Přítel si píše s jinejma.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 00:00
Přítel si píše s jinejma.

Zdravím, jsme s přítelem dva roky. Teď spolu máme dvouměsíčního prcka. Náš vztah vždy nebyl procházka růžovou zahradou, byl tam úlet jak z jeho, tak i z mé strany. Odpustili jsme si, překonali jsme to… Těhotenství bylo fajn, staral se o mě, byl pozorný… Jenže.. po příjezdu z porodnice se choval divně, odměřeně, říkal mi jak je šťastný, ale vůbec tak nevypadal.. Nedalo mi to a koukla jsem se mu do zpráv a ejhle… Psal holce(kterou znám i já) na dobré ráno, na dobrou noc k tomu spousta pusinek a nejvíc mě dostalo když ji psal, že je u nás doma teď hodně návštev, ale ta jediná na kterou čeká nepřijde… takže jsem prvních 14dní prckova života probrečela pak jsem mu to řekla, omluvil se mi a sliboval jak už to neudělá… Dnes(cca po měsíci) mi na telefonu něco ukazoval a zase mu tam od ni přišla zpráva…
Vim, že mě má rád a že by mě neopustil má semnou vše, ale mně chybí nějaké ty projevy lásky.. třeba blbá pusa ve zprávě, protože s ní si půše hezky, oslovuje ji princezno a co zpráva to pusina…
Teď mi řekněte jestli to moc hrotim nebo ne.. děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 3075 příspěvků 11.05.19 00:12

Posílá jiné holce pusinky tak to určitě nehrotíš… to bych brala jako podvádění

Martha03
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 11.05.19 00:13

Nezlob se, ale poslední dobou se tady roztrhl pytel s podobnými dotazy… To je hrůza ženský s kým si porizujete děti nebo jste fakt všechny tak blbý, to snad ani není možný. Kdyby tě měl rad, tak si nepíše s jinýma. Tobě o to ale očividně nejde, jen bys chtěla aby ti posílal pusinky do zpráv, no to je fakt úplná debil.ta. Tak tady jednu máš :* a prober se.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 00:17

@Martha03 děkuji ti za pusinu :srdce: vše je hned lepší. Bože jen se ptám jestli to hrotim nebo ne, nejde mi ťo to aby mně ty smajlíky posílal, jde mi o to že je posíla jinejm ale jen mně ne…Ne každej najde skvělýho chlapa… já si myslela že jednoho mám tak evidentně ne.

veria
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 11.05.19 00:23

Jasný, hrozne to hrotis, tak proste kamosce posila pěkný zprávy a pusinky a tobě se kterou žije a má dítě nic takovýho neposila. To je prece normální. :jazyk:
Prober se :roll:

Martha03
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 11.05.19 00:23
@Anonymní píše:
@Martha03 děkuji ti za pusinu :srdce: vše je hned lepší. Bože jen se ptám jestli to hrotim nebo ne, nejde mi ťo to aby mně ty smajlíky posílal, jde mi o to že je posíla jinejm ale jen mně ne…Ne každej najde skvělýho chlapa… já si myslela že jednoho mám tak evidentně ne.

No tak já nevím, snad máš vlastní mozek, pana boha. Vyhovuje ti to nebo ne? Jestli jo tak to hrotis a jestli ne tak to nehrotis… Na co se tady ptáš na to si i odpovídás. Nevyhovuje ti, že píše jinejm no tak mu to řekni a res to, dokud je to jen u zpráv. Kolik vám je? Vztah jste už postavili na tom, že jste se vzájemně podvedli, takže já bych si teda dávala pozor na to, jestli si s někým píše nebo ne. On si může dal vesele žít a užívat, za to ty s deckem u cecku asi těžko.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 11.05.19 00:24

Tak já říkám, že to nehrotíš. Prostě ho už nebereš. Bohužel, je to nevyzralej blb :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 15803 příspěvků 11.05.19 00:59
@Anonymní píše:
@Martha03 děkuji ti za pusinu :srdce: vše je hned lepší. Bože jen se ptám jestli to hrotim nebo ne, nejde mi ťo to aby mně ty smajlíky posílal, jde mi o to že je posíla jinejm ale jen mně ne…Ne každej najde skvělýho chlapa… já si myslela že jednoho mám tak evidentně ne.

Přesto jsi měla úlet, jo? Teď tu o karkulce, prosím. Vsadím se, že „selhala“ antikoncepce. Proto se dva nedospělci stali náhodou rodiči.

Nehrotíš, je to hrozné, co se u vás děje. Nedovedu si představit, že by se to u nás dělo takhle brzo po porodu našeho prvního dítěte. Svět se točil kolem něj. Ne kolem cizích bab a pusinek.

cecetka
Echt Kelišová 8200 příspěvků 11.05.19 06:31
@Anonymní píše:
Zdravím, jsme s přítelem dva roky. Teď spolu máme dvouměsíčního prcka. Náš vztah vždy nebyl procházka růžovou zahradou, byl tam úlet jak z jeho, tak i z mé strany. Odpustili jsme si, překonali jsme to… Těhotenství bylo fajn, staral se o mě, byl pozorný… Jenže.. po příjezdu z porodnice se choval divně, odměřeně, říkal mi jak je šťastný, ale vůbec tak nevypadal.. Nedalo mi to a koukla jsem se mu do zpráv a ejhle… Psal holce(kterou znám i já) na dobré ráno, na dobrou noc k tomu spousta pusinek a nejvíc mě dostalo když ji psal, že je u nás doma teď hodně návštev, ale ta jediná na kterou čeká nepřijde… takže jsem prvních 14dní prckova života probrečela pak jsem mu to řekla, omluvil se mi a sliboval jak už to neudělá… Dnes(cca po měsíci) mi na telefonu něco ukazoval a zase mu tam od ni přišla zpráva…
Vim, že mě má rád a že by mě neopustil má semnou vše, ale mně chybí nějaké ty projevy lásky.. třeba blbá pusa ve zprávě, protože s ní si půše hezky, oslovuje ji princezno a co zpráva to pusina…
Teď mi řekněte jestli to moc hrotim nebo ne.. děkuju

Aha, takze od sameho zacatku vsechno spatne, a proto jste si poridili decko 8o :roll: Mela sis vcas najit jineho chlapa, ktereho si budes vazit a on tebe a ne si porizovat dite do tohoto pseudovztahu.
Asi se budes muset pripravit na roli osamnele matky :?

Verun83
Echt Kelišová 9593 příspěvků 11.05.19 06:40

Ne nehrotis. Neni normalni, aby si chlap takhle vypisoval. Mate volne partnerstvi? Domluvili jste se na tom? Ne? Tak vidis. Nemate pevne zaklady, to nemuze skoncit dobre.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 11.05.19 07:14

Hele, ne nemiluje tě, možná tě má rád, ale jste spolu dva roky, už máte miminko, Takže jste spolu byli roka kus, když jsi otěhotněla. A v tom roce, kdy v podstatě je ta zamilovanost největší, jste se i navzájem podváděli. Tohle prostě není a nikdy nebude perspektivní vztah. Neumím si představit, že by si můj manžel psal s nějakou ženou a odlovoval jí princezno a posílal jí pusinky. Prostě to není normální. Ale to není váš vztah od začátku.

Zoe1
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 11.05.19 07:17

Neměla jsi mu lézt do mobilu, jestli se s ním nechceš rozejít, tak tě to bude akorát užírat. Pokud se takhle projevoval už předtím, nechápu, že jste si vůbec dělali dítě. Jako kolik vám je? Jinak není to chlap na vztah, i když se rozejdete a najde si jinou, tak ji po čase udělá to samé.

růžový achát
Echt Kelišová 8081 příspěvků 11.05.19 07:32

Tak ještě před 10 ti lety bych si poplakala a asi bych mu sbalila igelitku;)), dneska bych svého muže předala i s manuálem :P… ten život je variabilní… já ho žeru!

Šáruší
Ukecaná baba ;) 2153 příspěvků 11.05.19 07:37
@růžový achát píše:
Tak ještě před 10 ti lety bych si poplakala a asi bych mu sbalila igelitku;)), dneska bych svého muže předala i s manuálem :P… ten život je variabilní… já ho žeru!

a on se ne a ne hnout, co? :mrgreen:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 11.05.19 07:43

Do pul roku spolu nebudete, to nedas. Mohla ses na to davno vy…t a mit uz rok jinyho, se ktery by to dite melo smysl

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama