Reklama

Přítel spí na Vánoce u své ex, prý kvůli dceři...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereba
Povídálka 18 příspěvků 18.12.16 16:26
Přítel spí na Vánoce u své ex,prý kvůli dceři...

Ahoj všem, blíží se Vánoce a já místo abych byla šťastná jsem opět nešťastná. Zkrátím to, můj přítel, se kterým máme zatím ještě vztah na dálku, už má dceru z předchozího vztahu, jsou ji 4 roky. Letos na Vánoce tam chce spát, prý kvůli malé, ale já se s tím nedokážu srovnat. Chtěl nejdřív 4 noci, to mě úúplně odrovnalo, bohužel jsem to neustálá a řekla mu že už jsem respektovala strašně moc a že to prostě nedám. Nevidím důvod, proč by tam prostě měl spát. Navrhla jsem maximálně jednu noc, on kompromis že teda 2, z 24 na 25 a na 26 a pak pojede domů a 28 mám přiletět já. Ale jsem z toho stejně nešťastná, nedokážu se s tím nějak smířit. Já vím, dcera je malá, ale tak od nich neměl odcházet když tam musí nutně spát… Jsem z toho nešťastná a vím, že i když se jednoho dne sestěhujeme, na Vánoce tam bude zase, prý Vánoce jsou pro děti… až budem mít dítě my, prý bude se mnou… holky, co s tím? Máte zkušenosti? Já chápu že ho to trápí, že malá pláče když odchází, ale pro mě je to taky těžký… zatím neznám ani jeho ex ani jeho dceru, prý se bojí reakce dcery… zažily jste to? jak jste to vyřešily? co vaše názory - rady? díky moc…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24591 příspěvků 18.12.16 16:29

Nezačínat si s někým, kdo má malé dítě? A to ještě vztah na dálku?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 18.12.16 16:30

Nezažila, ale jak se znám, tak tohle bych nedala a na týpka se vyprdla. Nevím teda jestli je opustil kvůli tobě ani kolik vám je, ale já mám v tomhle ráda čistej stůl :nevim: jsem sobec, nesnesla bych to dělení se. Bohužel pro tebe, ony tu byly dřív.

adam75
Ukecaná baba ;) 2439 příspěvků 18.12.16 16:30

@Tereba Ty jsi v tomto všem až na posledním místě. Jak dlouho jste spolu a jak dlouho jsou oni od sebe?

Markéta80
Hvězda diskuse 39311 příspěvků 18.12.16 16:31

@Tereba jak dlouho jste spolu? nebylo by lepší si najít bezdětného? Tak by tam byl když stejně si pryč ne? Dceru bude mít pořád a časem kdo ví? třeba pak řekne že s Váma je furt tak na vánoce chce být stejně s dcerou ;)

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 18.12.16 16:33

Ja to naopak pochopit dokazu a prijde mi fajn, ze se i po rozvodu dokazi v zajmu ditete domluvit.
Naopak mi prijde hystericke se srovnavat s malym ditetem.

Jana525
Závislačka 4755 příspěvků 18.12.16 16:33

Najdi si nekoho bezdetneho. Usetris si spoustu trapeni v budoucnu.

Romily
Kecalka 169 příspěvků 18.12.16 16:33

Já myslím, že je třeba se na to dívat takhle- je kvůli malé dceři riskovat i nový vztah, obětavě bude spát u ex, což mu nemusí být vůbec, ale vůbec příjemné. Takže vzorný otec. Pokud s ním plánuješ časem děti, tady vidíš, jak se k nim bude chovat. Opravdu ti to vadí? Že svou dceru miluje? Ještě bych chápala, kdybyste spolu žili, že by byl hodně nepříjemný odchod k ex, ale takhle? Holčička je v jeho životě déle než ty, a je svým způsobem důležitější…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 16:34

Já myslím že to budeš muset zvládnout, nebo si najít chlapa bezdětného… já nevím proč by měl být sám doma když může spát u dětí

Tereba
Povídálka 18 příspěvků 18.12.16 16:38

Jsme spolu tak necelé dva roky, s přestávkama… právě že když jmse se poznali, oni už byly od sebe, ale ještě dlouho se to řešilo, kvůli mě neodešel… když jsem ho poznala, už s ní nebyl (prý). Je to prostě strašně moc těžké… nechci být hysterická, bojím se a jsem smutná, prostě bych chtěla být s ním..

vonajebohyne
Echt Kelišová 9528 příspěvků 18.12.16 16:42

@Tereba A nemyslis, ze kdyby s ni chtel byt, tak s ni je? Bud trochu sebevedoma.
A ze chce travit Vanoce s dcerou bych mu nezazlivala, i kdyz pocitove to pro tebe muze byt rozporuplne. Ber to i tak, ze je to zodpovedny tata a jednou, kdyby to mezi vami treba nevyslo, se kvuli nove zenske ve svem zivote nevykasle na sve deti. A kupodivu to neni zase tak samozrejme, jak by to melo byt.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.16 16:42

Já nevím co tak řešíš, můžete tam přespávat spolu pak, pokud je ex tak super že tohle chlapovi umožní, tak jí to vadit nebude…

alimdar
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 18.12.16 16:43

Jako matku dvou dcer by mě nenapadlo se scházet s ex a plést detem hlavu. V tomhle tveho pritele dost nechápu, podle mě byste meli být spolu vy dva a dceru si vzít 25.

_BBQ_s
Echt Kelišová 9313 příspěvků 18.12.16 16:44

Oh, dekuji za tuhle diskuzi, uz jsem si myslela, ze se budu pri nedeli nudit :P :lol:

Alušáček
Závislačka 3078 příspěvků 18.12.16 16:45

@Tereba Vzhledem k tomu, že zatím máte vztah na dálku, bych to neřešila. Jak jsem pochopila, spolu na vánoce nebudete, tak ať je s dcerou, vždyť kdo si nejvíc zaslouží mít krásné vánoce s oběma rodiči, ta malá holčička, přej jí to.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama