Přítel si skoro nečistí zuby

Anonymní
18.11.19 06:42

Přítel si skoro nečistí zuby

Ahoj,
jdu pro radu, jak mám sakra přítele dokopat k tomu, aby si začal pravidelně čistit zuby. Je mi totiž hrozně trapne tohle říkat dospělému člověku. Teď jsme spolu byli od patku a ani jednou si ty zuby nevyčistil. Když si jdu čistit já a řeknu mu,,Ty si nejdeš vyčistit se mnou?", povětšinou mi řekne, že jde ještě jíst. Tak jde jíst, ale pak samozrejmě stejně do té koupelny nejde a jde spát. Ráno už vůbec.
A začínám na to už mít averzi, je to proste nechutné.
Není to žádný sociální případ, právě že naopak. A zuby má krásně bílé, je to moc hodný chlap, pozorný, můžu se na něj spolehnout,… Ale to necisteni mě už dohání k čistému zoufalství. :roll:
Omluvte anonym, ale asi se to dá pochopit. Jinak téma smazat.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

542
18.11.19 06:45

Tak, když je jinak dokonalý… :think: Fuj tajbl..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
18.11.19 06:46

Bez čistění zubů nebude sex - jak snadné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
18.11.19 06:54

Daruj mu poukaz na Dentalnu hygienu, tam my vždy premluvia do duše a doma si pak zuby cistim oveľa poctivejsie ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.19 06:57

A je jen líný, nebo má pádnější důvod? měla jsem kolegu, který si zuby nečistil, protože by se prostě pozvracel, nesnesl cokoliv v puse, mohl jenom ústní vodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25815
18.11.19 07:00
@sinapis.alba píše:
A je jen líný, nebo má pádnější důvod? měla jsem kolegu, který si zuby nečistil, protože by se prostě pozvracel, nesnesl cokoliv v puse, mohl jenom ústní vodu

A jak jedl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
18.11.19 07:07

Jak dlouho jste spolu?
Já bych chlapovi prostě řekla, že je prase.
Ale jsme spolu už věky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3217
18.11.19 07:09
@Anonymní píše:
Ahoj,
jdu pro radu, jak mám sakra přítele dokopat k tomu, aby si začal pravidelně čistit zuby. Je mi totiž hrozně trapne tohle říkat dospělému člověku. Teď jsme spolu byli od patku a ani jednou si ty zuby nevyčistil. Když si jdu čistit já a řeknu mu,,Ty si nejdeš vyčistit se mnou?", povětšinou mi řekne, že jde ještě jíst. Tak jde jíst, ale pak samozrejmě stejně do té koupelny nejde a jde spát. Ráno už vůbec.
Není to žádný sociální případ, právě že naopak. A zuby má krásně bílé, je to moc hodný chlap, pozorný, můžu se na něj spolehnout,… Ale to necisteni mě už dohání k čistému zoufalství. :roll:

Kdyz si nebude čistit zuby, tak nebude zadne líbání a ani sex, myslim si, ze se je naučí čistit velmi rychle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1328
18.11.19 07:14

A co si promluvit jako dospělí lidi? Prostě bez urážek, poučovani. Říct, že ti to vadí a proč, zeptat se proč on to tak dělá, jestli má důvod a domluvit se na nějakém řešení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 07:22

Právě mi to vyhrožování „nebude sex“ je proti srsti. Ale to nečištění teda víc.
Jinak důvod nemá, když si je čistí, tak bez problémů, použije i zubní sprchu a skrabku na jazyk nebo co to je.
Jsme spolu 5 měsíců.
Budu se muset nějak hecnout a říct mu to, ale kdybyste věděly, jak mi už při tý myšlence je trapně :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3158
18.11.19 07:29

Ja bych třeba taky jednou počkala že půjdete třeba do postele pak bych řekla,,jee já jsem si nevycistila zuby, fuj to jsem prase" vstala bych a zuby si šla čistit :D jinak asi bych taky nic takovýho neřekla umřela bych studem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14061
18.11.19 07:34

Je vybaven funkcí samočištění :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
18.11.19 07:38
@Anonymní píše:
Ahoj,

Par takových znám. Hlavně mladí bez ženský, to jsou dobytci :rolling_eyes: A kdyz jsem s jedním takovým na střední chodila, tak jsrm mu prostě rekla az za mnou pojedeš, vem si i kartáček. Nechci mit zase afty. A tak si je cistil, kdyz byl se mnou. Ja to opravdu nesnesu, jednak je to hnus a jednak bych ty afty fakt mela. Ja jsem z tech, co když si vecer vyčistí zuby, uz se tak maximálně jen napijou čisté vody. Hodně by mi to vadilo, ale jinak nez naprimo to asi rict nejde… :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1057
18.11.19 07:39
@sinapis.alba píše:
A je jen líný, nebo má pádnější důvod? měla jsem kolegu, který si zuby nečistil, protože by se prostě pozvracel, nesnesl cokoliv v puse, mohl jenom ústní vodu

Je pravda, ze moji mámě se taky zvedá kufr pri čištění a u zubaře ji musi davat nějaké leky, aby vydrzela, jde hlavně o stoličky. Ale ona neslyší na jedno ucho a je to nejak propojené, prostě ji to vadi kvuli tomu uchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 07:46

Trochu to znam. Muj muz si teda zuby cisti poctive dvakrat denne, ale zase ho nedokazu presvedcit, aby si kazdy den vymenil spodni pradlo :roll: na mych 15 kalhotek vyperu tri jeho trencle, nechapu. Podotýkám jsem na rodicaku s dvema detma a peru zehlim prakticky denne, takze nikdy se nestane, ze vy pradlo ciate a vyzehlene v supleti nemel, nakoupila jsem mu i hromadu novych, aby mel pocit, ze ma fakt zasobu a nijak to s nim nehlo…ani se denne nevykoipe, ze uz vecer nemel silu, ja bych si takhle do postele nelehla…deti maji zautomatizovane vecer ponozky spodary do pradla, rano čisté, tak oni snad tatinka napodobovat nevudou, na otazku jak to meli doma mi nikdy neodpovedel :nevim: anonym, je to trochu citlive…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama