Přítel tvrdí, že je v práci a přitom není

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rhhajkovi
Povídálka 45 příspěvků 30.03.18 09:26
Přítel tvrdí že je v práci-není

Ahoj holky

Jsem úplně v rozpaku, fakt nevim jestli si mám něco myslet nebo ne. S přítelem si hodně píšeme přes aplikaci nebo messenger (facebook) i když je v práci tak mi píše a neni hodiny kdy by se neozval uz to takto mame od začátku. Jenže najednou jsou dny kdy nepíše a tvrdí ze ma hodne prace což jsem myslela ze tomu tak je jenže nedávno jsem navštívila stranky firmy kde pracuje a…

Tu sobotu co tvrdil ze jde do prace a to soboty chodi max.1 za 2 měsíce jsem zjistila ze ten den expedice o kterou se stará vůbec nejede.

Takže co by tam dělal?

Nevím jak funguje messenger ale často je aktivní a neozve se zpravu nepřečte pak zas aktivni neni a uz to neni chvile jak tomu bylo ale hodiny…

DNES to samé odešel do práce a podivala jsem se na stranky a je VELKY PATEK takze zas expedice nejede. A on line neni od půl sedmé.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 30.03.18 09:32

@rhhajkovi To je tak, když celé dny visíš online.

pannda
Kelišová 6265 příspěvků 31 inzerátů 30.03.18 09:36
@P4ja píše:
@rhhajkovi To je tak, když celé dny visíš online.

jj, tohle sledování, komunikace, to je metla…se chvíli nikdo neozývá a už je terno. Promluvte si..nic jiného nepomůže.

P4ja
Závislačka 3501 příspěvků 30.03.18 09:46
@pannda píše:
jj, tohle sledování, komunikace, to je metla…se chvíli nikdo neozývá a už je terno. Promluvte si..nic jiného nepomůže.

Jak já jsem ráda, že manžel nemá chytrý telefon a při práci ho kolikrát ani neslyší.
Opravdu doporučuji mluvit.

pikola
Neúnavná pisatelka 18100 příspěvků 30.03.18 09:48

A vy spolu bydlíte?

Včelička992
Závislačka 3121 příspěvků 30.03.18 09:53

@rhhajkovi tak v praci se vetsinou pracuje, takze chapu, ze neni stale online. A to, ze na strankach je neco napsano neznamena, ze se nepracuje vubec. Manzel, taky nechodi svatky, ale kdyz nestihaji, tak tam jede a proste pracuje a muzou mit na strankach napsano co chteji, proste se pracuje. A navic webovky jsou pro verejnost a ne, aby kde kdo zjistil, zda zamestnanci dane firmy pracuji.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15336 příspěvků 30.03.18 09:58
@rhhajkovi píše:
Ahoj holky

Jsem úplně v rozpaku, fakt nevim jestli si mám něco myslet nebo ne. S přítelem si hodně píšeme přes aplikaci nebo messenger (facebook) i když je v práci tak mi píše a neni hodiny kdy by se neozval uz to takto mame od začátku. Jenže najednou jsou dny kdy nepíše a tvrdí ze ma hodne prace což jsem myslela ze tomu tak je jenže nedávno jsem navštívila stranky firmy kde pracuje a…

Tu sobotu co tvrdil ze jde do prace a to soboty chodi max.1 za 2 měsíce jsem zjistila ze ten den expedice o kterou se stará vůbec nejede.

Takže co by tam dělal?

Nevím jak funguje messenger ale často je aktivní a neozve se zpravu nepřečte pak zas aktivni neni a uz to neni chvile jak tomu bylo ale hodiny…

DNES to samé odešel do práce a podivala jsem se na stranky a je VELKY PATEK takze zas expedice nejede. A on line neni od půl sedmé.

Každou hodinu o sobě dávat vědět - tak skáču z okna. Mě by to neskutečně prudilo. Přijde vám to normální? Nedávno tu podobná diskuse byla, pokud to nejsi ty. Doporučila jsem vzít dítě a udělat si k zaměstnavateli procházku. Jeho spolupracovníky neznáš? Zavolala bych jednomu, že si můj partner neozývá, jestli se u v práci něco nestalo. Můžeš tam poslat kamarádku, ať se tam podívá. Možností je mnoho. Hlavně abys věděla, co uděláš s informací, že ti zahýbá. To je ze všeho nejdůležitější. Jestli nevíš, tak to nech plavat. Tak jen do toho. :mavam:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2226 příspěvků 30.03.18 10:09

Než bych ho začala podezírat z něčeho strašného, tak bych sondovala, jak to teď v práci mají. My třeba máme podstav, někteří lidé teď dělají úplně jiné věci než jindy, všichni makáme jak vzteklý, v pondělí bude mimořádná… Ty mechanismy v podniku přeci nemusí být přímočaře typu svátek=volno.

mroe
Extra třída :D 13878 příspěvků 30.03.18 10:17

Uz chapu proc nemuzeme nikdy dohnat Nemecko v produktivite prace. Ja kolikrat nemam cas si dojit na zachod a udelat si caj. Vazne vam takove sledovani prijde v poradku? Ja bych to videla spis na praci pro psychologa - zavislost a mozna zarlivost. Jak pise nekdo vyse, mozna byste misto psani mohli obcas spolu promluvit.

mamina444
Kecalka 241 příspěvků 30.03.18 10:23

No krásný opravdu hodinu co hodinu se ozejvá tak to by mě neskutečně s…Minulej ex byl podobný stále volal psal když byl v práci a ani pomalu vyspat po noční mě nenechal že se prý nudí a tak dále vydrželo t dva měsíce samozřejmně byly tam další aspekty ale tohle mě taky štvalo. Tak třeba ho to taky štve a neozejvá se. :nevim:

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 30.03.18 10:27

Já tedy chodím do práce pracovat a nemám čas se hlásit co hodinu. Co si promluvit vy dva a nebo ty si najdi odbornou pomoc.

Hroznej puberťák
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 30.03.18 10:35

A takhle šílenou stíhačku má doma dobrovolně, nebo tě dostal za trest?

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18514 příspěvků 30.03.18 10:43

Jestli chceš jistotu, čapni za hodinu pod křídlo oběd a odvez mu ho do práce…když tam bude, uděláš mu radost, když nebude, budeš vědět, že kecá.
Pak záleží, co z té informace budeš mít dál…

JInak mě by taky nenapadlo takhle chlapa kontrolovat, a to, že něco na stránkách zaměstnavatele píšou, bych nebrala jako bernou minci. Můžou mít zavřeno pro veřejnost, ale makají jak šroubci ;) (inventury, úklid skladu, opravy strojů, co já vim…)

ZdenkaNova
Stálice 74 příspěvků 30.03.18 10:47

To jako vážně? Hlásit se co hodinu? to by měl vidět jeho zaměstnavatel.. promluvte si, třeba ho už nebaví furt takhle komunikovat a chce mít jen klid

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1552 příspěvků 30.03.18 10:56

Ja myslim, ze uz ho prestalo bavit se ti furt hlasit, uz je beztak u nejake jine a proto ti keca 8)
Doporucuji si najit nejakou smysluplnou cinnost, diky, ktere se prestanes nudit, viset na messengeru a bude za tebou videt i nejaka cinnost ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Překvapení na svatbě Harryho a Meghan. Kdo pozval Terezu Maxovou?

Nejsledovanější svatba letošního roku se neobejde bez české účasti. Snoubenci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama