Přítel si škudlí,jak mám řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 09:43
Přítel si škudlí,jak mám řešit

Vydelávám v Hrušce necelých 12 tisíc, můj partner jako ředitel má 40 tis. Jsme spolu dva roky, děti nemáme

Já platím jídlo 7 tisíc, partner byt - hypotéku, všehovšudy 8 tis plus auto 4 tis a benzín, což si někdy půjčuji auto tak měsíčně 2.000.

Já si moc neušetřím, snad jen 1 tisíc :? Nejde mi tak o to, spíš nedávno jsem chtěla vymalovat a přítel na mě jestli jako mám nasetreno na to :zed: říkám že ne, ale že mu přispějí a jednou pri hádce mi řekl že bych skončila jako bezdák bez něho :cert: co jako teď, mám se taky začít skudlit? Nekupovat jídlo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 09:47

Děláte si tady už všichni srandu :zed: :zed: k čemu ti takové hovado je?Má velkého ptáka nebo co?Tohle prostě není normální :cert:

ilak
Povídálka 46 příspěvků 04.02.19 09:47

Vyměnit partnera. Protože tohle není partner, ale spolubydlící. Pokud byste byli partneři, tohle by z něj nemohlo vypadnout.

Lendie
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 04.02.19 09:48

Po tom, že by mi řekl, že bych bez něj byla bezdak bych asi hodne rychle zdrhla :)… mysli si, ze te ma jistou, protoze nemas penize? Navic pokud malujete, tak asi spolecnou domacnost a melo by byt vse pul napul pokud to tak mate zavedene i v jinych vecech. My to mame treba tak, ze mame vse dohromady. Navic je nesmysl abys ty platila 7000+ neco navic za auto atd z 12000 a on ze 40000 vesmes podobnou sumu. Rozdelila bych to alespon na % z platu. At je to teda uplne spravedlive. Navic co bude rikat az budes na materske mit treba 7 tisic?

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27850 příspěvků 04.02.19 09:50
@Anonymní píše:
Vydelávám v Hrušce necelých 12 tisíc, můj partner jako ředitel má 40 tis. Jsme spolu dva roky, děti nemáme

Já platím jídlo 7 tisíc, partner byt - hypotéku, všehovšudy 8 tis plus auto 4 tis a benzín, což si někdy půjčuji auto tak měsíčně 2.000.

Já si moc neušetřím, snad jen 1 tisíc :? Nejde mi tak o to, spíš nedávno jsem chtěla vymalovat a přítel na mě jestli jako mám nasetreno na to :zed: říkám že ne, ale že mu přispějí a jednou pri hádce mi řekl že bych skončila jako bezdák bez něho :cert: co jako teď, mám se taky začít skudlit? Nekupovat jídlo?

buď ráda, že nemáte ty děti… a jinak si s ním zkus promluvit, jak si vlastně to vaše soužití představuje… jestli jako pár nebo jako dva samostatní spolubydlící… pokud zvolí druhou možnost, tak si prostě hledej jiného přítele, který to bude brát jinak…

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 09:50

@Lendie ty vogo nestraš , ještě aby si tak udělali děti :zed:

Malike
Extra třída :D 14084 příspěvků 04.02.19 09:52

To už je snad 3 téma hned za sebou.. :think:

carola
Kelišová 7293 příspěvků 04.02.19 09:53
@Anonymní píše:

Já si moc neušetřím, snad jen 1 tisíc :? Nejde mi tak o to, spíš nedávno jsem chtěla vymalovat a přítel na mě jestli jako mám nasetreno na to :zed: říkám že ne, ale že mu přispějí a jednou pri hádce mi řekl že bych skončila jako bezdák bez něho :cert: co jako teď, mám se taky začít skudlit? Nekupovat jídlo?

S takovým člověkem nebuď. Máš kam jít? Děti nemáte,tak pokud to jde,šla bych k rodičům,snažila se najít lepší práci.

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 09:54

@Malike snad 5 za poslední týden :zed: nechápu co je vede k tomu aby v tom vztahu pretrvavali :roll:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12244 příspěvků 04.02.19 09:58

Ne, nemáš začít skudlit. Mas ho kopnout do zadnice

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20586 příspěvků 04.02.19 10:02

Zeptal se tě, jestli TY máš našetřené, abyste mohli vymalovat JEHO byt? No to to má panecek pěkně zařízené. Pokud nemáte být ve vlastnictví napůl, tak mě už by vadilo jen to, že ty kupuješ jídlo pro oba a on si platí svůj vlastní byt. Pokud už chcete peníze rozdělovat, mělo by to být poměrnou části peněz, ne přesnou polovinu výdajů. Až budeš na mateřský, tak co? Hodně bych přemýšlela, jestli chci s takovým člověkem strávit celý život, pokud má takovýhle kecy…

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1103 příspěvků 04.02.19 10:05
@Ennny píše:
@Malike snad 5 za poslední týden :zed: nechápu co je vede k tomu aby v tom vztahu pretrvavali :roll:

No co, samy se neuživí a tak potřebují sponzora. Zoufalé. Jak může mít někdo 12 tisíc :nevim:

Arasen3
Stálice 79 příspěvků 04.02.19 10:06

Tak panáčkovi vysvětli, že tam nebydlís zadarmo, podilis se na jídle, které ji i on, a jestli se mu nelíbí, že budete malovat JEHO byt, tak ať si laskavě políbí zadek… Takovýhle typy fakt miluju…

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 50743 příspěvků 4 inzeráty 04.02.19 10:08
@Anonymní píše:

NO, tak po partnerské stránce je to fakt hnusný a todle bych nedala. Na druhou stranu, po faktické stránce má dost pravdu.
Asi bych se na vztah vybodla, todle nestojí za to. Ale záoven se snažila postavit na vlastní nohy, změnila práci , je ideální doba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 10:08
@Anonymní píše:

Já ti rozumim. Mám doma to samý. :roll:
Jenomže my jsme už dlouho manželé, máme dítě, stavíme barák… ON je jinak docela v pohodě. Ale s těma prachama mě neskutečně se*re :cert: Podotýkám, že před svatbou to tak nebylo. Nemám tušení kdy se co změnilo.

Jediné co můžu dělat, a taky dělám, je to, že se snažím škudlit taky. Jasně, ono moc neni z čeho, ale občas mu zalžu, nakoupím něco co tvrdím, že je dražší. Vyprosím si příspěvek na oblečení, který si pak třeba schovám. Když on, tak já taky.

Ano, není to úplně normal, nicméně kdo nezažil tak nepochopí. Kdyby to byl alkoholik nebo nějaký tyran tak neváhám s odchodem. Nicméně jinak je vše tak nějak v rámci možností OK a máme oba společné nemalé závazky. Máme se rádi.

Holt jsem se finančně jen adaptovala dle jeho chování a jedeme dál. :nevim:

Lucie

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >