Reklama

Přítel upřednostňuje maminkou přede mnou..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ruzovyananas
Povídálka 15 příspěvků 25.12.16 17:12
Přítel upřednostňuje maminkou přede mnou..

Všechny Vás zdravím,

mám takový problém a už nevím co s tím.
Mám už přes rok přítele, rozumíme si ve všem.. je to prostě taková ta spřízněná duše.. s nikým jsem si takhle moc ještě nerozuměla.. jenže nic není dokonalý.. nás největší problém je v tom, že semnou tráví hrozně málo času a ja si případám sama.
Zkrátka přítel je z rodiny kde otec odešel od jeho maminky a ona zůstala na něj sama, před pár lety mu navíc umřel děděček.. tudíž má pořád potřebu se o mamku a babičku starat ( je jí 55 let, takže žádná nemohoucí babička, ale normalní soběstačná ženská). Pochopím, že je vozí na nakupy a podobně. Dokoncese k mámě znovu nastěhoval, když se rozešel s bývalou přitelkyní. Ale problém je v tom, že on je upředsnostňuje předemnou. Abych to blíže vysvětlita.
Už jsem psala, že spolu trávíme minimum času, tzn. v týdnu třeba dvě hodiny odpoledne, a pak ke mě přijde v pátek večer přespí u mě, ale ráno hned kolem 9 odjíždí. S tím, že jede s maminkou/babičkou na trh, nebo někdy ani nemá důvod prostě odjede a pak mi píše, že sedí u babičky nebo mamky a pije kafe. Prostě tím chci říct, že ani odjet nemusí, ale jede. Jiná ženská v tom není tím jsem si jistá, on je proste mamánek.
Trápím se, a nemyslete si, že jsem tohle příteli neřekla. Nejsem ten typ co by si vyléval srdce na internetu, ale partnerovi neřekl ani popel. Říkám mu to, ale on to slyšet nechce a nebo mě odbyte větou, že to bude časem lepší. Jenže to je to rok a lepší to není. A já sem čím dál tím osamělejší. Co by jste dělali na mém místě, když ho opravdu miluju? Má takový vztah cenu?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 25.12.16 17:19
...

A kolik mu je? Nemá nějaké své zájmy, že utíká za nimi? Sport, třeba? Jinak to vypadá, že se jezdí akorát vyklepat a potom nemá potřebu s tebou „ztrácet“ čas.

Bůča
Kelišová 7253 příspěvků 25.12.16 17:24

Myslim, ze se to nezmeni a bude to tak porad. muselo by se stat neco zasadniho aby to bylo jinak. podle me to cenu nema.

Ruzovyananas
Povídálka 15 příspěvků 25.12.16 17:24
...

@Tecumseh

Je mu 29.. a právě, že moc svých aktivit nemá.. je to spíš človek který si po práci lehne vezme knížku nebo pustí film…

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 25.12.16 17:29

A proc te nebrava s sebou?

Ruzovyananas
Povídálka 15 příspěvků 25.12.16 17:32
@tartaletka píše:
A proc te nebrava s sebou?

Nevím.. neseznámil nás ani.. a je mi hloupý se na to ptát..

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 25.12.16 17:32

Lepší to nebude 8o

Roker
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 25.12.16 17:36

A ty ses atraktivni blondyna co umi varit a vyprat a mate si co rict a nebo jde jen o sex a jsi rada ze mas s kym?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 17:36

Podle mě ztrácíš čas.. a tohle není vztah.. vztah je o tom s tím člověkem žít.. sdilet s ním všechno a jestli mu je kolem 30 let tak buď má někde nějakou jinou.. nebo vztah ani nechce.. ale tohle by nechtěla asi žadna

Ruzovyananas
Povídálka 15 příspěvků 25.12.16 17:39
@Roker píše:
A ty ses atraktivni blondyna co umi varit a vyprat a mate si co rict a nebo jde jen o sex a jsi rada ze mas s kym?

Jsem naprosto normalní holka, troufnu si říct, že ošklivá nejsem.. na zájem od jiných můžu bych si stěžovat nemohla ;-).. takže za takovýho zoufalce se nepovažuju..jsem o trochu mladší než on, ale mám si sním opravdu co říct..

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 25.12.16 17:39

Jste spolu přes rok a neseznámil tě se svou rodinou?…to asi též něco vypovídá…chce mít tyto své dva světy oddělené…a nejspíš přednost před maminkou a babičkou nedostaneš…

elle21
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 25.12.16 17:39

Zkus mu navrhnout společné bydlení co on na to..kdyby se k ničemu neměl neztrácela bych s ním čas..

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 729 příspěvků 25.12.16 17:41
...

A čím ti imponuje? Co se ti na něm líbí? Pokud tě ani nepředstavil doma, ani nikomu jinému, asi to moc vážně s tebou nebere. Bohužel, no… řekl bych, že to s ním lepší nebude.

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 25.12.16 17:44

Tak předně by nebylo od věci vědět, jaké představy o budoucnosti má on. Na to seznámení s rodinou se přece můžeš zeptat? Navíc vánoční svátky jsou k tomu jako dělané…
Jinak to teda nevypadá, že by se chtěl měnit.

Halamka
Závislačka 3440 příspěvků 25.12.16 17:47

2 hodiny týdně nestačí na budování vztahu. Asi mu vyhovuje mít „přítelkyni“ na telefonu…
Podle mě by maminka pochopila, kdyby trávil víc času se svou přítelkyní, o to víc, že ví, že když potřebuje, tak přijede a pomůže.
Má to výhody pro něj, on si žije pohodlně, kdy nic nemusí a dělá jen co chce a to opravdu není vztah.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama