Přítel si tlumí a maže zprávy

Anonymní
6.7.21 14:17

Přítel si tlumí a maže zprávy

Ahoj, mažete si chaty s ostatníma?
Nahodou jsem přišla na to, že si přítel maže konverzace a ztlumuje si lidi, který mu píšou, aby mu nevyskakovaly zprávy.
Příteli 100% věřím, je semnou prakticky pořád a nemá mi kdy zahýbat. Ale zarazilo mě to, proč by to někdo dělal.
Sam mi podal telefon, abych udelala něco na jeho telefonu a já musela do zpráv semnou, protože jsme si preposilali odkazy a všimla jsem si, ze několik kontaktu má ztlumenych aby mu nevyskakovaly zprávy na displayi, tak jsem se na to rychle podívala o co jde a bylo to vsechno smazane.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
6.7.21 14:20

Jo, to jsem kdysi delala pri „nekalé cinnosti“…
Ted mam teda ztlumeny dva lidi, ale jen proto, ze pisou hodne a posilaj spoustu fotek, tak aby to doma furt nerusilo, ale ty chaty nemazu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10884
6.7.21 14:21

Já mám vypnuté tóny pořád, takže o tom, že mi přijde zpráva, neví nikdo. Stejně tak to má manžel. A ano, u některých kontaktů mám vypnutá upozornění úplně, obzvlášť u těch, co píší často a nebo v nevhodnou hodinu a vím, že to nebývá nic důležitého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
6.7.21 14:22

Píšeš, že mu věříš, tak nepátrej. Tady to stějně nikdo neví, leda by ses zeptala přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22462
6.7.21 14:27

Jo občas si někoho utlumím, hlavně takové ty lidi co sou schopni napsat člověku ve 2 ráno úplnou blbost :D nebo když něco dělám na mobilu/ počítači a nechci aby mi do toho vyskakovalo milion bublin s chatem. Ale konverzace nemazu, leda už bych se s tím člověkem nechtěla nikdy bavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2013
6.7.21 14:29

Záleží jaké má návyky, třeba jen odstraňuje plevel a zbytek nechává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2763
6.7.21 14:34

Asi mu vadí, když mu pípají zprávy a tak si je utlumí :nevim: někteří lidi jsou otravní :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18070
6.7.21 14:34

Nemazu si nic a netlumim taky nikoho ani manžel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
6.7.21 14:49

Ano mazu a mam ztlumeno vetsinou takovy co píšou kraviny po nocích a tel mam porad jen na vibraci. Nepotrebuju mit plny chat „kravin“ nechavam si jen to důležité

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1578
6.7.21 14:52

Mám dva kontatky, co mazu a mám z tlumené zprávy. Muž docela žárlí v jednom případě se jedná o kamaráda, se kterým řeším vše možné a u druhé známá, co píše kdykoliv i v blbe hodiny atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1902
6.7.21 14:54

Ja mam utlumeny cely messanger a bud se nekdy podivam nebo ne, kolikrat na to prijdu az za den.Na whatsapu mam vyple jen ty se kterymi si pisu vic (vice lidi ve skupine)ale notifikace mi vyskoci. U lidi co si to chci precist vzdy mam zaple.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.7.21 15:02

Tlumím, protože nemám ráda to pípání a chaty taky mažu podle toho, jak choulostivé je téma. Třeba, když mi někdo píše hodně důvěrně-a nemusí to být hned nevěra, ale jsou to třeba i pracovní věi, co nechci, aby běhaly po síti nebo když si s někým píšu o jeho aktuálních problémech.

• Citovat
  • Nahlásit
9159
6.7.21 15:08

Běžně mám některý lidi nebo hlavně skupinové chaty utlumený, jelikož by to jinak pipalo pořád. Podívám se a odpovím jak mám čas. Pokud by to bylo něco akutního, tak člověk má zavolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
6.7.21 15:09

Zprávy jako takové nemažu, ale jednou za čas, když mě to chytne, tak se podívám dál do historie a smažu úplně konverzace s lidmi, se kterými už nejsem v kontaktu nebo si zrušili profil a založili nový.

A zvonění většinou doma vypínám, alespoň na vibrace, protože mám jednu známou, která má ve zvyku psát milion krátkých zpráv než aby to napsala v jedné dlouhé. :D
A nebo večer, protože jsem spíš noční sova, dopoledne spím a akorát mě budí operátoři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2487
6.7.21 15:20

Já mám takto ztlumeny některé pracovní kontakty, určitě nechci, aby mi ve tři ráno zapípalo najednou třeba třicet fotek z výroby. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat