Přítel tahá naše problémy mezi jiné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 11:39
Přítel tahá naše problémy mezi jiné

Ahoj holky, přítel je urážlivý a nastve ho každá hovadina… Mame dve malé děti a já dělám doma co zmůžu… Ale jakmile něco není uděláno hned je oheň na střeše :(… Řekla jsem mu že já mám dost starostí tak že občas prostě zapomenu nějaké maličkosti udělat tak prostě ok stane se nemám mozek na všechno… Ale podotýkám že jsou to takové hovadiny kdy prostě zapomenu dat cukr do cukřenky nebo zapomenu vyhodit z chlebniku staré pečivo a on pak má poznámku že to pořád dělá on, jenže abyste to spravně pochopili tak on když má volno tak spí min. Do 12 někdy až do dvou… Nechávám ho, zatímco já se tu už většinou kolem 7 hod. Hejbz dělám vše možné a pak když mi vyčte nějakou hovadinu, tak mě to občas dost zamrzí :( on tu kolikrát nedělá nic, říká že je unavený z práce spí do dvou a pak si zapne hru na telefonu a hraje ji, občas umeje nádobí nebo třeba uvaří to neříkám, ale pak mi to vyčte a hned je z toho jak on tu dělá chudák vše a já hovno..s promi­nutim…tady je ale takový rozdíl ze tu dělám já vše automaticky a opravdu pak nechodím a neříkám mu já tu udělala tohle a tohle opravdu mu neříkám že po něm každou chvíli uklízím posmrkane kapesníky, rozhazené prádlo po pokoji, nebo linku po tom co si dělal jídlo a ani to neuměl po sobě uklidit…a teď o co mi jde on mě pak všude pomlouvá dělá že mě tu nejhorší a ze sebe toho nejlepšího přítele a tatu a mě už to nbavi… A včera jsme se pohádali docela dost on dokonce udělal to, ze večer odjel ani mi neřekl nic a pak volal mé mámě že jsme se pohádali a ať přijede dneska na kafe a domluví mi, máma tu už byla a hned na to mi psal jestli jsem si promluvila s mámou už a že doufá že to k něčemu bude abych věděla o co přijdu když ho opustím.. o co příjdu já? Takže on je tak úžasný táta a přítel ale já jsem asi ta krava znovu se omlouvám za to slovo…vždyť on mi dokonce každou chvíli říká že bych si měla zajít k psychiatrovi, ze opravdu nejsem normální…Ale já jsem ve všem ta špatná a on úžasný táta…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 2707 příspěvků 10.10.18 11:48

Podle popisu mi tvůj přítel přijde jako ukázkový d*bil a zcela bez příkras mi tvůj popis stačí na to, abych ti poradila, že takového bych opravdu poslala do háje. Zavolala bych jeho mámě, ať mu přijede pro věci a at mu vzkáže, o co přišel, když se choval jako vůl :mrgreen: :mrgreen: holky s čím to žijete… každý vztah má něco ale tady jsou občas extrémy

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 10.10.18 11:50

Tohle má do harmonického vztahu opravdu daleko a spíš to vypadá, že se tady schyluje k rozchodu. Jediné východisko proč s takovým „volem“ zůstat jsou dvě malý děti :roll: . Zkoušelas to s přítelem v klidu (bez dětí) projednat? Říct mu, co tě trápí a že toho máš opravdu moc. Přítel je opravdu tak unavený z práce? To je pro něho přednější hra než děti a přítelkyně?

Náměsíčná
Závislačka 4093 příspěvků 10.10.18 11:55

A domluvia ti máma?

Nechápu,že sebou necháš takhle zametat. Je to vůl.

páájaa2
Kecalka 430 příspěvků 10.10.18 11:59

Tak to je slušnej chudáček. Nevážila by si ho ani za mák, ubožáka. Ať kouká doma makat, je to i jeho domov. ;)

Editte
Kecalka 489 příspěvků 10.10.18 12:01

Druzí si k nám dovolí jen to, co jim dovolíme my sami. Podle mě je to pěkný manipulant.
Ty zapracuj na sebevědomí, prosím. :kytka:

Premek_Orac
Závislačka 4415 příspěvků 10.10.18 12:05

Zakladatelko,
teď ale i ty taháš vaše problémy mezi jiné :-). (Jen narážka, rozdíl vidím, neboj.)
Co s tím? Promluvit si. V hodně rodinách jsou prostě pořád chlapi zvyklí držet se starého modelu, kdy chlap vydělává, žena se stará o děti a domácnost. A hodně chlapů si neuvědomuje, že je to sice léty ověřený model, ale z doby, kdy ženy nechodiy do práce.
Myslím, že byste si prostě měli promluvit. Ty mu říct, že tě to mrzí, jak to doma vnímá, ale že prostě je toho hodně a jestli by byl tak hodný a více pomohl. Že třeba ty by sis také ráda přispala, nebo měla čas na hraní her.
Má partner nějaké domácí povinnosti, které pravidelně plní?

zoidberg
Extra třída :D 12046 příspěvků 10.10.18 12:07

Klasický prudič. Mám to doma v ženském vydání (občas). Chce to přejít s úsměvem, nereagovat na to nijak, jen si sednout do křesla a natáhnout nohy na stůl. Důležité je zajistit mír na středním východě a až pak naplnit cukřenku. Prostě se tomu nepoddávej a věnuj se tomu, co sama uznáš za vhodné.

Emimin7
Echt Kelišová 9367 příspěvků 10.10.18 12:08

To je toy. Mohli byste se doma vystridat, aby on byl s detmi a ty v praci. Pak bys mu mohla vycitat to same, co on ted tobe.

Diaceny
Stálice 67 příspěvků 10.10.18 12:28

Tak podle toho, co píšeš jsem přesvědčená, že sis zpackala život s psychopatem a manipulátorem. Bohužel znám z vlastní zkušenosti. Vsadím se, že toto, co popisuješ, nebudou jediné problémy v chování tvého manžela. Nebo? Rychle vymysli, jak od něj pryč. Nebuď naivní, že se něco změní, normální chlap, co má doma 2 děti neřeší hádku tak, že odejde a pak za tebou pošle mámu. Opravdu bych se toto zachraňovat nesnažila. A nemysli si, že se sama o děti postarat nezvládneš. Zvládneš a jako bonus se nebudeš muset starat o toho blbce. Vše se dá vyřešit.

PaníBovaryová
Závislačka 4223 příspěvků 10.10.18 12:30

Celá moje matka :D člověk se šel doma přetrhnout a pak dostal pojeb, že nic nedělá. Umyla jsem zem, umyvadlo, záchod, pověsila prádlo, přišla domů matka - předna5raná z práce - a „mohla bys ASPOŇ udělat…xy? Všechno tady dělám jenom já…blablabla, jsem služka.“ Namazala si poslední krajíc chleba, sedla k telenovele a seděla celý večer.
Já se jenom divím, že toto si někdo vybere zcela dobrovolně do manželství :think:

PaníBovaryová
Závislačka 4223 příspěvků 10.10.18 12:30

.

Příspěvek upraven 10.10.18 v 12:31

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 10.10.18 12:30

Debil. Takovy ale uz byl pred detmi? Nepises, jak mas stare deti. Odjed na vikend, s tim, ze si beres dovolenou. Protoze ty makas 24/7. A chces mit nekdy vikend pro sebe, spat do 12h, neuklizet atd, od vseho co delas od po-ne. Prestala bych mu prat, varit, uklizet po nem veci. Holka, tady musis tvrde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.18 12:37

Ty jo, to by mi hodně vadilo! Máme teda dost společného, až mě to zarazilo, ale u vás řekla bych je to o dost horší. Máme taky dvě malé děti, jednou manžel taky dokonce volal mojí mámě :pocitac: To jsem byla těsně před porodem druhého a kvůli nějaké blbosti jsme se tak pohádali, že jsem k našim zdrhla :mrgreen: Ale jakmile přijde z práce tak buď pracuje doma, uklízí, vaří, nebo se věnuje dětem, totéž o víkendu.

Sem tam máme podobnou hádku, kdy jeden z nás má pocit že ten druhý toho dělá méně, ale objektivně musím říct že toho můj muž zastane opravdu hodně. A taky nevyspání se mnou bohužel dělá hodně :,(

Co s tvým mužem fakt nevím… asi bych zkusila teda přestat dělat vše pro něj, praní, vaření a podobně a dávala mu více hlídat děti třeba o víkendu. Ale asi bych ho nesnesla jak to tak čtu…

BaraRed
Kecalka 446 příspěvků 10.10.18 12:39

Klasický manipulátor, taky znám. Když už máte dvě děti, tak už se asi znáte nějakou dobu, to se tak začal chovat až teď nebo až teď tě to začalo štvát? Upřímně chlap, který ti říká, že by jsi měla navštívit psychiatra jenom proto, že zapomeneš doplnit cukr nebo vyhodit pečivo, má sám velký problém a evidentně sám před sebou se cítí jako dokonalý muž. Ten se ale nezmění, takoví dokážou člověka (ženu) tak dlouho deptat, až jednou u toho psychiatra opravdu skončí. Píšeš, že je to přítel, ne manžel, takže pokud s ním nebude řeč, což si myslím, že nebude, tak přemýšlej o tom, že by jsi se na něho vykašlala. Evidentně si tě nezaslouží. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >