Přítel sportovec - nemá čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 09:43
Pritel sportovec - nema cas

Ahojky, jiz dlouho po emiminu pokukuji, tak jsem se konecne odhodlala se sverit se svym cervikem v hlave.

S pritelem jsem 1,5 roku, z toho pul roku spolu bydlime. Bydli on u me. Oba 26 let. Nase zacatky byly opravdu dost tezke a obcas stale nas vztah tezce nesu. Hlavne proto, protoze hraje nejmenovany sport, avsak na takove urovni, aby ho to nezivilo, ale nejaky peniz z toho ma. Takze musi chodit i do prace. Z toho vyplyva, ze kazdy den je od rana do 21hod pryc. Kazdy den treninky a zapasy. V sobotu ma taky zapas, takze byva nekdy celou sobotu pryc. Kdyz se zadari, jde navic chlastat s chlapama a to “do mrtva”. V alkoholovem opojeni se dokaze chovat az agresivne. Hodne alkohol omezil, protoze jsme o jeho chovani hodnekrat mluvili, ale ted v patek se jde riznout zas, tak jen cekam, co bude :nevim:

Jde hlavne o to, ze jsem konecne ziskala praci, kterou jsem si prala, moc pekne placenou, sama mam toho casu malo, protoze mam vlastniho valacha. A jiz uvazuji o budoucnosti. Chtela bych mit v blizke dobe (tak do 2 let) miminko a uvazuji, zda takovy vztah by byl ok. Kdy partner by byl neustale pryc a s mimcem bych byla prakticky sama a na krku jeste kun. Sama vidim, ze uz ted se sklebi, kdyz mi ma doma s necim pomoci, i kdyz to nakonec udela. Co teprve s mimcem?

Pritel je jinak hrozne hodnej chlap, je na nej opravdu spoleh, rozhodne to neni nejaky sobec a kdyz uz na sebe ten cas mame, tak se snazi neco vymyslet a potesit me. Vim, ze by ditko chtel a mel by moc radost. Predemnou zadny vztah nemel.

Avsak si spolu nemame ani co rict… A to i presto, ze jsem ted mela tydny, kdy jsem se vracela z prace az o vikendu a v tydnu byla pryc. Ja jsem mluvila a on treba ze je unaven a jde si lehnout :(

Prosim, mate to nektera taky tak? Da se tento zivot vubec zit spokojene? Uz ted jsem z toho smutna. Zakazat mu jeho konicek nemohu. Ja sama jsem sportovec, litam po horach, beham, jezdim na kole, staram se o kone, ale vseho s rozumnou mirou.

Dekuji moc za vase nazory :srdce: ja uz se v tom motam jako blazen…

Příspěvek upraven 28.03.19 v 09:50

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1781 příspěvků 28.03.19 09:48

Tak nemá vůbec čas, nemáte si co říct, je agresivní, když pije, ty nejsi šťastná.
Jako já osobně jsem třeba hodně zvyklá trávit čas s manželem, o děti se staráme společně, myslíš, že kdybyste měli miminko, tak je ochoten trávit více času s vámi?

unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 28.03.19 09:51
@Rive píše:
Tak nemá vůbec čas, nemáte si co říct, je agresivní, když pije, ty nejsi šťastná.

Přesně tohle jsem chtěla napsat. Jediné pozitivum, co tu vypichuješ, je, že ve volném čase (který defacto nemá) se ti snaží udělat radost a potěšit tě. S takovým mužem bych si dítě neudělala ani náhodou.

anahita
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 28.03.19 09:51

Ahojda. No asi si to radeji celé prečti, jako bys to četla poprvé jako já a asi si řekneš neeee nedaaa. Protože si tvůj příspěvek protiřečí. Píšeš, že se málo vidíte a když už tak prd z toho. Sám má plno práce a moc se mu nechce je omezit. Dítě je velký zápřah, můžeš být nemocná a bude se muset starat chvíli o vás oba… Udělá to? Nejít na tréning nejít s chlapama? Nepomáhá ti už teď.. Ne nešla bych do budoucnosti s tímto chlapem ani náhodou..

Příspěvek upraven 28.03.19 v 10:05

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 09:52
@Rive píše:
Jako já osobně jsem třeba hodně zvyklá trávit čas s manželem, o děti se staráme společně, myslíš, že kdybyste měli miminko, tak je ochoten trávit více času s vámi?

To by musel seknout se svym konickem a to si nejsem moc jista, zda by udelal… :roll:

salubriter
Kecalka 217 příspěvků 28.03.19 09:53
@Liskaa píše:
Da se tento zivot vubec zit spokojene?

Myslím, že odpověď už víš.
Víc s Tebou asi mluvit nebude.
Jestli se kvůli dítěti vzdá sportu se zeptej jeho.
Ale podle mě, jemu to tak vyhovuje a nebude se chtít moc změnit. Tak se s tím buď smíříš, nebo si najdeš jiného.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2416 příspěvků 28.03.19 09:54

Podle mě to není vhodný partner pro tebe / pro rodinný život

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 09:55
@anahita píše:
Ahojda. No asi si to radeji celé prečti, jako bys to četla poprvé jako já a asi si řekneš neeee nedaaa. Protože si tvůj příspěvek protiřečí. Píšeš, že se málo vidíte a když už tak prd z toho. Sám má plno práce a moc se mu nechce je omezit. Dítě je velký zápřah, můžeš být nemocná a bude se muset starat chvíli o vás oba… Udělá to? Nejít na tréning nejít s chlapama? Nepomáhá ti už teď.. Ne nešla bych do budoucnosti s tímto chlapem ani náhodou..Příspěvek upraven 28.03.19 v 09:53

Presne to asi clovek potrebuje “slyset”, aby udelal nejaky dalsi krok… Chlastacku by v pripade nemoci urcite odmitl, to zas neni hajzl… I kdyz si tak vzpominam, kdy jsem mu k narozeninam koupila spolecny vikend, naplanovala to na termin, kdy nema zapas a on den pred odjezdem se se mnou hadal, ze maji mit nejakou akci… Nakonec se mnou odjel, ale ja mela uz zkazeny vikend :zed:

Uživatel je onlineHeivka
Závislačka 3932 příspěvků 28.03.19 09:57

@Liskaa Upřímně z vašeho popisu mi to nepřijde jako ideální partner pro život. Mě by odradilo už jen to že je v opilosti agresivní. Znám pár lidí co se kvůli agresi v opilosti stali doživotními abstinenty, prostě jim to za to nestálo. A další věc, vy se týden nevidíte a nemáte si spolu co říct? S manželem jsme 12 let a nemluvíme spolu jenom v případě že jeden z nás únavou usne (kombinace 2 děti, 2 psi, manžel se zodpovědnou a časově nevypočitatelnou prací a k tomu jeho dálkové studium VŠ je opravdu vyčerpávající) nebo se potřebuje na něco soustředit jinak si máme co povědět i mimo „domácí“ témata. A další věc je že když se věnuje poloprofesionálně nějakému sportu tak asi nebude ochoten časově ustoupit a chvíli se o své dítě postarat než vy zabezpečíte svého koně, nebo aby se o koně postaral on. A nejdůležitější je že když ten vztah občas „těžce nesete“ tak tam asi budou i další problémy o kterých víte podvědomě ale nechcete si je připustit.

P4ja
Echt Kelišová 9039 příspěvků 28.03.19 09:57
@Liskaa píše:
To by musel seknout se svym konickem a to si nejsem moc jista, zda by udelal… :roll:

Ano, jsou ženy, které jsou celé dny samy doma a nevadí jim to. Nebo to prostě tak mají a šly s tím do dítěte a baví se samy. Ale podle toho se nemůžeš řídit. Ty to očividně máš jinak. Já myslím, že pokud si představuješ, že budete spolu a trávit čas s miminkem, tak budeš muset najít jiného.

Ale určitě bych do toho nešla takhle jak to píšeš, že by byl šťastný, ale ty nebudeš. A to pití. Fakt chceš, aby tvoje dítě vidělo jak táta mlátí mámu, když je opilej?

ka2ka
Extra třída :D 14897 příspěvků 28.03.19 09:58

rozmyslet si to musíš ty, ale dítě dá hodně práce, a ženská je unavená, můžeš mít zdravotní problémy , chce to partnera na kterého se opravdu můžeš spolehnout

unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 28.03.19 09:59

@Liskaa No tak se ho normálně zeptej, jestli by kvůli dítěti omezil sport dejme tomu na 2× týdně a bez víkendů. Když píšeš, že dítě by chtěl, tak jestlipak by taky byl ochoten ustoupit od svých zájmů (stejně jako to dočasně budeš muset udělat ty).. Dle reakce si pak můžeš udělat poměrně jasný závěr ;)

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 28.03.19 09:59

Já bych si s ním v klidu a bez emocí promluvila. Sepsala si, co chci od vztahu já, jestli on je ochoten něco změnit a pokud ne, znamená to konec. Nebyla by jsi takhle šťastná, to víš už sama teď. A rozhodně se o tebe chlapi ještě poperou, pokud se otevřeš novému vztahu. To, co dělá on by vydržela leda ženská, která ho nechce ani vidět :kytka:

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 10:05
@P4ja píše:
Ano, jsou ženy, které jsou celé dny samy doma a nevadí jim to. Nebo to prostě tak mají a šly s tím do dítěte a baví se samy. Ale podle toho se nemůžeš řídit. Ty to očividně máš jinak. Já myslím, že pokud si představuješ, že budete spolu a trávit čas s miminkem, tak budeš muset najít jiného.Ale určitě bych do toho nešla takhle jak to píšeš, že by byl šťastný, ale ty nebudeš. A to pití. Fakt chceš, aby tvoje dítě vidělo jak táta mlátí mámu, když je opilej?

On sice uz nejakou dobu nic agresivniho nedelal, ale stale pije a kdyz jdou pit s chlapama, tak vylozene do mrtva. Coz nikdy nepochopim, pry to proste jinak nejde. Jak pubertaci… Ja taky se chovala debilne, kdyz jsem pila ai proto jsem pit prestala. Jestli si dam 3 sklenicky vina jednou za 2 mesice, tak jeste prehanim :nevim: je to asi tak… On je stastnej, pac po treninku ma veceri na stole a pohodicku doma, ale ja zrovna stastna nejsem… A uz po mne pokukuje jeden chlap :cert: jen zatim stojim nohama na zemi, nechci se rozhodovat pak jen na zaklade oblbnuti z jine strany.

Liskaa
Povídálka 23 příspěvků 28.03.19 10:08
@unuděná píše:
@Liskaa No tak se ho normálně zeptej, jestli by kvůli dítěti omezil sport dejme tomu na 2× týdně a bez víkendů. Když píšeš, že dítě by chtěl, tak jestlipak by taky byl ochoten ustoupit od svých zájmů (stejně jako to dočasně budeš muset udělat ty).. Dle reakce si pak můžeš udělat poměrně jasný závěr ;)

Presne to se pokusim dnes udelat. Promluvit s nim primo na toto tema :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama