Přítel škudlil, aneb topíte v tomto počasí?

Anonymní
7.10.19 22:17

Přítel škudlil, aneb topíte v tomto počasí?

Hezký večer, prosím o zachování anonymu, mám zde přátelé a nechci, aby o tomto věděli.
K věci- v noci bylo nula stupňů, začala jsem nově pracovat z domu a chtěla si zapnout topení, protože i přes den mi byla zima.. :( (bydlíme sice v bytě, ale stůl je u okna). Nicméně mě docela nemile překvapila partnerova reakce, kdy na mě vyjel, že se neotužuji, že to je můj problém, a že se topit nebude, že mi raději přesune stůl doprostřed místnosti. Když jsem odmítla řekl, že budu platit teda za teplo více (platím vše rovným dílem, včetně hypotéky jeho bytu). A tak se chci zeptat- je opravdu tak nenormální zatopit si v tomto počasí? Vydělávám slušně, a přijde mi hrozně ponižující nemoct si topení ani zapnout…Jsme spolu rok a čtyři měsíce, nikdy mě nevzal ani na večeři, na benzince si nemohu koupit nanuk, protože doma mám v mrazáku nanuk jiný z dřívějška, na kávu si nezajdeme sednout, protože doma je zdarma, nakupuje jen v akcích, pokud akce není tak si treba oblibené maso nemam kupovat a hledá samé alternativy, co jiného na večeři, co je zrovna zlevněné..a to je jen malý výčet :( bude mi 29 let, už je opravdu na čase přemýšlet nad rodinou a já se bojím, že toto mé děti jednou budou vnímat stejně a budou se trápit… :roll: protože vše co stojí peníze prostě bude problém :zed: v životě jsem takového partnera nezažila a vůbec nevím, jak si s tímto poradit…změnit se to očividně nejspíš nedá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2263
7.10.19 22:19

Vyměnit a rychle. Skudlaky nebrat. S dětmi to bude jen horší, po rozvodu a s jeho dětmi ještě horší. Fakt TO výměn. Je naprosto normální si zatopit, pokud je ti zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47625
7.10.19 22:21

S takovým plánovat dítě je nerozum :(, vše na půl nebudeš platit a co potom. My ještě netopíme, ale ne z důvodu šetření ;) Ale klimatizaci jsme už uložili k zimnímu spánku :mrgreen: Takový škudlil se nezmění :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263

To mi pripomnelo: Byla jsem sama s dětmi, jednou ke mně přijel potencionální přítel, seznámit se s nimi. Dovezl 2 zmrzliny. Dal je dětem a dodal:No ale nemysli si, že to budu platit. Stalo to 30 Kč. Už jsem ho neviděla, de. Bil :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2255

No je to škudlil. Dítě bych si s jim vůbec neporizovala to je teprve náklad, to by mu asi hrablo… Je normální si zatopit když je ti zima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24514
7.10.19 22:22

Bože to je skrblík…toho bych rychle vyměnila. My už večer topime, ráno si občas pritopim taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
7.10.19 22:22

Rychle pryč! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1252
7.10.19 22:23

No tak zdrhej. Pokud to není vtip, už bych byla dávno pryč. Ty mu platíš jeho hypotéku? :roll: ach jo no. Ne, není to normální, pokud je mi zima, tak si zatopim. V tomhle počasí normálně topime, máme teda barák, ale umím si představit, že např v přízemí v bytě už může bejt taky pěkná kosa. Bože co je tohle za škrta? Najdi si někoho normálního, hlavně s ním probůh neměj děti. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16795
7.10.19 22:24

Tak sice doma taky netopime… vlastne netopime skoro celou zimu… ale vsechno ostatni vyjmenovane by pro me znamenalo duvod k uteku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
7.10.19 22:26

@marra2 asi jako když mě pozval na kafe a začal vychylovat, když jsem si chtěla dát kapučíno za 55kč. 6e americano je jen za 35. Ptala jsem se, zda to myslí vážně. Myslel. Tak jsem beze slova odešla, nepočkala jsem ani na to kapučíno :pocitac: :zed:

Zakladatelko… utíkala bych co nejdál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862
7.10.19 22:27

Proč platíš jeho hypotéku na jeho byt? :zed: :zed: :zed:
topíme dávno, sice bych někdy taky snesla víc, v práci se topí, rodiče doma topí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
7.10.19 22:28

To je dost desny. Deti bych si s nim neporidila ani za nic. 8o abys ho jednou prosila jestli muzes pritopit, ze maji deti nudli u nosu, ne? No vuuubec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
7.10.19 22:29

Když platíš na půl hypo, máš na sebe něco napsáno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
7.10.19 22:29

Já už jsem si tedy zatopila. Prostě je mi zima, co s tím mám jiného dělat? :nevim: Už tak chodím v teplácích a dlouhém rukávu.

Kdybych byla s tím tvým, budu doma sedět v kulichu a do počítače ťukat v rukavicích nebo co?…Ne, jeho chování fakt normální není. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39645
7.10.19 22:30

Platíš mu půl hypotéky - a proč??? Hele já bych s ním nebyla ani náhodou. My doma topíme, bydlíme v baráčku a máme tu 22°C, když teplota klesne pod 21,5°C sepne kotel. Kamarádka má něco podobného co ty, dřív milovala teplo, teď netopí ani v zimě a její rodičák chodí k němu na konto a peníze dostává na příděl. Dětem bez svolení nekupuje ani oblečení.
Koukni se po jiném

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama