Přítel si píše s někým jiným

16.2.20 01:00

Přítel si píše s někým jiným

Ahoj, nemám úplně nikoho, komu bych se svěřila a kdo by mi dokázal poradit. Mám přítele, jsme spolu už rok a půl, je mi obrovskou oporou a moc ho miluji. Nedávno jsem zjistila, že si píše se dvěma holkami, které o něj mají zájem. Píše si s nimi přes aplikaci, ze které se pokaždé důsledně odhlásí. Od té doby, co si ji stáhl, si svůj mobil opravdu hlídal, a pokud jsem si jeho mobil potřebovala půjčit, což mi vlastně dovolil pouze jednou (dříve jsem na jeho mobilu mohla být kdykoliv a neměl s tím nejmenší problém), tak jsem viděla, že se z aplikace odhlašuje. On sám ví, že nechci, aby s těmi holkami nějak navazoval kontakt, také ví, že nechci, aby je sledoval na instagramu (i tak je sleduje, já ale určité lidi sledovat nesmím, a pokud bych je sledovala, byl by z toho opravdu velký problém). Máme ve vztahu poměrně vymezené hranice, takže ani já nemůžu psát opačnému pohlaví, třeba ani kamarádsky. S těmi holkami si píše, a domlouvá, jak s nimi půjde ven, že s nimi půjde na koncert (když jsem se ale ptala já, jestli s ním nemohu jít, řekl, že chce jít pouze se svými klučičími spolužáky), komentuje jim fotky, jak jim to sluší, píše si s nimi srdíčka (což já samozřejmě nemohu napsat ani své kamarádce). Ráda bych na toto znala Váš názor, jestli si myslíte, že jsem přecitlivělá, že to moc hrotím, a že je to normální, nebo by se toto dít nemělo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.20 01:13

Jak máte nastavené hranice ve vztahu je vaše věc. Ale pokud chce on toto od tebe, tak přeci on musí dodržovat to samé. Otevřeně bych si s ním o tom promluvila a pokud bude pokračovat tak sbohem a šáteček. Láska je sice hezká věc, ale jak toto bude pokračovat za 5 let, až budete mít děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.2.20 02:43

@Nancy Julia
Ty vogo ty snad žiješ někde v íránu ty jooo :lol:.
Sorry, ale fakt nevím, co k tomu napsat. To je vztah jak z jiné planety.

On může vše a ty nic :nevim:.

Překvalifikuj svůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3165
16.2.20 06:39

Ten by jel tak rychle, že by nestihl říct instagram! To si chceš do konce života nechat něco diktovat? Až budete mít děti tak ti bude dovolovat kam můžeš s kočárkem a nebo jestli vzít děti k babičce. Vykopni ho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
16.2.20 06:42

Takže on si s nimi psát může a ty nikomu napsat nesmíš? Úplně schválně bych taky posílala kamarádům srdíčka… a ať se třeba pos*re. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8876
16.2.20 06:46

Jsi hloupá že se necháš omezovat a sám si, panáček, užívá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10188
16.2.20 07:13
@Nancy Julia píše:
Máme ve vztahu poměrně vymezené hranice, takže ani já nemůžu psát opačnému pohlaví, třeba ani kamarádsky.

To.jako vazne? 8o 8o 8o
Tak zacni konecne myslet i na sebe a zij plnohodnotny zivot. A k tomu patri nejen zivotni partner, ale i lide kolem nas jak zenskeho, tak muzskeho pohlavi. Nenechej se v tomto smeru omezovat, aby ti nekdo diktoval, s kym se muzes anebo nesmis kamaradit :mavam:

PS: Ty ho nemilujes. Ty jsi na nem zavisla a on to vi. Proto se on chova tak sobecky. Ty se vsak mylne domnivas, ze je ti oporou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7497
16.2.20 07:18

Jestli chápu, jste oba ještě mladí, chodíte do školy? To se fakt necháš takhle omezovat? Teď je to zákaz psát kamarádkám a co to bude příště? Zákaz. vycházení? Asi ho máš ráda, ale je to blb, který si tě chce přizpůsobit tak, aby si s tebou mohl dělat, co chce. A on si bude veselé užívat. Začala bych se chovat úplně stejně. To nemáš trošku hrdosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 07:18

Ne, není normální tvůj vztah k sobě samotné a to co partnerovi vše dovolíš. Máš hodně velkej problém se sebeúctou. Jsi horkého kandidát na domácí násilí. Ale když se ti to tak líbí a vyhovuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11929
16.2.20 08:21

Co to znamená mít vymezené hranice - to jako že on si na tobě vylévá svoje mindráky a zakazuje ti co může a ty mu šmíruješ mobil a pak se utápíš v pocitech viny?

Už tě praštil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 09:55
@Nancy Julia píše:
Máme ve vztahu poměrně vymezené hranice, takže ani já nemůžu psát opačnému pohlaví, třeba ani kamarádsky…S těmi holkami si píše, a domlouvá, jak s nimi půjde ven, že s nimi půjde na koncert, komentuje jim fotky, jak jim to sluší, píše si s nimi srdíčka.

Jak ANI TY nemůžeš psát opačnému pohlaví 8o? Snad JEN TY nemůžeš psát opačnému pohlaví, ne? Jak si napsala, on ženám nejenom píše, ale dokonce jim lichotí, zve je na koncerty apod. a posílá jim srdíčka…Takže je to jenom o tobě. Proč ty si necháš diktovat a ani nenapíšeš kamarádům, když on si dělá, co chce?

Ale za mne je teda kazovej, ten by jel. Nestála bych o něj ani po „narovnání“ pozic. Je vidět, že je to despotickej manipulátor. Na mateřský bys byla úplně v háji. Propustku bys musela mít asi i na nákup a příděl peněz akorát (zbytek bys odevzdala, i kdybys měla „zásoby“ :roll: ).

Jako kdybys to nenapsala normální formou (čitelně, ne jako negramot), člověk by si řekl, že musíš být strašně hloupá. Ale vzhledem k písemnému projevu budeš spíš neuvěřitelně zmanipulovaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 10:05

Opravdu si nedovedu představit, ze by mi někdo diktoval, koho muzu sledovat a s kým si muzu psát :lol: myslím, ze ten zásadní problém opravdu není v tom, s kým si tvuj přítel pise

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
16.2.20 10:42

Je to v pořádku…ženská má ve vztahu poslouchat chlapa…tak je to od přírody nastavené… štěkny vymést z baráku!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.2.20 10:45

S přítelem asi nemáte tak úžasný vztah jak si myslíš. Pokud si dáváte takhle blbý pravidla, tak vás vztah není úplně ok. Vím, o čem mluvím, taky jsme si tím ve vztahu s přítelem prošli. Zapracujte na důvěře a promluvte si o tom, jak to s Vaším vztahem vidíte. Otázka je, jestli v tom vztahu jste vůbec šťastní a chcete v něm pokračovat. Pokud ano, mluvte spolu a reste to. Pokud mu řekneš, co ti vadí a on to bude ignorovat, tak si taky začni psát s klukama, posílej jim srdíčka a klidně to dělej okatě, ať to vidí a uvědomí si, co dělá. Jestli ani to nepomůže, tak bych takový vztah ukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
8509
16.2.20 10:55

@Nancy Julia Nějak mi hlava nebere, proč se necháváš tak omezovat :think: Ty nic nesmíš, ale on smí vše? Ta tvoje opora, co tak miluješ, tě má pomalu ale jistě tam, kde většina z nás být nechce. Nechápu, že mu přistupuješ na ty nesmysly, on může vše, ty pomalu nic. Pokud ti nevadí, že tě s velkou pravděpodobností i podvádí, a ty musíš držet pusu a krok, tak si s ním zůstanˇ. Počítejale s tím, že časem nepůjdeš bez jeho svolení ani pro rohlíky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama