Přítel už mě vůbec nevzrušuje

Anonymní
11.8.15 20:06

Přítel už mě vůbec nevzrušuje

Ahoj,

předem se omlouvám za anonym, ale je to dost citlivé téma. Jde o to, že mě už můj přítel vůbec nevzrušuje a nevím co s tím. Nevzrušuje mě od něj už vůbec nic a při sexu jen čekám, až to skončí. Trvá to už cca pul roku. Změnila jsem antikoncepci, ale ani tím to nebylo. Před tím jsme se milovali pořád, teď maximálně jednou tydně se překonám, ale necítím ani kapku vzrušení. Je to ve vztahu normální? Že se zamilovaností odejde i toto? Dost mě to trapí. Ráda bych měla z milovaní požitek a ne jen doslova a do písmene nudu. Může to být třeba tím, že přítel doma pořád chodí nahý? Díky moc za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
11.8.15 20:10
@Anonymní píše:
Ahoj,předem se omlouvám za anonym, ale je to dost citlivé téma. Jde o to, že mě už můj přítel vůbec nevzrušuje a nevím co s tím. Nevzrušuje mě od něj už vůbec nic a při sexu jen čekám, až to skončí. Trvá to už cca pul roku. Změnila jsem antikoncepci, ale ani tím to nebylo. Před tím jsme se milovali pořád, teď maximálně jednou tydně se překonám, ale necítím ani kapku vzrušení. Je to ve vztahu normální? Že se zamilovaností odejde i toto? Dost mě to trapí. Ráda bych měla z milovaní požitek a ne jen doslova a do písmene nudu. Může to být třeba tím, že přítel doma pořád chodí nahý? Díky moc za názory

normalni to není a pokud to nejak nevyresite tak to bude do budoucna velky problem a ry se utrápíš - vztah pujde do kytek nebo si najdes milence ;)

• Citovat
  • Upravit
14332
11.8.15 20:12

Ahoj, a předtím ti sex naprosto vyhovoval a přítel tě vzrušoval hodně??? Ono občas to není úplně ono už na začátku a po odeznění zamilovanosti to jde do kytek totál. pokud jsi ale dříve na něj byla nadržená a teď ani ťuk, čert ví, kde bude příčina. Ostatní muži tě vzrušují??? Sama si to děláš pořád stejně???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.15 20:12

@JayLee Ale jak to mám resit? :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.15 20:15

@káťa Dřív mě vzrušilo, jen když se mě dotkl. A ted uplně nula nic. Sama si to delam pořád stejně a vždy si představuji jiného. :roll: Ráda bych to nějak resila, ale nevím jak. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
14332
11.8.15 20:22
@Anonymní píše:
@káťa Dřív mě vzrušilo, jen když se mě dotkl. A ted uplně nula nic. Sama si to delam pořád stejně a vždy si představuji jiného. :roll: Ráda bych to nějak resila, ale nevím jak. Zakl.

Tý jo, to je divný. A celkově vztah??? Mně se třeba exmanžel zhnusil povahově a tím mi přestal přitahovat i tělesně.
A jak jste spolu dlouho???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.8.15 20:38
@Anonymní píše:
@JayLee Ale jak to mám resit? :-(

rict mu narovinu jak to cítíš co ti vadi a s cim mas problém a v cem se to odrazi ;)

• Citovat
  • Upravit
7016
11.8.15 20:43

A ty jsi vymenila jednu HA za jinou? Pokud ano, tak bych HA vysadila uplne, uvidis, co bude, jestli telo zareaguje.
A celkove, jak spis, mas dostatek spanku? Zrovna nedavno jsem cetla, ze nedostatecne dlouhy spanek muze zpusobovat ztratu libida u zen i muzu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
11.8.15 20:45
@JayLee píše:
rict mu narovinu jak to cítíš co ti vadi a s cim mas problém a v cem se to odrazi ;)

takze mu ma narovinu rict, ze uz ji pul roku nevzrusuje, u sexu se nudi a modli, aby se uz udelal? Uz uplne vidim, jak chlap bude nadsen z updimnosti a ochotne bude hledat reseni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.8.15 20:45
@Bibi239 píše:
takze mu ma narovinu rict, ze uz ji pul roku nevzrusuje, u sexu se nudi a modli, aby se uz udelal? Uz uplne vidim, jak chlap bude nadsen z updimnosti a ochotne bude hledat reseni…

njn tak to budes v sobe drzet a přemáhat se? :nevim: co je horsi? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
14332
11.8.15 20:54
@JayLee píše:
njn tak to budes v sobe drzet a přemáhat se? :nevim: co je horsi? :nevim:

Taky bych mu to neříkala. To by byl začátek konce, na tohle jsou chlapi děsně citliví, v tomhle by upřímně určitě neocenil a přiznám se, že já třeba taky ne, kdyby mi to přítel řekl.
Nevím, nejdřív bych to zkusila nějak vyřešit sama se sebou, ale netuším teda jak. Zase kdyby se jednalo o ztrátu libida, tak si to nebude dělat a myslet při tom na jiného, ne??? To by na to neměla chuť vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2859
11.8.15 20:54
@JayLee píše:

Kdyby to bylo naopak a toto ti řekl chlap, byla bys z toho v klidu? Spokojeně byste hledali řešení. To pochybuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
11.8.15 20:55
@JayLee píše:

tak tohle bych v sobe teda drzela a hledala reseni. Protoze tohle rict chlapovi, tak uz bude vyreseno jednou provzdy. :roll: Jako i uprimnost ma svoje meze.
Pokud bych chtela neco zmenit, tak formou navrhu na treba nejake jine usporadani v sexu, v domacnosti atd. Ale v zivote bych chlapovi nerekla, ze uz pul roku su.am jen z povinnosti a bez poteseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3522
11.8.15 21:39

Ahoj. Mohu se zeptat, jak dlouho Jste spolu? Po určité době je normální pokles libida, ale ne takhle moc. Může to být jen dočasné. Stejně to s ním budeš muset řešit, jinak se utrápíš.
Běž s pravdou ven. Naznač mu to citlivě, že se to změnilo. Zkoušejte nejdřív dát si pauzu, pak bude touha větší. Potom experimentujte. Může v tom být i únava, stres, nemoc apd. Pokud nic nepomůže a vztah chceš udržet, pak sexuální poradna, případně lékařská prohlídka. Dlouhodobé neřešení by vedlo k rozpadu Vašeho vztahu. Pokud jako chlap miluji svoji partnerku, snažil bych se maximálně tento problém vyřešit, nevadilo by mě, že bych se to dozvěděl. Nevím ale, jaký je Tvůj přítel??? Nahý by asi doma neměl chodit. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47644
11.8.15 23:25

Jak dlouho jste spolu? To jen tak ze dne na den? To je nějaké divné ne :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama