Přítel to přehnal

Anonymní
27.12.19 16:37

Přítel to přehnal

Zdravím…jdu s takovým větším problémem…spis se jdu vypsat než radit…jsem už psychicky v prd*li… :,( přítel ma od 20teho volno a my po sobě jen a jen stekame…kromě vánoc…me porad něco vadí na něm a mu zase na me…stačí špatný pohled po ránu a už se hadame..lezeme si na nervy přitom se neskutečně milujeme..když se nehadame tak jsme fakt uzasni…ale když padne hádka tak to jsou hádky přes cely barák…nechci to tak ale i když se snažím a jsem na něj hodna tak si třeba na me něco najde a rype do me…poslední dva dny porad do me něco šije a dneska už jsem se složila obejmula naší pětiměsíční holcicku lehla jsem na bok a přišel s něčím zamnou a já brecela ze už stačilo aby na me byl furt hnusny..začal po me řvát ze já jsem taky kolikrát hnusna a ze už mu lezu na nervy a silně do me kopl na pánev :,( a liskl me se slovama at se sbalim a vypadnu aby mel. konečné volný byt aby se.mohl vyspat s jinou :,( ani jsem mu na to neodpovedela začala se oblikat a vyrazila s malou ven…upřímně…vim ze mi tu budete psát odstěhuje se atd ale prostě jsem zmanipulovana a zamilovaná strašně moc…nejde to :,( odešla jsem jen se slovy tak my teda jdeme ven at tady mas čas se s jinou vyspat..řekl mi to jsem řekl jen z nervu já triskla dveřmi a šla..před chvíli jsme se vrátili a je někde pryč..jak přijde tak ho tu nesnesu ani sekundu nevím co dělat…ten kopanec a tohle co mi řekl to silně přehnal… :( vim ze by spousta zen odešla hned ale je i spousta zen zmanipulovaných hloupych které se boji odejit..kdo nezažil nepochopi…musela jsem se vypsat někomu…klidně me kritizuje…:( jinak nám je 25 let a jsme spolu 4,5 roku a neříkám ze mi párkrát nedal pohlavky facku i když jsem mu nic závažného neudělala jen prostě hádka… ale takový kopanec to nedávam…nejsem silná

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

737
27.12.19 16:41

To nemyslíš vážně, že si necháš toto líbit, protože jiné holky jsou taky zmanipulované!!! Na tohle chceš, aby se tvoje dcera dívala a měla to jako vzor chování partnerů? Aby se taky nechala mlátit a kopak a ponižovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10325
27.12.19 16:41

Odkud jsi?

Příspěvek upraven 27.12.19 v 16:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1144
27.12.19 16:42

Hele, no co rict. Tak ses vypovidala a trp dal no :nevim: ukazuj dceri, ze je bezne ze ji chlap bude mlatit at si muze taky takoveho fajn chlapa najit a blokovat mu tvari pest :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12809
27.12.19 16:43

Tady je jen jediná rada - odejdi. Co chceš slyšet? Že mu to jen ujelo a už všechno bude sluníčkový? Prober se, nebude. Bude to jenom horší, násilí (jak sama vidíš) se bude stupňovat. Taky to jednou může místo tebe schytat dcera. To bys chtěla? Nebo bys byla šťastná, kdyby si dcera jednou našla takového partnera?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
27.12.19 16:45

Je na pánvi velká modřina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15053
27.12.19 16:46

No a co chceš slyšet? Odejít nechceš, děsně ho miluješ, tak holt budeš občas skousnout pár facek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
27.12.19 16:47

Určitě se nemilujete. Ty jsi na něm emocionálně závislá a on tě bere jako otravný doplněk a neví, jak se tě má zbavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31432
27.12.19 16:47

…a cenu o nejdelší větu a primitivní užvaněnost vyhrává…zakladatelka. Gratuluji :potlesk:. Další cenu za výtečný výběr partnera a otce dítěte vyhrává…nebudu Vás napínat, je to opět zakladatelka :potlesk:.A do třetice - cenu za společenský přínos, noblesu a kultivaci mezilidských vztahů vyhrává..moment…ne, není to zakladatelka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54893
27.12.19 16:49

Kopanec, když ležíš na zemi s dítětem??
No holka…myslím, že sama víš, co bys měla dělat
Ale když ty si chceš jen vylít srdce :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1386
27.12.19 16:54

Upřímně, než přijde, sbalila bych si pět švestek a šla bych k rodičům. Nemáš strach, že jednou udělá něco malý? Mas kam jít?
Předpokládám, že byt je jeho a ty jsi úplně bez peněz, nebo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16413
27.12.19 17:00

Hele já tě chápu, má tolik dobrých vlastností za co ho milovat, je jasné, že odejít od takového partnera je blbost.
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234
27.12.19 17:01

Udělej mu laskavost, a odejdi. Tohle není láska a lepší to nebude, bude to ještě horší. Když kašleš na sebe, mysli asponˇna to dítě. Máš doma magora :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13645
27.12.19 17:02

Uvědom si, že tě nemiluje a evidentně tě ani nechce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4259
27.12.19 17:03
@Netopýr1 píše:
Upřímně, než přijde, sbalila bych si pět švestek a šla bych k rodičům. Nemáš strach, že jednou udělá něco malý? Mas kam jít?
Předpokládám, že byt je jeho a ty jsi úplně bez peněz, nebo?

Taky mě to napadlo, že nemá peníze, byt je jeho, nemá kam jít a tak ji nezbývá, než ho „milovat“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama