Přítel vyhrožuje, že se zabije

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.18 06:50
Pritel vyhrozuje, ze se zabije

Dobry den, chci se rozejit s pritelem, dlouho nam to neklape, hadame se, nechci s nim byt. Ale mam strach, ze rozchod nezvaldne. Je mladsi jak ja, hodne na me visi a pri rozchodu vyhrozuje, ze se zabije, mam strach, ze to udela, ma psychicke problemy uz delsi dobu, odmita to resit. Mozna napisete, ze ti co vyhrozuji, to neudelaji, ale fakt mam strach, nevim co delat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1380 příspěvků 6 inzerátů 29.10.18 07:02

Odejit.Nemuzes se prece nechat vydirat naveky,stejne bys odesla,lepsi driv nez pozdeji.To s nim mas chodit z litosti?Asi bych se ho i bala,kdyz je takto labilni.Udelej to nekde na verejnem miste,nejlip at na tebe nekdo blizky nekde blizko ceka,pripadne odjet taxikem.

sucuba
Kecalka 204 příspěvků 29.10.18 07:09

Tak to udělej pomalu, a ne najednou. První postupně omez kontakt (nevím kolik ti je). Můžeš začít říkat, že toho máš hodně, třeba učení do školy, anebo že máš fofr v práci a musíš to dodělávat doma. (Tak ho připravíš na to, že bude sám a nebude s tebou trávit čas. Když už se teda uvidíte, tak buď protivná, nebo prostě zlá. Neozývej se mu, a když se uvidíte tak řekni že toho máš moc. V mém okolí znám pár lidí kteří vyhrožovali, a pak to skutečně udělali… A až bude správná příležitost tak mu můžeš říct že se třeba nevídáte, a nemá to cenu, nebo se mu prostě už neozvi, a pochopí to sám. Ale musíš si stát za svým. Kolik vám je?

Emimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 29.10.18 07:18

To se neda nic delat. Nebudes prece s nekym jen z litosti nebo strachu. Ma se lecit, vztah ho nevyleci.

jannina1
Závislačka 4109 příspěvků 29.10.18 07:19

Tohle je mi naprosto proti srsti pojistovat druheho partnera vyhrozovanim.Bud,ze ho zabije nebo zabije sebe.Od takove cloveka bych prchala velmi rychle,jsou to psychopati.

terinka4444
Hvězda diskuse 67781 příspěvků 29.10.18 07:20

Tak kontaktuj jeho rodinu, oznam jim, že se s ním rozcházíš, a on že opakovaně vyhrožuje, že se zabije. Ty s tím přeci nic nezmůžeš, nikdo nemá právo tě vydírat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10435 příspěvků 29.10.18 07:27

Odešla bych. Naprosto by mne znechutil takovým chováním. A neřešila bych jeho výhružky.

Russet
Extra třída :D 11599 příspěvků 29.10.18 07:28
@Anonymní píše:
Dobry den, chci se rozejit s pritelem, dlouho nam to neklape, hadame se, nechci s nim byt. Ale mam strach, ze rozchod nezvaldne. Je mladsi jak ja, hodne na me visi a pri rozchodu vyhrozuje, ze se zabije, mam strach, ze to udela, ma psychicke problemy uz delsi dobu, odmita to resit. Mozna napisete, ze ti co vyhrozuji, to neudelaji, ale fakt mam strach, nevim co delat

Jestli je tak labilní, tak jeho sebevraždě stejně nezabráníš. Oznámila bych rodině, že se s ním rozcházíš, aby na něj dohlédli. Nezůstávej s ním jen ze soucitu.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 29.10.18 07:28

Mě to říkal první taky a dnes má rodinu a deti. Byl zarlivy a já moc mladá. Milovala jsem ho, ale kontroly a prepadovky ten vztah pohřbily..... Řekni mu ze té to mrzí, ale ze chceš pauzu, ze nemůžeš dýchat… kontaktuj jeho rodinu a pokud bude vyhrožovat klidně Zavolej sanitku ze je sobě nebezpečný… častokrát pokud to člověk opravdu chce udělat tak jde a udělá to a nemluví o tom,okolí ještě říká proč se nesveril.....­...tohle jsou většinou vydíraci techniky a manipulace, demonstrace a volání o pomoc. Drz se a zkus promluvit s jeho rodinou…

jannina1
Závislačka 4109 příspěvků 29.10.18 07:31

Ano presne vydiraci techniky.Znama se rozesla s pritelem a ten ji napsal,ze pokud se nevrati skoci z okna.Tak mu napsala,ze je to jeho vec,ze pokud chce at skoci.Samozrejme neskocil sedel v hospode:)

Kriss Tina
Kelišová 5406 příspěvků 29.10.18 07:34

Taky sem to tak měla, ex vyhrožoval že se zabije když odejdu apod, já tohle psychické vydírání úplně nesnáším, takže pro mě to byla poslední kapka a důvod proč se okamžitě zvednout a jít. Co jako chceš dělat? Být s někym do konce života jen proto že máš strach aby si něco neudělal? Je to jeho volba ať si dělá co chce, stejně tihle slaboši vždycky vyhrožují ale aby si opravdu něco udělali na to odvahu nemají.

akavi
Kecalka 104 příspěvků 29.10.18 07:36

Asi je dospělý, ne? To, že se zabije, není vina odcházející partnerky, je to jeho rozhodnutí. Max. pokud by se k té sebevraždě schylovalo, zavolat policii nebo záchranku.

Monique123
Stálice 79 příspěvků 29.10.18 07:48

tohle vydírání je hrozný, zkusit vysvětlit, jak je skvělý, že si zaslouží, aby ho někdo miloval a ne aby s ním byl ze soucitu nebo z donucení jako ty… Mám s tím osobní zkušenost, navíc s magorem, co šel mávat na rychlík, když věděl, že pojedu do školy :(

Kostroma
Kecalka 111 příspěvků 29.10.18 07:49

Řekni to jeho rodičům.

Duckula
Generální žvanilka 24476 příspěvků 29.10.18 07:51

Taky to mám za sebou, kamarádka mi řekla, že až se bude chtít zabít, at po něm hodím lano, no odřízla sem v koupelně šnůru a hodila po něm, pak mi zase spílal, že je mi ukradený, vydíral a vydíral. Dnes má jinde rodinu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >