Přítel si stěžuje na kolegyni - může se mu ve skutečnosti líbit?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.1.22 12:26

Přítel si stěžuje na kolegyni - může se mu ve skutečnou líbit?

Ahoj, omlouvám se předem za možná trochu blbý dotaz, asi mi ta mateřská už vlezla na mozek nebo co… :lol: každopádně mi teď přítel nasadil brouka do hlavy. V práci má jednu kolegyni, je asi stejně stará jako já (mně je 21), možná o rok dva starší. Už dříve se o ní občas zmínil, že se s ní bavil o tomhle, o tamtom, jednou mu něco mu poradila a on to dokonce takhle podle ní začal dělat. Bylo to fakt jednou za čas, třeba 3× do měsíce jí zmínil, a většinou o ní mluvil buď neutrálně nebo i v horším smyslu, že se tam v práci pořád předvádí před jinýma chlapama a přitom je zadaná, že tam jsou z ní někteří hotoví, že tam kolikrát nic nedělá a nikdo jí nic neřekne, ale kdyby si to dovolil on tak by bylo zle. No prostě spíš o ní mluvil blbě, nikdy jsem snad neslyšela že by ji chválil. Jednou jsem se ho zeptala jak se jmenuje a pak jsem si ji ze zvědavosti našla na fb (přítel jí má v přátelích), a řekla bych že je to prostě jen namyšlená blbka, co na sebe napatlá tunu makeupu (to taky zmiňoval, že furt chodí zmalovaná) a myslí si jak není úžasná. Jenže tento týden o ní přítel mluví každý den. Hned v pondělí říkal, jak zase v práci jen čumí do mobilu a nic nedělá. V úterý mi pak vyprávěl, o čem se s ní bavil (řešili jedno společné téma), říkal to normálně, s žádným nadšením nebo tak, včera o ní taky mluvil, že se zase flakala a čekala že on bude makat za ní, ale že nic takového nedělal, prý jak měl hotové svoje též sedl k mobilu, a dneska jí zmiňoval taky. No a to už mi začalo připadat divné. Dokonce včera říkal, že takovou babu by doma teda určitě nechtel, že to musí být radost. Ale já už se začínám pomalu bát, jestli to spíš není naopak. Jestli se mu spíš nelíbí a ve skutečnosti by ji doma chtěl :roll: Nevím, možná opravdu řeším kraviny, ale mám zkušenost s pár lidma, že většinou když něco kritizovali nebo se jim to nelíbilo, tak to ve skutečnosti obdivovali a chtěli… Dokonce i můj bývalý nadával na namyšlené holky s umělýma řasama a nehtama a pak si přesně takovou našel :D Tak nevím, co myslíte? Máte někdo takovou zkušenost? Ideálně kdyby mi odpověděl nějaký chlap :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9818
6.1.22 12:29

Tak zas jestli je s ní celej den, tak o kom má pak doma mluvit, že? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
89
6.1.22 12:29

No a i kdyby jí chtěl, tak co? Ona je zadaná a on taky.

Příspěvek upraven 06.01.22 v 12:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6287
6.1.22 12:31

Prostě ho s.re a v práci nemůže upustit páru, tak na ni nadává aspoň doma. Jestli nemáš nějaký jiný podezření - změnil chování vůči tobě, furt na telefonu nebo někde v luftu - tak neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
6.1.22 12:39

Podle mě líbí. Ale neuděláš s tím nic a neznamená to, že si s ní něco začne. A ona nejspíš taky vůbec nechce. Takže hlavně se netrapit. Ale chápu že, jsi doma a hrabe ti. Až půjdeš do práce, tak ti sebevědomí zase naroste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9010
6.1.22 12:42
@emmimmi píše:
No a i kdyby jí chtěl, tak co? Ona je zadaná a on taky.Příspěvek upraven 06.01.22 v 12:31

To má být nějaká překážka? :mrgreen:

Beztak se mu líbí. Když o ní pořád mele ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23061
6.1.22 12:47

Jestli by jí chtěl doma nevím, ale do postele by mu zřejmě nevadila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 12:55

@Tarinka To je pravda no…

• Citovat
  • Nahlásit
3716
6.1.22 12:56

Podle mě se mu líbí, proto o ní pořád mluvi. Ví, že kdyby ji vychvaloval, tak bys hned byla v pohotovosti, tak o ní mluvi jakože negativně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 12:57

@emmimmi Kéž by si to ale všichni uvědomovali

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 12:59

@Maria37 Nemám jiné podezření, chová se pořád stejné hezky. Občas je protivnejsi než dřív, ale to já taky. Na mobilu není skoro vůbec a kromě práce travime čas spolu, nikam nechodí.

• Citovat
  • Nahlásit
23061
6.1.22 13:05
@Anonymní píše:
@Maria37 Nemám jiné podezření, chová se pořád stejné hezky. Občas je protivnejsi než dřív, ale to já taky. Na mobilu není skoro vůbec a kromě práce travime čas spolu, nikam nechodí.

Asi u ní nemá šanci, proto je tak zpruzenej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4934
6.1.22 13:05
@jipo píše:
Podle mě se mu líbí, proto o ní pořád mluvi. Ví, že kdyby ji vychvaloval, tak bys hned byla v pohotovosti, tak o ní mluvi jakože negativně.

Já bych přitvrdil, už ji dávno brousí, ale nerad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4887
6.1.22 13:09

Jejda, tak to abych se začala bát. Několikrát týdně manžel nadává na svoji sekretářku, ve stylu: Kdybych měl takovou ženskou doma, musel bych ji zabít. :lol: A teď vidím, že po ní asi touží. :zed: Fakt to nemusí být jako ve školce, že když tě chlapeček bouchnul na písku lopatkou, znamenalo to, že se chce s tebou hrát.
Tak pracují spolu, tráví spolu čas, tak je to předmět témat i doma. A možná ho prostě fakt jenom irituje její chování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.22 13:09

@ulice No jo, rok doma… To taky udělá svoje.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat