Přítel si píše s někým jiným

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Mišu G
16.8.20 13:29
@Anonymní píše:
Věrte mi že dřív jsem mu věřila na tisíc procent a neměla sem důvod mu do soukromí lézt. Prostě to byla náhoda. Ale teď už mu prostě nevěří a musim se prostě vždycky kouknout. Nevim jak mam důvěru obnovit.Asi budu muset vyhledat nějakého psychologa. Tohle už asi sama nezvladnu. Kdybysme neměli děti bylo by to o dost jednodušší.

Pokud jsi zralá na psychologa a Tvůj manžel se svými liebesbriefy ostatním ženám nehodlá nic dělat, tak nechápu, proč v takovém vztahu setrvávat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 13:40

Omylem tak, že znamá mu na mejla měla poslat něco důležitého a když mu cinkl mejl, myslela sem že je to ono. Bohužel tam měl přihlášený uplně jiný účet. Ale to že se mu do telefonu občas podívám to nepopírám. Prostě mi to nějak nejde mu začít znovu věřit.

• Citovat
  • Nahlásit
3968
16.8.20 13:45
@Alkata píše:
V první řadě přestaň slídit v cizí korespondenci. Je to na :poblion:

Lidi jako ty by si snad zasloužili octnoit se ve stejné situaci. Hodně štěstí, abys nadávala jen a jen sobě, že jsi omylem viděla, co jsi neměla. Snad i tobe bude na zvracení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
16.8.20 13:56
@Anonymní píše:
Ahoj, mám podobný problém. S přítelem jsme už deset let.Mame dvě děti a dům. Dříve jsem mu už několikrat našla zpravy s jinymi ženami. S jednou si dokonce posílal i intimní fotky. Slíbil že už to dělat nebude, ale teď jsem mu omylem objevila další zpravy. Píše si s nima jak je chce. Nevím jak se mam zachovat. Jestli ho mam vyhodit a zůstat s dětmi sama. Myslim že to asi psychycky nezvládnu.

Zakladatelko ahoj, to je pitomá situace. Ale na rozdíl od jiných uživatelek se stejným příběhem, ty máš možnost jej, jak sama píšeš, vyhodit. Nevím, jak moc závažným důvodem pro tebe vypisování s cizími ženami je?

Jak prosím myslíš tu poslední větu? Myslim že to asi psychycky nezvládnu.
Mluvíš o jeho vyhazovu či celé situaci?

Nechci ti tady předkládat svůj pohled na věc, jen bych si být tebou vážila té možnosti, že se můžu zbavit někoho, kdo si mě neváží a zařídit si život podle svého. Otázkou je do jaké míry to v tvém případě lze? A co by následovalo.

Vidíš nějaké možné životní scénáře po?

Po pro verzi rozchodu, odchodu, tolerování/přehlížení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
16.8.20 13:56
@sediza píše:
Lidi jako ty by si snad zasloužili octnoit se ve stejné situaci. Hodně štěstí, abys nadávala jen a jen sobě, že jsi omylem viděla, co jsi neměla. Snad i tobe bude na zvracení.

Slídilky všech zemí spojte se…pokud s nima neztrácí čas, neutrácí za ně peníze, tak proč do toho slípat…ale chápu, místní týpkyně by nejradši, kdyby jím něco posílalo na mobil i partnerovy myšlenky…kdyby chlapovi radši něco dobrého uvařily, místo hrabošení v jeho věcech!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17761
16.8.20 14:01
@olino píše:
Slídilky všech zemí spojte se…pokud s nima neztrácí čas, neutrácí za ně peníze, tak proč do toho slípat…ale chápu, místní týpkyně by nejradši, kdyby jím něco posílalo na mobil i partnerovy myšlenky…kdyby chlapovi radši něco dobrého uvařily, místo hrabošení v jeho věcech!!!

Kdyby to chlapi svý ženský raději pořádně udělali v posteli, nebo jí vzali na večeři, či koupili novou kabelku, místo vypisování cizím courám, pak by možná ty ženy neměly takové tendence slídit… :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.20 14:17

Já myslím že mu vyvařuji a starám se o něj až dost. A když má ňáký problém tak nechapu proč to píše jiným a neřekne to mě.

• Citovat
  • Nahlásit
658
16.8.20 14:24
@Sonarka píše:
Kdyby to chlapi svý ženský raději pořádně udělali v posteli, nebo jí vzali na večeři, či koupili novou kabelku, místo vypisování cizím courám, pak by možná ty ženy neměly takové tendence slídit… :P :mavam:

No tak to by samozřejmě měli, pokud ženské nebolí pořád hlava…vypisovat ano, ale až po splnění domácích úkolů!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3968
16.8.20 14:40
@olino píše:

Ja jsem chlapovi jeste nikdy do mobilu nebo pc neblezla. Nebyl důvod, ale pokud by mne podváděl a potrebovala bych důkaz, nebudu tak blbá abych roky nečinně seděla a čekala, až se rozhodne být ke mně upřímný :P. Na to mám moc ráda sebe a svůj život a nerada bych ho svojí hloupostí prožila vedle někoho, kdo mne evidentně nemiluje, lže a jeste mne pravděpodobně ohrožuje zdraví pohlavními nemocemi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17761
16.8.20 14:55
@olino píše:
No tak to by samozřejmě měli, pokud ženské nebolí pořád hlava…vypisovat ano, ale až po splnění domácích úkolů!!!

Tak pokud ženskou bolí hlava, má se chlap snažit o nápravu, třeba masáží, či zmiňovanou večeří, dárkem a pod…a ono to pak jde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17761
16.8.20 14:56
@Anonymní píše:
Já myslím že mu vyvařuji a starám se o něj až dost. A když má ňáký problém tak nechapu proč to píše jiným a neřekne to mě.

Právě, že se staráš až moc…chlapa musíš zaměstnat, aby neměl na tyhle pytloviny čas…ať uvaří a stará se o tebe on ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4412
16.8.20 18:53
@Anonymní píše:
Já myslím že mu vyvařuji a starám se o něj až dost. A když má ňáký problém tak nechapu proč to píše jiným a neřekne to mě.
asi péče jako od maminky není to co chce nebo to co hledá…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 10:18

Ahoj. Nechci zakládat novou diskuzi, nadpis by byl totiž stejný. V únoru jsme měli svatbu, jsem ve 3 měsíci. Byla jsem na 4 dny v nemocnici protože jsem pořád zvracela. Včera mě pustili. Než jsem šla do nemocnice, tak jsme se pohádali. Do nemocnice mi zavolal 1× jen aby mi řekl, že mluvil s mými rodiči. Jak mi je se nezajímal, nenapsal mi ani jednou. Když jsem přišla domu, tak jediný o co mu šlo abych se s ním vyspala, což se taky stalo. Pak se otočil a šel spát. Já ležela vedle něj. Několikrát mu zapípal telefon, který ležel vedle mě. tak jsem ho vzala a podívala se, kdo mu píše. Psala mu nějaká holka- anglicky. Rozklikla jsem to a podívala jsem se. Zjistila jsem, že si psali o sexu, posílali si i fotky. Hned jsem se začla vyptávat a přítel ze začátku zapíral. Tak jsem mu řekla že to vim, ať nedělá blbého. Nejdřív se vztekal za to, že mu nemam co lézt do mobilu. Pak že to bylo nahrané, že to byl nějakej robot a on chtěl jen zjistit jestli mu do mobilu lezu nebo ne. Je mi jasný, že to je kravina, tu konverzaci jsem četla. Jenže co teď? Já tohle beru jako podvod. Zklamal mě a moje důvěra je najednou pryč. Nevím, jestli mu to dokážu odpustit. On se nakonec omluvil, ale co z toho, já šla spát na gauč, on byl do 4 do rána na telefonu a psal si, hrál hry. Že by ho to mrzelo to nevypadá..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat