Přítel si u toho představuje jinou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 14:14
Přítel si u toho představuje jinou

Ahoj ahoj. Jsme s přítelem mladí ale uz ve fázi kdy radsi popijeme spolu doma nez nekde v hospodě nebo tak. Casto u vinka hrajeme nikdy jsem. Vzdy jsme u toho na 100% uprimni. Doslo na otázku nikdy jsem si u toho nepredstavoval nekoho jiného. Vzdy kdyz jsme to hráli tak to zůstalo tak ze ani jeden ne ale pritel se najednou napil a snažil se zatloukat o koho jde a me doslo ze to bude nekdo koho nejspis znam protoze by mi to jinak rekl. No a me to celkem mrzi.. neprijde mi to totiž normalni. Vim ze nekomu z vas asi jo a vysmejete se mi, ale me ted u každého sexu napadne zda zas nemysli na jinou a hned mi to Kazi chut. Nevíte jak to vyřešit? Porad mi stoura v hlave o koho jde a tak. Pritel mi to jen tak neřekne.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 29.12.18 14:17

Neptej se na věci u kterých nesneses jakoukoli odpověď.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 14:18

@lachtanice86 a to je myšleno jak?

nostress
Extra třída :D 14003 příspěvků 29.12.18 14:19
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj. Jsme s přítelem mladí ale uz ve fázi kdy radsi popijeme spolu doma nez nekde v hospodě nebo tak. Casto u vinka hrajeme nikdy jsem. Vzdy jsme u toho na 100% uprimni. Doslo na otázku nikdy jsem si u toho nepredstavoval nekoho jiného. Vzdy kdyz jsme to hráli tak to zůstalo tak ze ani jeden ne ale pritel se najednou napil a snažil se zatloukat o koho jde a me doslo ze to bude nekdo koho nejspis znam protoze by mi to jinak rekl. No a me to celkem mrzi.. neprijde mi to totiž normalni. Vim ze nekomu z vas asi jo a vysmejete se mi, ale me ted u každého sexu napadne zda zas nemysli na jinou a hned mi to Kazi chut. Nevíte jak to vyřešit? Porad mi stoura v hlave o koho jde a tak. Pritel mi to jen tak neřekne.

Tyhle hry na pravdu nikdy nic dobrého nepřinesou.

růžový achát
Kelišová 5757 příspěvků 29.12.18 14:23

To už si rovnou vemte detektor lži a elektrický křeslo :P

ivašot.
Kelišová 6887 příspěvků 29.12.18 14:24

Hra na pravdu je cesta do pekel :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 14:25

Ja si taky presatavuju někoho jiného. Nekdy Brada Pitta, někdy dělníka, co nám dělal dům a někdy kamarada manzela a nekdy dokonce 2 kamarády a kamarádku :lol: Jsou to jenom představy. Nikdy jsem nebyla nevěrná, sveho manžela miluju a na sexuálních představách nevidím nic špatného. Můj vnitřní život je pouze můj a divím se, ze si to sdělujete a že vy to vůbec chcete vědět. Co dobrého vám to přinese?

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 29.12.18 14:28
@Anonymní píše:
@lachtanice86 a to je myšleno jak?

Tak jak je to psaný.

Risanka
Kecalka 168 příspěvků 29.12.18 14:28

Tak na něco takovýho bych se nikdy radši neptala.Nikdo ti pravdu stejně neřekne a kdyby náhodou jo,tak pravdu která akorát může bolet.Nevim co ti poradit jak to dostat z hlavy pryč.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 14:29

@nostress tak nekdy je to sranda to hrat. My to hrajeme uz dlouhou dobu a dozvím se skrz to spoustu vtipných historek co pritel zažil přede mnou. Jen vim ze kdybych to ja mela stejne jak pritel tak mu to vadi a dost stve.

Ja nemam duvod si představovat nekoho jiného protoze me nejvic přitahuje pritel a tak jsme to vzdy brali oba :D takze jsem to necekala a proto to byl šok no :roll: kazdy to ma jinak a to respektuji. Jen nevim jak se pres to přenést.

Malike
Extra třída :D 13238 příspěvků 29.12.18 14:30

nikdy není dobre vědet o tom druhem všechno…raději se neptejte..

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 29.12.18 14:31
@Anonymní píše:

Tak máš blbe nastavenou normalnost…

Vyřešil bych to tak být tebou, ze bych u sexu nemyslel a jen držel nohy od sebe…

Stourani v hlavě bych nahradil přídavným Stouranim z tvojí iniciativy současne při jeho Stourani. Pak ti nezbyde mozková kapacita na vymýšlení blbosti. ;)

Příspěvek upraven 29.12.18 v 14:38

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 14:31

@lachtanice86 @Risanka ale děvčata ja se na to neptala. Hrajeme to pres aplikaci která pokládá otázky sama. Vymyslet se s nimi je totiž hrozne zdlouhavé.. takova otázka by me totiz snad ani nenapadla. :lol:

Hamouzka
Kecalka 147 příspěvků 29.12.18 14:31

Nenapadlo by mě se na něco takovýho ptát. Na tvým místě to vytěsnám, stejně nikdy nebudeš vědět pravdu. Pokud se „nelízne“. Hodila bych to za hlavu a snažila se to zlepšit.

Tichošlápek
Extra třída :D 11633 příspěvků 29.12.18 14:32

Mne to teda normální prijde. Představy jsou snad jen nase věc ne? Lepší jak si všednost nahrazovat reálným sexem s jiným

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >