Přítel vzal na výlet kamarádku místo mě

23.4.21 15:46

Přítel vzal na výlet kamarádku místo mě

Ahoj. Vím, že témat spojených s kamarádkami přítele je tu už několik, ale nenašla jsem téma podobné mé situaci. Přecijen každý případ je jiný. Před 8mi měsíci jsem poznala současného přítele. Je nám kolem 30ti let a bydlíme každý v jiném městě. Hned na začátku mi řekl, že má spoustu kamarádek, mezi nimi i bývalou, a že si obecně s ženami rozumí víc a rád si poslechne ženský pohled na věc. Myslím si, že je to hodný, dobře vychovaný kluk a že by snad nepodvedl, ale s těmi kamarádkami se prostě pořád nedokážu smířit. Když jsem u něj abere mě mezi kamarády/kamarádky, většinou se jedná o akci s více lidmi. Jakmile je ale sám, vídá se s těmi kamarádkami o samotě. Jdou se projít, na kafe, zaběhat…taky si prý volají a prý to bývají hodinové telefonáty. Párkrát jsme se už o tom pohádali a jeho názor je ten, že nedělá nic špatného a pokud mi to bude neustále vadit, měly bychom popřemýšlet, jestli spolu máme být. Pokud by to myslel opravdu vážně a neviděl v tom, že se s nimi stýká sám víc, byla bych ochotná se s tím smířit. Můj bývalý partner se ale taky jevil jako zlatý člověk, kamarádky jsem mu tolerovala a pak jsem se dozvěděla, že mě s jednou rok podváděl. Přitom doma všechno působilo růžově. Bojím se tedy, že znovu naletím…současný přítel můj postoj nechápe, spíše ho štve, že má zkušenost ovlivňuje náš vztah. Už jsem byla na dobré cestě se s tím smířit a věřit mu, ale v neděli měl za mnou přijet na celý den a volal mi, že dorazí až večer. Že mu jedna kamarádka psala, jestli nezajedou na celodenní výlet na kole. Nechci, abychom byli neustále spolu, každý potřebujeme i své kamarády. Mám ale špatný pocit z toho, že pokud mu nějaká napíše, že si chce pokecat, pokud jsem u toho já, domluví ještě další lidi a je z toho akce, ale pokud se to stane, když je beze mě, jdou sami. Taky mi řekl, že by si představoval volnější vztah, kde své přítelkyni nemusí říkat, kde a s kým je. A že jehp ústupek vůči mě spočívá v tom, že mi teď vše říká a že se s nimi nevídá denně, jak byl zvyklý, když byl sám. Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
449
23.4.21 15:55

Myslím si o tom to, že bys měla hledat někde jinde. Já osobně bych s takovým chlapem nebyla. Přečti si ještě jednou tyto řádky a odpověz si sama:
„**Párkrát jsme se už o tom pohádali a jeho názor je ten, že nedělá nic špatného a pokud mi to bude neustále vadit, měly bychom popřemýšlet, jestli spolu máme být.
Taky mi řekl, že by si představoval volnější vztah, kde své přítelkyni nemusí říkat, kde a s kým je. A že jehp ústupek vůči mě spočívá v tom, že mi teď vše říká a že se s nimi nevídá denně, jak byl zvyklý, když byl sám“***
Takovýto vztah opravdu chceš? A máš to zapotřebí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
23.4.21 15:57

Tak věděla jsi to od samého začátku. Já bych takový vztah ve třiceti nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6396
23.4.21 15:59

Ale on jiný nebude evidentně to máte každý nastavené jinak. Šla bych o dům dál. Nechce se vázat a opravdu si nemysli že s některou s těch žen i nespí. Nebud naivní. To není o vychování to je prostě o tom že jemu to ani nepřijde špatné. Třeba by mu ani nevadilo kdyby jsi měla další kamarády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6061
23.4.21 16:01

Tak v 15ti dobrej vztah. Ve 30ti už fakt ne. Hledej jinde… Zachvili budeš chtít rodinu, společne vlastní bydlení, a na to tenhle člověk ještě nedospel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
23.4.21 16:03

Takový vztah ve 30ti fakt ne promin.. Jasně ti dal najevo. Že není ten typ co je rád svázány vztahem… Chce mít volnost, tudíž se chce bavit s holkama.. A to pro tebe bliká kontrolka jít o dum dal. 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5189
23.4.21 16:04

Že tě má jen tak, aby se neřeklo, žádná láska z jeho strany. Nedivila bych se, kdyby byl do nějaké kamarádky zamilovanej, ta ho ale z nějakého důvodu na vztah nechce, tak má jako záplatu tebe. Ať je to jak chce, to že by chtěl „volný vztah“ samo o sobě stačí k tomu, abys pochopila jak to s tebou vlastně má, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
23.4.21 16:08
Můj bývalý partner se ale taky jevil jako zlatý člověk, kamarádky jsem mu tolerovala a pak jsem se dozvěděla, že mě s jednou rok podváděl. Přitom doma všechno působilo růžově. Bojím se tedy, že znovu naletím…
Co si o tom myslíte?

Co si o tom myslim?

Rika se, ze nevstoupis dvakrat to stejne reky.

U tebe to viditelne neplati :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
23.4.21 16:09

Můj názor je takový, že pokud dá přednost kamarádce před přítelkyní, tak bych ten vztah nebrala vážně. Může mít kamarádky, klidně s nimi zajít na kafe, atd. Ale ten zbytek už je zvláštní a taky, že tě nebere, když s nimi někam jde. Plus ten volný vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20936
23.4.21 16:12

Řečeno slovy emiminačky, poslala bych ho do oběhu. Pro mě by tedy tohle nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12366
23.4.21 16:14

Moc nechápu, nad čím premyslis. On to jasné dal najevo. Tobě to nevyhovuje. Naprostá ztráta času. Je těžké si to přiznat. Za mě by bylo ideální se úplně odstrihnout. Ponižovqlo by mě být kamarádkou, jednou z mnoha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4634
23.4.21 16:18

ALE on je upřímný a řekl co chce - volný vztah, kde se ti nemusí hlásit kdy kde a s kým je - ve 30 to někomu může vyhovovat (např. když někdo fakt nestojí o rodinu apod.), ale já mezi tyhle typy nepatřím.. borce bych brala jen jako kámoše s výhodou, smířila se s tím a začla hledat někoho, kdo stojí o vážný vztah a pro kterého bude na prvním místě partner, nikoliv kamarádky/kamarádi… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4832
23.4.21 16:18
@VercaT1990 píše:
Ahoj. Vím, že témat spojených s kamarádkami přítele je tu už několik, ale nenašla jsem téma podobné mé situaci. Přecijen každý případ je jiný. Před 8mi měsíci jsem poznala současného přítele. Je nám kolem 30ti let a bydlíme každý v jiném městě. Hned na začátku mi řekl, že má spoustu kamarádek, mezi nimi i bývalou, a že si obecně s ženami rozumí víc a rád si poslechne ženský pohled na věc. Myslím si, že je to hodný, dobře vychovaný kluk a že by snad nepodvedl, ale s těmi kamarádkami se prostě pořád nedokážu smířit. Když jsem u něj abere mě mezi kamarády/kamarádky, většinou se jedná o akci s více lidmi. Jakmile je ale sám, vídá se s těmi kamarádkami o samotě. Jdou se projít, na kafe, zaběhat…taky si prý volají a prý to bývají hodinové telefonáty. Párkrát jsme se už o tom pohádali a jeho názor je ten, že nedělá nic špatného a pokud mi to bude neustále vadit, měly bychom popřemýšlet, jestli spolu máme být. Pokud by to myslel opravdu vážně a neviděl v tom, že se s nimi stýká sám víc, byla bych ochotná se s tím smířit. Můj bývalý partner se ale taky jevil jako zlatý člověk, kamarádky jsem mu tolerovala a pak jsem se dozvěděla, že mě s jednou rok podváděl. Přitom doma všechno působilo růžově. Bojím se tedy, že znovu naletím…současný přítel můj postoj nechápe, spíše ho štve, že má zkušenost ovlivňuje náš vztah. Už jsem byla na dobré cestě se s tím smířit a věřit mu, ale v neděli měl za mnou přijet na celý den a volal mi, že dorazí až večer. Že mu jedna kamarádka psala, jestli nezajedou na celodenní výlet na kole. Nechci, abychom byli neustále spolu, každý potřebujeme i své kamarády. Mám ale špatný pocit z toho, že pokud mu nějaká napíše, že si chce pokecat, pokud jsem u toho já, domluví ještě další lidi a je z toho akce, ale pokud se to stane, když je beze mě, jdou sami. Taky mi řekl, že by si představoval volnější vztah, kde své přítelkyni nemusí říkat, kde a s kým je. A že jehp ústupek vůči mě spočívá v tom, že mi teď vše říká a že se s nimi nevídá denně, jak byl zvyklý, když byl sám. Co si o tom myslíte?

Dulezita otazka, vy spolu nebydlite? Jestli ne, tak tahas za kratsi konec, a bud to prijmes nebo ne..on je ve svwm prostredi, obydli, kamaradi ty jsi spise host.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2734
23.4.21 16:19

Já bych to nedala. Šla bych o dům dál :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.21 16:32
@lilith1 píše:
Dulezita otazka, vy spolu nebydlite? Jestli ne, tak tahas za kratsi konec, a bud to prijmes nebo ne..on je ve svwm prostredi, obydli, kamaradi ty jsi spise host.

Nebydlime, protože to k sobě máme bohužel 1,5 hodiny cesty autem a jeden z nás by se musel odříznout od svého dosavadního života/práce a na to je ještě po 8mi měsících brzo. Často od něj při nějaké debatě slyším „až spolu budeme bydlet“, jednou mi i řekl, že by chtěl, abychom měli jednou dvě děti…a že život bez dětí podle něj nemá smysl…ale taky to může být chlapská taktika tohle říkat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat