Přítel za mnou jezdí jak jen se to hodí jemu

Anonymní
16.4.20 13:54

Přítel za mnou jezdí jak jen se to hodí jemu

Zajímá mě váš názor jestli když vnímám moji situaci s přítelem takto jsem jediná. S přítelem jsme spolu pár měsíců, každý bydlíme zvlášť, bydlíme od sebe na vzdálenost autem cca 20 minut. Já nejezdím. Jde o to že teď jsme se měsíc neviděli byli jsme nemocní a po tom co nam skončila neschopenka jsem si myslela jak moc mne bude chtít vidět a nic. V pondělí přijel v 11 a pak v šest musela do práce. A od té doby nic i když mám 4 dny volna. Tak jsem mu napsala kdy se uvidíme a on mi na to napsal že v úterý!!! Že má o víkendu odpolední a v týdnu být v praci. Mně se to nelíbí, podle mne může přijet po práci či před odpolední když jsem doma. Furt se jen já přizpůsubuju. Jsem divná že mi to vadí???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20013
16.4.20 13:57

Z prispevku nevidim, kde se prizpusobujes. Proc k nemu nejezdis i ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna
16.4.20 13:59

@Cuddy Mám ten samý pocit, proč nejdeš ty k němu?

• Citovat
  • Nahlásit
275
16.4.20 14:00

Nikde nevidím, že by ses přizpůsobila - přizpůsob se jeho situaci a jeď za ním taky někdy ty. Uvidíš, že to bude lepší, ono ho to asi fakt nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
16.4.20 14:01

Když je to 20 min autem, pro tebe do je hromadnou kolik? Max hodina, ne? To za ním nemůžeš přijet? Přespáváte u sebe? Co by on furt jenom jezdil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
16.4.20 14:02
@Anonymní píše:
Zajímá mě váš názor jestli když vnímám moji situaci s přítelem takto jsem jediná. S přítelem jsme spolu pár měsíců, každý bydlíme zvlášť, bydlíme od sebe na vzdálenost autem cca 20 minut. Já nejezdím. Jde o to že teď jsme se měsíc neviděli byli jsme nemocní a po tom co nam skončila neschopenka jsem si myslela jak moc mne bude chtít vidět a nic. V pondělí přijel v 11 a pak v šest musela do práce. A od té doby nic i když mám 4 dny volna. Tak jsem mu napsala kdy se uvidíme a on mi na to napsal že v úterý!!! Že má o víkendu odpolední a v týdnu být v praci. Mně se to nelíbí, podle mne může přijet po práci či před odpolední když jsem doma. Furt se jen já přizpůsubuju. Jsem divná že mi to vadí???

A v čem mu děláš kompromisy ty? Když za tebou musí jezdit jen on? Me by se taky před odpolední nechtělo.. tak za ním před odpolední dojeď ty, ne? Já jsem takhle za chlapem taky jezdila a zůstávala jsem pak u něho a to autem bylo 40min a já v té dobe bez auta jsem za ním jezdila busem nebo vlakem :-). Samozřejmě jezdil za mnou po odpolední, noční i on ale prostě jsme se střídaly. Já za ním po práci, on za mnou. Z tvého příspěvku to spíše vypadá, že ty si líná za ním jet a chceš aby to dělal pořád on. Zvedni se a možná mu tim uděláš radost :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 14:04

Samozřejmě jsem za ním byla i já ale zas tak jak to časově vyhovovalo jen jemu, on napíše že v úterý víc jak po týdnu a žádná jiná alternativa tam není. Je v práci nemá na mně čas. Tečka.

• Citovat
  • Nahlásit
2081
16.4.20 14:07
@Anonymní píše:
Samozřejmě jsem za ním byla i já ale zas tak jak to časově vyhovovalo jen jemu, on napíše že v úterý víc jak po týdnu a žádná jiná alternativa tam není. Je v práci nemá na mně čas. Tečka.

Tak taky záleží co dělá za práci. Můj když dělal na stavbách elektřinu taky jsme se týden neviděly a já třeba víkend pracovní a on měl volno ;). Holt jsme to musely zvládnout. Někdy to tak je. Nebo prostě za ním dojeď a překvap ho :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 14:11

@EvieK dělá ve skladu nejpozději v 6 je doma. Mam pocit ze mne využívá na sex. Když se chci vidět já /klidně i přijedu!/mam Smolika to jen on rozhoduje o tom

• Citovat
  • Nahlásit
20289
16.4.20 14:13
@Anonymní píše:
Samozřejmě jsem za ním byla i já ale zas tak jak to časově vyhovovalo jen jemu, on napíše že v úterý víc jak po týdnu a žádná jiná alternativa tam není. Je v práci nemá na mně čas. Tečka.

Ano, když je chlap v práci, tak těžko může být s tebou. Taky jsem u přítele nechtěla být ve chvíli, kdy byl v práci. A protože jsem dojížděla tu hodinu a on to samé autem, tak jsme prostě byli spolu ve chvíli, kdy jsme měli alespoň den volno oba. On za tebou jezdí, když může, tak udělej to samé ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
16.4.20 14:13
@Anonymní píše:
@EvieK dělá ve skladu nejpozději v 6 je doma. Mam pocit ze mne využívá na sex. Když se chci vidět já /klidně i přijedu!/mam Smolika to jen on rozhoduje o tom

Takhle.. no tak to by asi vadilo i mě. A na rovinu bych mu to řekla :-). On bydlí sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 14:14

@EvieK jenže tak to není, já když navrhnu ze přijedu já nedostanu na to kladnou odpověď. Prostě já i v 9 večer po 12 hodinách v práci si ma něj čas udělám nebo i mezi nočníma. On tu moc nepřespava většinou přijede jen na několik hodin

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 14:16

@P4ja jo jezdí za mnou jak může? Za poslední měsíc tu byl jednou na pár hodin a další schůzku si naplánoval za 8 dní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 14:17

@EvieK s rodicema

• Citovat
  • Nahlásit
20289
16.4.20 14:17
@Anonymní píše:

Tak asi má ještě jednu a tu střídá s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat