Přítel stále nemá práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.10.21 15:32

Přítel stále nemá práci

Ahoj holky,

od léta chodím s přítelem, je mu 21. Bohužel byl z druhého konce Čech a tak se ke mně rozhodl nastěhovat, už asi po 14 dnech vztahu. Já byla pro, jsme krajské město, on pocházel z menšího a byl ve zkušební době v práci. No ale tady si ještě práci nenašel … prý půjde dělat cokoliv, když nic nebude, ale už to jsou tři měsíce a stále nic. Zkusil par míst, ale nikde ho nevzali … Já sama mám plat pod průměrnou mzdou a žijeme spolu v mé malé garsonce … Nevím, jak to mu říct razantněji, miluji ho, znám ho dobre - byli jsme předtím dlouholetí kamarádi …

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12079
25.10.21 15:37

Takže nic neprispiva a ještě ho živís? To, že jste byli kamarádi neznamená, že vám bude fungovat vztah, to jen na okraj. Vyčislila bych mu polovinu nákladů na bydlení a stravu a chtěla peníze jinak ví kde jsou dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 15:38
@JancaS84 píše:
Takže nic neprispiva a ještě ho živís? To, že jste byli kamarádi neznamená, že vám bude fungovat vztah, to jen na okraj. Vyčistila bych mu polovinu nákladů na bydlení a stravu a chtěla peníze jinak ví kde jsou dveře.
Řekla jsem, že dokud bude bez práce, tak bydlení potahnu sama, předtím jsem ho táhla taky sama … ale jídlo platí. Jakože napůl cca to máme
  • Citovat
  • Nahlásit
620
25.10.21 15:41

Předpokládám, že kromě ubytování mu zdarma poskytuješ i jídlo, sex a úklid. Nevěřím, že si mladý, zdravý kluk nedokáže najít aspoň podřadnou, dočasnou práci za pár korun. Pokud ho znáš tak dobře, tak bys mohla tušit, co za tím vězí. A jestli on ví, že děláš práci za podprůměrnou mzdu, tak by se měl stydět, že naopak on nepomůže tobě a nedokáže ti zajistit lepší podmínky. Ale to by musel být trochu jiného ražení. Proč si ho prosímtě vydržuješ? To je tak krásný? Chytrý? Dobrý v sexu? Nebo ty se považuješ za takovou nulu, že na lepšího nemáš? Vystěhovat s tím, že když si u vás neumí najít práci, bude se asi muset porozhlédnout v jiných končinách. Nekaž si život, kotě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
620
25.10.21 15:42
@Anonymní píše: Řekla jsem, že dokud bude bez práce, tak bydlení potahnu sama, předtím jsem ho táhla taky sama … ale jídlo platí. Jakože napůl cca to máme

Proč jako? Neplatíš, tak nebydlíš. To je základní pravidlo.

Příspěvek upraven 25.10.21 v 15:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26475
25.10.21 15:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky,od léta chodím s přítelem, je mu 21. Bohužel byl z druhého konce Čech a tak se ke mně rozhodl nastěhovat, už asi po 14 dnech vztahu. Já byla pro, jsme krajské město, on pocházel z menšího a byl ve zkušební době v práci. No ale tady si ještě práci nenašel … prý půjde dělat cokoliv, když nic nebude, ale už to jsou tři měsíce a stále nic. Zkusil par míst, ale nikde ho nevzali … Já sama mám plat pod průměrnou mzdou a žijeme spolu v mé malé garsonce … Nevím, jak to mu říct razantněji, miluji ho, znám ho dobre - byli jsme předtím dlouholetí kamarádi …

záleží co má za kvalifikaci, někde je celkem naivní čekat, že něco najde hned :nevim:

Příspěvek upraven 25.10.21 v 15:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
25.10.21 15:43

Jak to říct?
„Sama mam malý plat a nemůžu nás živit oba, takže buď budeš přispívat, nebo půjdem od sebe“
Asi takhle bych to viděla a hlavně bych to dodržela, pokud není úplnej lempl, tak si práci najdi, kdybych byla v situaci, že si nemůžu vybírat, beru první pakárnu za malej plat a při tom si hledam něco lepšího, pokud mu nevadí, že ho živíš - láska neláska, hodně rychle bych vycouvala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
25.10.21 15:46
@Anonymní píše: Řekla jsem, že dokud bude bez práce, tak bydlení potahnu sama, předtím jsem ho táhla taky sama … ale jídlo platí. Jakože napůl cca to máme

Pokud jsi mu to řekla, tak jsi blbá, mě ten kluk trochu smrdí, opravdu tě tak miluje? Nebo se k tobě tak rychle nastěhoval, protože tam u něj o práci přišel a neměl kde bydlet? Taky jsem byla mladá a zamilovaná a většinou se z těch velkých lásek vyklubala ta druhá možnost, jen mi trvalo, než jsem na to přišla… být tebou, tak mu dám třeba ještě tři měsíce na to, aby si něco našel a pak buď ať ´řisoívá nebo ať jde bydlet někam jinam :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
25.10.21 15:48

Tak aspoň už víš, proč se k tobě nastěhoval po 14 dnech vztahu…dala bych mu ještě třeba 14 dní a mazal by zpátky domů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
25.10.21 15:50

Jste dlouholetí kamarádi, ale vlastně o sobě nemáte vyjasněné základní věci. On by se měl stydět, že ho živí ženská a ty bys mu měla říct, že nejsi pokladnička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
541
25.10.21 16:16

Jsem asi jediná tak najivní, že bych ho kvůli tomu nevyhodila? Beru to tak, že se může stát i mě někdy, že přijdu o práci a kdyby při mě partner nestál a po 14 dnech vyhazoval z bytu, tak by to byl masakr. Nedokážu si to ani představit.
Dala bych mu alespoň tři měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5103
25.10.21 16:17
@Tinunka píše:
Jsem asi jediná tak najivní, že bych ho kvůli tomu nevyhodila? Beru to tak, že se může stát i mě někdy, že přijdu o práci a kdyby při mě partner nestál a po 14 dnech vyhazoval z bytu, tak by to byl masakr. Nedokážu si to ani představit.
Dala bych mu alespoň tři měsíce.

No 3 měsíce už to prý jsou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11020
25.10.21 16:17
@Kriss Tina píše:
záleží co má za kvalifikaci, někde je celkem naivní čekat, že něco najde hned :nevim:Příspěvek upraven 25.10.21 v 15:43

Jsou takový mraky profesí, kde víceméně žádnou kvalifikaci nepotřebuje, jen ochotu dělat. Píše, že je to krajské město, takže nic malýho. Můj osobní tip je, že je to flákač a sprostý vyžírka a že u slečny bude, dokud jej bude „zivit“, pak se odstěhuje k další takové blbce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20521
25.10.21 16:18

@Tinunka 3 měsíce už uběhly…a zkusil pár míst…to nevypadá, jako kdyby usilovně hledal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25262
25.10.21 16:19

Tři měsíce v krajském městě? To si snad sežene (nějakou, jakoukoliv, brigádu, výpomoc, rozvoz pizzy, sběrače skla na diskotéce, co já vím) snad téměř každý.
Dala bych mu ještě měsíc, že nejsi dojná kráva, že měl už dost času si něco najít a že ti dochází trpělivost.
Můj chlap v souvislosti s covidem přišel o práci dvakrát :roll: Pokaždé si něco našel během pár týdnů. Taky by mě štvalo, kdyby to neřešil a bublalo by to ve mě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat