Reklama

Přítel stejně velký jako žena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 05.01.17 12:11
Přítel stejně velký jako žena

Holky, jak to řešíte s podpatky, vy, co máte menší muže? Můj přítel je stejně velký jako já, teď v zimě jak se nosí kozačky je to v pohodě, ale jarní a letní boty mam všechny na podpadku. Jsme spolu chvíli, tudíž nevím, jestli mu to třeba nebude vadit, když budu o trochu větší. Řeší to muži? Můj bývalý tvrdil, že to je chlapům jedno, ale měřil skoro dva metry - tohle moc řešit nemusel…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.01.17 12:15

@Zuuuzaaa122 Jsem s přítelem taky stejně vysoká. V létě i na plesy a ostatní nosím podpatky, neřeší to :-). Já také ne.

Janee19
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 05.01.17 12:16

Chlap je také stejně velký jak já a podpatky nenosím - nejsem na ně, navíc jsem i tak vysoká a do třetice bych si přišla divně, když budu vyšší :mrgreen: on tedy tvrdí že je o několik cm vyšší, ale to jen kvůli své mužské ješitnosti :lol:

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 05.01.17 12:16

Přítel je teda o kousek vyšší než já, ale když si vezmu podpatky tak jsem vyšší než on. Mě to nevadí a jemu taky ne, zvykli jsme si :)

Jarka K
Závislačka 3911 příspěvků 05.01.17 12:17

Jak kteří muži to řeší, to se dozvíš na jaře :mrgreen:
můj bývalý byl menší než já a to jsem podpatky nenosila a byl s tím v pohodě. Možná mu to dokonce připadalo sexy.
Kamarádka má manžela, který je na chlapa dost malý. Ona je cca stejně vysoká. A tomu vadí, když si vezme vysoké boty. Asi z toho má nějaký komplex…

takže bych řekla, že se nedá paušalizovat.

bublinek
Závislačka 4963 příspěvků 05.01.17 12:20

No ono záleží na chlapovi.

Moje kamarádka je hodně vysoká a měla veliký problém najít chlapa. Pak ho našla na druhé straně republiky.

Když měla rande s menšími chlapy, vždy jim to řekla dopředu no a oni to nevydýchali.

zoidberg
Extra třída :D 11464 příspěvků 05.01.17 12:25

Co znám menší chlapy, tak to neřeší, ale řeší to jejich partnerky.
Obecně ženy dokážou vyrobit problém všude a v podstatě z ničeho.

KalamityJohn
Kelišová 6094 příspěvků 05.01.17 12:29

Manželka je jak halapartna a když nasadí štekle tak jsme stejně vysocí. Mně to nevadí, já mám 190, ale stejně si ze mně v tom případě dělá srandu.

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 05.01.17 12:33
@zoidberg píše:

Přesně, přítel je o docela velký kus menší než já, ale jak říká „kvalitního je vždycky méně“ :mrgreen: a nikdy by nás nenapadlo to řešit a nikomu to nepřijde divný.

zvědavejmoc
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 05.01.17 12:38

Je to asi kus od kusu.. někomu bude vadit a někomu naopak a bude hrdý na svou vyšší partnerku a tak…

Kamikadze
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 05.01.17 12:46

Zeptej se jeho prece :pankac:

Nikollett93
Kecalka 203 příspěvků 05.01.17 12:50

Taky jsme stejně velký, podpatky moc nenosím, ale když je někdy vytáhnu tak mu to vůbec nevadí, zvlášť na plese třeba, říká že si může opřít hlavu o má prsa :mrgreen: :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 05.01.17 12:59

Manžel je podle posledního měření o 7mm vyšší, jehly jsem vyměnila za nízké podpatky a bylo:-) jemu nevadí když jsem vyšší, ale já si pak připadám jak kobyla :mrgreen:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 05.01.17 13:01
@Zuuuzaaa122 píše:
Holky, jak to řešíte s podpatky, vy, co máte menší muže? Můj přítel je stejně velký jako já, teď v zimě jak se nosí kozačky je to v pohodě, ale jarní a letní boty mam všechny na podpadku. Jsme spolu chvíli, tudíž nevím, jestli mu to třeba nebude vadit, když budu o trochu větší. Řeší to muži? Můj bývalý tvrdil, že to je chlapům jedno, ale měřil skoro dva metry - tohle moc řešit nemusel…

Expřítel byl stejně vysoký jako já, neřešil to, ani když jsem měla podpatky, na plese byl takto každý druhý pár… :nevim:
Teď mám manžela 190cm a já mám 170cm, jsem si ale jistá že by to ve vztahu nehrálo roli ani teď…
Spíš by mi vadilo kdybych byla hromotluk a muž byl tintítko, nezávisle na výšce… :nevim:

stinga
Závislačka 3499 příspěvků 10 inzerátů 05.01.17 13:05
@zoidberg píše:

tutéž schopnost mají i chlapi, a ti malí velmi často trpí komplexem méněcennosti a proto ponižují ženskou

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama