Přítel si utahuje z toho, co mě mrzí

Anonymní
4.11.19 18:24

Přítel si utahuje z toho co mě mrzi

Zdravím holky..s přítelem jsme spolu 3 roky…má nový mobil a vkuse neustále je na něm přilepený…nevšímá si mě ani pomalu našeho tříměsíčního mimca…furt mobil mobil…když mu to vyctu tak mi odpoví a co mám dělat jineho?? Vidí že mě to mrzí že jsem z toho smutná a ještě si z toho dělá srandu a říká mi dokola „ty tu jsi vedle mě???“ Naštvala jsem a šla vedle do ložnice s malou a on přišel a řekl ty tu jsi vážně?? Prostě si z toho dělá srandu.. když jsem šla vedle řekla jsem raci půjdu vedle tu si mě stejně nikdo nevšímá tak mi odpověděl „jono to bych asi taky udělal kdybych byl na tvém místě“ prostě je pro mě ubohý..vidí mě z toho smutnou a ještě se mi vysmívá..jak by jste se chovaly vy??? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
297
4.11.19 18:30

Já bych ho začala ignorovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
4.11.19 18:32

Asi bych mu flakla. Tohle nesnáším… :cert: :pocitac: nedala bych mu najíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
4.11.19 18:34

Já bych mu ten mobil rozdupala 8) a ingonrace, když vidí že tě to štve, tak ho to bude ještě víc bavit, to jsou takové povahy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
4.11.19 18:34
@mackA159 píše:
Asi bych mu flakla. Tohle nesnáším… :cert: :pocitac: nedala bych mu najíst.

Tomu dítěti? To nemůže! Chlap se dost pravděpodobně umí najíst sám :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
4.11.19 18:36

Jinak telefony jsou mor dnešní doby. Pokud to nebude chtít změnit sám, nic s tím neuděláš. Je to závislost jako každá jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6922
4.11.19 18:38
@terien píše:
Tomu dítěti? To nemůže! Chlap se dost pravděpodobně umí najíst sám :lol:

Co ty vis? Neuvari, nevypere a chlap zhebne :lol:. Akorat netusim, proc si nekdo neco takoveho uvaze na krk a pestuje, to je snad lepsi mit psa, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5679
4.11.19 18:38

@terien Jak kterej :mrgreen: někdo musí mít teplé papání až pod nos. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20043
4.11.19 18:39
@mackA159 píše:
@terien Jak kterej :mrgreen: někdo musí mít teplé papání až pod nos. :P

To mu přivezou z každé druhé restaurace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 18:41

Z mého pohledu je to vážná věc, protože tím zanedbává svou rodinu a to může vést k vzájemnému odcizení. Je to závislost, jako každá jiná. Řekla bych mu, že pokud s tím nebude ochoten něco dělat, tak odejdu. Přečti si tento článek:

https://www.idnes.cz/…6_zdravi_pet

• Citovat
  • Nahlásit
14518
4.11.19 18:54
@Anonymní píše:
Zdravím holky..s přítelem jsme spolu 3 roky…má nový mobil a vkuse neustále je na něm přilepený…nevšímá si mě ani pomalu našeho tříměsíčního mimca…furt mobil mobil…když mu to vyctu tak mi odpoví a co mám dělat jineho?? Vidí že mě to mrzí že jsem z toho smutná a ještě si z toho dělá srandu a říká mi dokola „ty tu jsi vedle mě???“ Naštvala jsem a šla vedle do ložnice s malou a on přišel a řekl ty tu jsi vážně?? Prostě si z toho dělá srandu.. když jsem šla vedle řekla jsem raci půjdu vedle tu si mě stejně nikdo nevšímá tak mi odpověděl „jono to bych asi taky udělal kdybych byl na tvém místě“ prostě je pro mě ubohý..vidí mě z toho smutnou a ještě se mi vysmívá..jak by jste se chovaly vy??? :(

Jak bych se chovala? V ten okamžik by nejspíš byla taková scéna, že by zíral. Až bych vychladla, tak bych mu stručně a bez náznaků řekla, co přesně mi vadí a hledali bychom řešení. To, že na něj děláš smutné oči, je k ničemu. Je klidně možné, že se tě pro tebe neakceptovatelným způsobem snaží rozveselit, když vidí, že jsi smutná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.11.19 18:56
@Anonymní píše:
Zdravím holky..s přítelem jsme spolu 3 roky…má nový mobil a vkuse neustále je na něm přilepený…nevšímá si mě ani pomalu našeho tříměsíčního mimca…furt mobil mobil…když mu to vyctu tak mi odpoví a co mám dělat jineho?? Vidí že mě to mrzí že jsem z toho smutná a ještě si z toho dělá srandu a říká mi dokola „ty tu jsi vedle mě???“ Naštvala jsem a šla vedle do ložnice s malou a on přišel a řekl ty tu jsi vážně?? Prostě si z toho dělá srandu.. když jsem šla vedle řekla jsem raci půjdu vedle tu si mě stejně nikdo nevšímá tak mi odpověděl „jono to bych asi taky udělal kdybych byl na tvém místě“ prostě je pro mě ubohý..vidí mě z toho smutnou a ještě se mi vysmívá..jak by jste se chovaly vy??? :(

Když by byl pouze na telefonu bez blbých komentů kolem, tak bych se mu snažila vysvětlit, že mě i dceři chybí společné chvíle. Ale ty průpovídky co k tomu má, tak to je fakt na dělo. V momentě, kdy by telefon jen na chvilku pustil, tak bych ho schovala. Na jeho vynervené otázky, kde že může být, bych odpovídala typem: ty stále hledáš? Ještě jsi nenašel? A podobně. Nechala bych ho v tom teda vykoupat, aby věděl, že taková provokace teda ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60037
4.11.19 19:06
@Anonymní píše:

A co mu nabízís místo toho mobilu? Co by sis představovala, to je důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60037
4.11.19 19:08
@nozu píše:
Jak bych se chovala? V ten okamžik by nejspíš byla taková scéna, že by zíral. Až bych vychladla, tak bych mu stručně a bez náznaků řekla, co přesně mi vadí a hledali bychom řešení. To, že na něj děláš smutné oči, je k ničemu. Je klidně možné, že se tě pro tebe neakceptovatelným způsobem snaží rozveselit, když vidí, že jsi smutná.

To je správný přístup, většina lidí, ale neví co chtějí nebo to neumí vyjádřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.19 19:17
@Venetia píše:
A co mu nabízís místo toho mobilu? Co by sis představovala, to je důležité.

Tak co asi že…když se někdo těší na svého muže až prijde z prace, že si ho užije a jde si lehnout na mobil od doby co přijde až do doby než jde spát tak to asi normální není…ať si tam klidně zajde na ten mobil na chvilku ale ne celou dobu co je doma…těším se na něj z práce až si ho uziju popovídáme si lehnu mu na rameno prostě to ať si mě všíma baví se semnou sem tam mě pohladí dá pusu, vezme si malou pohraje si s ní…když si ji všímá je to formou že drží mobil hraje a druhou rukou ji drží třeba za ruku!!…mluvím kolikrát na něj a odpověď zní „co??“ Zazrany do mobilu a já jsem vzduch…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat