Přítel si psal s cizí

Anonymní
18.5.21 21:59

Přítel si psal s cizí

Ahoj, hezký večer :mavam:
Včera jsem viděla u přítele v telefonu chat s jednou holcinou, zajímalo mě, co je to, tak jsem mu řekla, ať to ukáže, on hned přejel na starší vlákno konverzace, ale já viděla, jak jí on psal ve stylu “netušíš, proč jsem smazal tu naši výživnou konverzaci? Tam toho bylo - a takového toho čertího smajlíka. Ona psala, že to smazala taky a on ji na to psal Škoda. Mně pak říkal, že to jsou pouze prázdná slova a že o nic nejde, ale mně přijde, že teda jde, chodíme spolu 8 měsíců a začali jsme spolu bydlet. Máme skvělý sex a všechno, říká, že mě miluje. Proč tohle psal? Mám se mít na pozoru?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
18.5.21 22:01

Jak jsi mohla vidět nějaký chat u přítele v telefonu? Lezeš mu tam snad? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 22:02
@Dahliaa píše:
Jak jsi mohla vidět nějaký chat u přítele v telefonu? Lezeš mu tam snad? :think:

Protože otevřel messenger, když jsme hledali odkaz od kamaráda..

• Citovat
  • Nahlásit
2405
18.5.21 22:04

Tak asi si rád popíše s cizíma holkama no… S tím ty neuděláš asi nic.. Pokud přítel takový je bude takový stále…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17409

Kdo narušuje cizí soukromí, tak se pak nesmí divit.

žárlivými scenami skutečně vztah neposílíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Žádala bych od něj minimálně nějaké vysvětlení, proč si s tou slečnou psal a argument, že se jedná o prázdná slova, by mi tedy rozhodně nestačil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 22:05

Jen dodám, že si dříve posílali lechtivé fotky a psali si v sexuálním podtextu…

• Citovat
  • Nahlásit
1413
18.5.21 22:06

Možná je to jen náhoda, ale od slova psal ke slovu spal je jen krůček, stačí jen prohodit dvě písmena :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2405
18.5.21 22:06

Tak proč s ním ses?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6698
18.5.21 22:07
@Ou píše:
Kdo narušuje cizí soukromí, tak se pak nesmí divit.žárlivými scenami skutečně vztah neposílíš.

Aha :D zakladatelko, jinými slovy - pokud ho nenacapas, je ti věrný, pokud ho nacapas, je to tvoje vina. Ooo sladká nevědomosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 22:08
@Misasisi píše:
Tak proč s ním ses?

Protože ho miluju…

• Citovat
  • Nahlásit
21470
18.5.21 22:08

Dělá do jiný. Když to potřebuje po osmi měsících tak nechci vidět, co bude vyvádět po osmi letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21470
18.5.21 22:09
@Anonymní píše:
Protože ho miluju…

Ale on tebe evidentně ne, smůla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2405

A on miluje tebe? Když si píše s jinou? Asi tak odvareny není… Kdo miluje nepíše si jinde ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32

Tak takového bych hnala. :lol: Možná bych naschvál udělala totéž, aby viděl, jak se ten druhý asi cítí. Jinak zde opravdu není místo pro žárlivé scény. Jestli si přítel píše s cizí slečnou, se kterou si posílal dokonce i lechtivé fotky a necítí vůči tobě žádnou lítost, toleranci a ani úctu, pak s ním bohužel asi nic nevyřešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat