Přítel už mě štve nekomunikuje se mnou a jen se hádáme

14.9.19 22:03

Přítel už mě štve nekomunikuje semnou a jen se hádáme

Přitel je semnou již 15 let ve vztahu máme syna 9 a poslední rok soužiti je v troskách… prace ta je na prvním místě když dojde z práce jen nadává synovi že nepomáhá na stavbě a když sním chci mluvit např. o synovi škole nebo o mé práci neodpovídá jen odsekne typem ty nadelaš… nezajímá mě to a když mu syn chce říct nějaké zážitky např. z fotbalu křičí na něj ať je ticho že chce koukat na TV!!!cca rok a půl nazpět jsem chtěla druhé dítě a strašně jsme se pohádali on nechce prý je čas (já 33let on 39) nikam snama nechodí, na dovolené jezdíme sami i na oslavy atd…když dojde z práce už ani nepozdravi natož nějaké políbení to už vůbec NE!! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29323
14.9.19 22:07

A ty s nim chces druhe dite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:09

@Regina Hero teď už nechci sním druhé dítě ale nevím jestli se tak změnil jen kvůli tomu že jsem mu kdysi řekla… to jsme fungovali ještě jako rodina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
14.9.19 22:15
@Lenka747 píše:
@Regina Hero teď už nechci sním druhé dítě ale nevím jestli se tak změnil jen kvůli tomu že jsem mu kdysi řekla… to jsme fungovali ještě jako rodina

no, píšeš, že chtěl, aby syn pomáhal na stavbě… takže stavíte? Chodí do práce a po práci má druhou směnu? Pak se nedivím, že nemá chuť na nic, ani poslouchat, co se vám přihodilo během dne a podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:21
@Regina Hero píše:
no, píšeš, že chtěl, aby syn pomáhal na stavbě… takže stavíte? Chodí do práce a po práci má druhou směnu? Pak se nedivím, že nemá chuť na nic, ani poslouchat, co se vám přihodilo během dne a podobně…

Taky bych to tak videla, zrejme ma slusne nakroceno k vyhoreni, nebo uz vyhorel, ale to chovani k synovi to stejne neomlouva. Dite za nic nemuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:29

@Regina Hero stavíme dům ale už 9 let protože je nonstop v práci i víkendy. Na stavbu jde max jednou dvakrát za 14 dni a tam nechce od nikoho pomoct, nabídla jsem mu že seženu dělníky a i je zaplatím ať je to už dostavené a bydlíme ale nechce prý to neudelaji tak jak chce a to máme dost zajímavé protože nás za půl roku vytěhuji z bytu. (Konec nájemní smlouvy nelze prodloužit ) on mi řekl že on půjde bydlet k jeho mamce. A já??? půjdu asi pod most… když mu chci pomoct že seženu lidi… jen slyším jak melu nesmysli a že jsem moc chytrá… Já chodím taky do práce!!! se synem se učím jen já a na tréninky na fotbal jen já na zápasy a turnaje jen já a NIKDY se nešel podívat na synův zapas :frowning2:️ nemá čas ( syn hraje už 4roky ) a když mu něco řeknu tak už neodpoví… ani na to jestli chce ohřát večeři

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:32
@Mysticlipstick píše:
Taky bych to tak videla, zrejme ma slusne nakroceno k vyhoreni, nebo uz vyhorel, ale to chovani k synovi to stejne neomlouva. Dite za nic nemuze.

Právě… a syn by pro něj udelal cokoliv… mluví o něm chudák tatínek…syn je spokojen jen že dojde domu z práce a sedí vedle něj než se do něj pustí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:34
@Lenka747 píše:
@Regina Hero stavíme dům ale už 9 let protože je nonstop v práci i víkendy. Na stavbu jde max jednou dvakrát za 14 dni a tam nechce od nikoho pomoct, nabídla jsem mu že seženu dělníky a i je zaplatím ať je to už dostavené a bydlíme ale nechce prý to neudelaji tak jak chce a to máme dost zajímavé protože nás za půl roku vytěhuji z bytu. (Konec nájemní smlouvy nelze prodloužit ) on mi řekl že on půjde bydlet k jeho mamce. A já??? půjdu asi pod most… když mu chci pomoct že seženu lidi… jen slyším jak melu nesmysli a že jsem moc chytrá… Já chodím taky do práce!!! se synem se učím jen já a na tréninky na fotbal jen já na zápasy a turnaje jen já a NIKDY se nešel podívat na synův zapas :frowning2:️ nemá čas ( syn hraje už 4roky ) a když mu něco řeknu tak už neodpoví… ani na to jestli chce ohřát večeři

A pric s nim jsi? Na bezbrehou lasku to nevidim, chapu ze asi kvuli decku, ale je to jak kdybyste zili single kazdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:37
@Mysticlipstick píše:
A pric s nim jsi? Na bezbrehou lasku to nevidim, chapu ze asi kvuli decku, ale je to jak kdybyste zili single kazdy.

Jj přesně asi jen kvůli synovi ale bojím se co to sním udělá když dojde na rozchod myslím se synem je na něj dost vázány a taky ho mám ještě rada 15 let se nedá jen tak zahodit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
14.9.19 22:40
@Lenka747 píše:
@Regina Hero stavíme dům ale už 9 let protože je nonstop v práci i víkendy. Na stavbu jde max jednou dvakrát za 14 dni a tam nechce od nikoho pomoct, nabídla jsem mu že seženu dělníky a i je zaplatím ať je to už dostavené a bydlíme ale nechce prý to neudelaji tak jak chce a to máme dost zajímavé protože nás za půl roku vytěhuji z bytu. (Konec nájemní smlouvy nelze prodloužit ) on mi řekl že on půjde bydlet k jeho mamce. A já??? půjdu asi pod most… když mu chci pomoct že seženu lidi… jen slyším jak melu nesmysli a že jsem moc chytrá… Já chodím taky do práce!!! se synem se učím jen já a na tréninky na fotbal jen já na zápasy a turnaje jen já a NIKDY se nešel podívat na synův zapas :frowning2:️ nemá čas ( syn hraje už 4roky ) a když mu něco řeknu tak už neodpoví… ani na to jestli chce ohřát večeři

no, tak on se už evidentně rozhodl žít si sám po svém u matky, nebaví se s tebou, o nějaké lásce se mluvit nedá… asi bych nevrážela peníze do zedníků, aby to rychleji dostavěli, ale spíš do hledání bydlení… vždyť už teď bydlíte jak dva cizí lidé… možná (pokud ti na něm ještě záleží) by mu došlo, že tě ztratí, jestli bude pokračovat tímto stylem… ale když ho ani syn nezajímá, asi bych neměla zájem ani já o něj… to si musíš ujasnit sama, jestli bys ho dál chtěla, kdyby se změnil, nebo jestli to nemá cenu… a v té práci je pořád proto, aby vydělal peníze na stavbu? Nebo potřebujete splatit nějaké dluhy, proto chodí pracovat i o víkendu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:48

@Regina Hero penize co vydělá dává do stavby a když muže rád si něco koupí ovsem sám sobě. Ano už minulej týden jsem začala shánět bydlení ale bojím se o syna co to sním udělá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.9.19 22:54

Jeho bratr mu občas promluví do duše že se k nám chová jako zvíře a pomůže mu to cca na měsíc a pak zas znova a znova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22319
14.9.19 22:55
@Lenka747 píše:
@Regina Hero penize co vydělá dává do stavby a když muže rád si něco koupí ovsem sám sobě. Ano už minulej týden jsem začala shánět bydlení ale bojím se o syna co to sním udělá…

Co by to s ním dělalo, vždyť se o něj vůbec nestará, nezajímá, nikam s vámi nechodí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
14.9.19 22:56
@Lenka747 píše:
@Regina Hero penize co vydělá dává do stavby a když muže rád si něco koupí ovsem sám sobě. Ano už minulej týden jsem začala shánět bydlení ale bojím se o syna co to sním udělá…

a předtím takový nebyl? Jste spolu patnáct let, to se tak choval odjakživa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29323
14.9.19 22:59
@pikola píše:
Co by to s ním dělalo, vždyť se o něj vůbec nestará, nezajímá, nikam s vámi nechodí

přesně tak… když stejně žijete jako dvě samostatné jednotky, on sám a ty se synem, tak se pro syna moc nezmění…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama