po telefonu, hned, jak jsem to zjistila…
Psal ji, že by se s ní chtěl stýkat, jestli by chtěla. Samozřejmě že chtěla. Tituloval ji andílkem. Domluvili se na toto pondělí v 9. Co kdybych to nezjistila? Jel by tam?? :-( Je to strašný. Do telefonu mi řekl, že nikam nejel a abych to neřešila, že chtěl od ní akorát nějaké věci na našeho Vojtíška, který se má narodit za necelé dva měsíce. O tom mluvil, to je pravda, ale o věcech ve zprávách nebyla řeč. :-?
Asi je Vám jasné, jak mi teď je. Nevím, jak se mám chovat, až dneska přijde domů. Vím, že tohle všechno je moje chyba, na sex nemám chuť, pač jsem tlustá, ošklivá (tak si připadám) a on to hledá jinde. Chápu to, ale i tak mi je z toho smutno. Co mám teda dělat?
Moc se omlouvám za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3637
16.8.11 19:08

Jak tvoje chyba???? NIC není tvoje chyba. To že jsi těhotná přece není něco, za co by ses měla omlouvat. Tvůj partner by měl pochopit, že se na sex necítíš, ne každá těhule chytne druhou mízu.

Až přijde, tak si o tom promluvte. Měl by pochopit, že se ti to nelíbí a nedělat to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
16.8.11 19:11

Pokud za tebou partner prisel a snazil se vas nedostatek sexu primarne resit s tebou a narazil na hlusinu, tak pak chapu, ze bys mohla citit pocit viny za to, ze se utika k byvalce. Pokud ovsem s tebou nic neresil, tak nechapu, proc se chces lyncovat tim, ze je to tvoje vina a snad jeho chovani omlouvat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2401
16.8.11 19:13

Navic jsi kratce pred porodem, tak to je snad kazdymu normalnimu chlapovi jasny, ze ta frekvence sexu pravdepodobne bude nizsi nebo nulova a kvuli par mesicum nicit vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
16.8.11 19:15

Tak tvoje vina to není rozhodně, ale upřímně ti řeknu, že bych si na něj tedy pozor dala také. :-? Vím, že tě to zraňuje, ale bývalá manželka a bývalá milenka a teď má tebe, no já nevím, zavání mi to „holkařem“, promiň, snad se mýlím :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 19:29

Asi mu to bohužel nedochází. No já mu na to řekla svoje, tak ať zpytuje své svědomí. Vím, že se bude teď užírat, než dorazí domů.
A co mě čeká, až přijde? Okecávačky :-( . Člověk se necítí zrovna nejlépe, když je doma pořád sám, pač má za chvíli rodit.

• Nahlásit
  • Citovat
2401
16.8.11 19:34

No pokud ji napsal, ze by se s ni chtel STYKAT, tak to moc nenahrava teorii o jednorazovym vyzvednuti oblecku na miminko…Ale argumentama do nej muzes busit od rana do vecera a stejne nemusis vubec niceho dosahnout…Radu pro tebe hledam fakt tezko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3637
16.8.11 19:35

Jak tvoje chyba???? NIC není tvoje chyba. To že jsi těhotná přece není něco, za co by ses měla omlouvat. Tvůj partner by měl pochopit, že se na sex necítíš, ne každá těhule chytne druhou mízu.

Až přijde, tak si o tom promluvte. Měl by pochopit, že se ti to nelíbí a nedělat to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 19:39

Já jsem mu říkala, že od ní žádné oblečky nechci a jestli nám je chce za každou cenu dát, tak ať je pošle poštou. Jenže to on ji neřekne, pač by si to u ní asi rozhodil :-? . No a? Já pro něj musím být na prvním místě přece!!
Jo, s těma chlapama to není jednoduchý. To aby měl člověk dvoje nervy a ještě ze železa.

• Nahlásit
  • Citovat
2401
16.8.11 19:45

Pripadas mi hodne poddajna a submisivni… Nedivim se ti, ze nechces brat zavdek milodarama od byvaly milenky a samozrejme, ze by tvuj muz mel respektovat tvoje rozhodnuti. Slusne bych podekovala, odmitla a na cely veci dusledne trvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
16.8.11 19:49

teda, jsem taky v 7 měsíci a při představě že se můj přítel chce setkávat s bývalou je mi zle od žaludku.. popravdě, já na sex taky nemám ani pomyšlení protože to moje dítko se mi tam vrtí jak kdyby byl na jehlách a prostě mi to nejde, uspokojuji ho tedy jinak ale to taky zrovna není často.. a když přítelovi řeknu že ho zanedbávám a nebo tak tak mě hned ujklidní že je to přirozený, a že jemu se taky nechce kvůli našemu klukovi a že je mu to jedno, protože to pro něj není priorita…a když je nadŕžený pomůžu mu jinak… žádnou normální radu pro tebe asi nenajdu, jen mě to mrzí, musí ti být strašně, přesně jak si psala bude to teď zřejmě okecávat.. víš co? vyprdni se teď na něj, a zaměř se na sebe a na mimíska..přeju ti ať to dobře dopadne a on se na tu krásku vyprdne.. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.11 19:50

Jak to myslíš, že jsem submisivní? Jako že se podřizuji?? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.11 19:57

Gabrielooo :D, to víš, že to je rána pod pás. Teď mě děsí jen to, kdyby se s ní vyspal… Co pak? Říkal, že k ní nic necítí, ale to já vím. A že ve svým věku nebude dělat takový kraviny (je mu 35). Asi ho pořád sexuálně přitahuje.

• Nahlásit
  • Citovat
13047
16.8.11 20:00

ty jo to je děs kolikrát s těma chlapama fakt!!!!dej hlavně najevo že je tohle prostě už moc a ať se rozmyslí, že nejsi ve stavu kdy by si tohle mohla jen tak přejít a že bývalí partneři musí zůstat bývalími a hotovo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3637
16.8.11 20:01

Můžu se zeptat, jak dlouho jste spolu??? Choval se tak už dřív? Vím, že to teď nic nezmění, jenom se ptám.

Oblečky bych taky odmítla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama