Přítel tráví hodně času u kamaráda

587
27.12.19 15:03

Přítel tráví hodně času u kamaráda

Ahoj holky, už jsem trochu zoufalá, ale přítel tráví hodně času u kamaráda, který bydlí přes ulici. Je tam téměř každý den, když přijde z práce nají se a jde tam a domů přijde az večer. A já jsem sama doma momentálně na nemocenské čekáme spolu miminko. Nedělal to, ale předtím chodil k němu, ale opravdu ne každý den a já tím, že jsem doma a čekáme prcka, tak mi to upřímně dost leze na mozek… Když si o tom chci promluvit, což bylo včera tak si šel. raději lehnout. A to nemluvím o tom, že mi přijde, že se mi poslední dobou i dost oddaluje, nespime spolu skoro vůbec o pusu si musím vlastně říkat a přijdu si, že jsem mu kolikrát na obtíž. :nevim: Nevím zda ho něco třeba netrapi a proto raději utíká od problému, ale ten se přece musí řešit a ja mám taky jen jedny nervy a jednu trpělivost…
Děkuji za každou radu a odpověď. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9544
27.12.19 15:08

Asi ho to tam baví víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.12.19 15:09

Jsi doma a nemáš zaměstnaný mozek a moc všechno řešíš (možná jsi náladová vlivem hormonů). Trošku od tebe utíká. Taková malá ponorka. Taky jsme to tak měli. Najdi si něco, co tě zaměstná a nech mu prostor. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 15:27

No si tehotna. Necloumaji s tebou treba hormony a proto utika? Kolik mu je? Miminko je chtene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.12.19 15:34

@krysoleta
Pravda je, že nemám moc zaměstnaný mozek, ale náladová právě nejsem. Pořád se snažím být pozitivní a usmívat se, fakt je, že trpím těhotenskými depresemi, ale moc s ním o tom nemluvím. Taky mi přijde, že ode mě utíká a já to i beru, samozřejmě jeden od druhého si potřebujeme odpočinout, ale vídáme se fakt jen ráno a večer v posteli a mě to prostě hrozně ubiji a zabíjí to něco co k němu cítím… Já se mu právě snažím dát tolik prostoru, kolik jen potřebuje. Když přijde z práce dam mu pokoj i potom.. A čekám třeba až přijde on zamnou, ale toho se většinou nedočkám, protože jde za tím kamarádem. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.12.19 15:36

@Mika.ella1
Tak samozřejmě, že cloumají a hrozně moc, ale dokáži se ovládat, je fakt, že trpím těhotenskými depresemi, ale to na sobě nedávám moc znát a nebavím se s nim o tom. Miminko je plánované a je mu 27let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 15:38

@Satiaa no a jak to tedy u vas vypada kdyz dorazi z prace? Co dela za praci, ze po ni potrebuje abys mu dala pokoj?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
27.12.19 15:39

Taky bych to viděla na ponorku, ty jsi pořád doma, nikam nechodíš, tak ho to asi moc nebaví. Budeš na neschopence až do porodu? Ideální by bylo kdybys třeba mohla někam vyrazit na víkend s kamarádkou, abyste se na sebe mohli zase těšit a ty jsi pro něj nebyla inventář, který pořád sedí doma s depresí a nedočkavě ho vyhlíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
27.12.19 15:53
@Satiaa píše:
Ahoj holky, už jsem trochu zoufalá, ale přítel tráví hodně času u kamaráda, který bydlí přes ulici. Je tam téměř každý den, když přijde z práce nají se a jde tam a domů přijde az večer. A já jsem sama doma momentálně na nemocenské čekáme spolu miminko. Nedělal to, ale předtím chodil k němu, ale opravdu ne každý den a já tím, že jsem doma a čekáme prcka, tak mi to upřímně dost leze na mozek… Když si o tom chci promluvit, což bylo včera tak si šel. raději lehnout. A to nemluvím o tom, že mi přijde, že se mi poslední dobou i dost oddaluje, nespime spolu skoro vůbec o pusu si musím vlastně říkat a přijdu si, že jsem mu kolikrát na obtíž. :nevim: Nevím zda ho něco třeba netrapi a proto raději utíká od problému, ale ten se přece musí řešit a ja mám taky jen jedny nervy a jednu trpělivost…
Děkuji za každou radu a odpověď. :srdce:

Buďto před tebou zdrhá, nebo je to tak, že nechodí ke kamarádovi, ale ke kamarádce ;) Tipoval bych ale první možnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
27.12.19 15:54

@Satiaa Srovná se to. Je to nová situace i pro něj, i když jste dítě plánovali. Vyventiluj se kamarádce a vyraž s ní ven, pročistí to vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.12.19 16:22

@Mika.ella1
Pracuje s lidmi dělá dopojuje internet, což znamená vysvětlování lidem i 20× jak se s tím a s tím zachází. Já jsem předtím pracovala ve školce a taky jsem potřebovala svoji půl hodinku a odpočinout si. Chápu to, ze je jen člověk, ale přijde mi, že chce utéct ode mě i od problémů, které je potřeba řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 16:24

@Satiaa jj proto jsem se ptala, prace s lidmi je nejtezsi takze ten klid uplne chapu. No a reknes mu treba, ze az si odpocine a rozkouka se, mohli byste treba neco podniknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.12.19 16:25

@AnneElliot
Ano už budu doma az do porodu, což bude za necelé 4 měsíce… Asi zaskočím na víkend ke kamarádce, i když ono v 7mém měsíci, už se mi těžko někam cestuje… A mám i rizikové těhotenství a nějak jsem raději, když kamarádi navštíví mě, ale. zkusím někam. vyrazit s kamarádkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
27.12.19 16:25

@Satiaa jake problemy mate?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
27.12.19 16:29

@Mika.ella1
No jak kdy… :nevim: Já už toho moc podnikat taky nemůžu, jsem v 7 měsíci. Jsem jedna velká nemotorná koule 😂 A snažila jsem se navrhnout kino, nebo něco, ale většinou z toho sešlo. Poslední dobou jsou jeho zájmy pivo a hry na Xboxu u kamaráda. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat