Přítel začal být sobec v posteli - co s tím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 12:49

Přítel začal být sobec v posteli - co s tím?

Ahoj, začínám být čím dál víc frustrovaná z mého sexuálního života :roll: S přítelem jsme spolu skoro dva roky, rok spolu bydlíme. V začátcích našeho vztahu jsme si užívali skvělý sex, přítel si dával záležet s předehrami, uspokojoval mě orálně (já samozřejmě taky), sex jsme měli i víckrát za den, trval dlouho, bylo to zkrátka super. Postupem času ale z jeho strany začala chybět snaha, čím dál míň se mi věnoval před sexem a chtěl jít hned na věc, bohužel já jsem mu nikdy nic neřekla, no a teď náš sex vypadá tak, že mě chvilku provokuje tam dole, někdy mu to stačí že ani nepotřebuje abych já provokovala jeho anebo pokud ano, stačí pár pohybu moji ruky nebo pusy a už mu stojí a jde hned na věc. Jenže já potřebuju delší předehru 8o Zacal navíc preferovat to že jsem já nahoře, takže vždycky čeká až na něj sednu, vydrží pár minut a je konec. Je na něm vidět, že si to užívá a já jsem ráda že ho uspokojím, ale bohužel já z toho mám celkem nic :,( Několikrát jsem mu to už řekla, i to že styk trvá chvilku, vždycky mi slíbil že to priste vynahradí, ale nikdy nic nevynahradil. Má rád když mu dělám orální sex, sám si o něj říká, takže jsem si o něj začala říkat taky a zatím mi teď ani jednou nevyhověl, vždy si našel nějakou výmluvu aby to nemusel dělat. Přitom dřív mi to dělal sám od sebe a rád. Když jsem se ho ptala co má za problém, proč to nechce dělat, řekl že chce a dělá to rád, jen zrovna teď se mu už nechce a že to udělá zítra, ale nikdy nic neudělal, když jsem si o to řekla znovu, zase se vykrucoval, tak jsem už své snahy vzdala, ovšem mi to moc chybí, dělal to vždy skvěle :oops: Tak nevím kde se stala chyba, proč nemá zájem o to mě uspokojit a splnit mě přání, když já s tím problém nemám a ba naopak když mu to dělám já tak si to ještě užívám, jsem ráda když mu udělám dobře. Jinak je to skvělý chlap, ve všem ostatním si rozumíme, denně mi říká že mě miluje, rád se ke mně přitulí třeba u filmu, chodíme spolu venku za ruce atd., ale ten sex je poslední dobou o ničem a o to víc tomu nerozumím, když jinak je ten vztah super :nevim: Začínám přemýšlet, jestli takový vztah má smysl. Já ho sice moc miluju a nechci od něj odcházet kvůli sexu, ale takto žít celý život nechci :zed:
Chybí mi ty naše začátky, kdy se mi opravdu v posteli věnoval. Nevím kde je chyba, asi ve mně že už ho možná tolik nepřitahuju nebo mě přestal už milovat :,( I když tvrdí že mě miluje stále. Co mám delat, jak ho namotivovat, aby se mi taky v té posteli trochu věnoval? :think: Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8034
5.11.21 12:54

Zvykl si. Jemu to stačí, lepší už to nebude. Kopni ho do háje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
5.11.21 12:56

Jak jako motivovat? :mrgreen: Buď budeš v posteli fér, nebo si maximálně zvykej na svoji pravačku. Nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33702
5.11.21 12:57
@Anonymní píše:
Ahoj, začínám být čím dál víc frustrovaná z mého sexuálního života :roll: S přítelem jsme spolu skoro dva roky, rok spolu bydlíme. V začátcích našeho vztahu jsme si užívali skvělý sex, přítel si dával záležet s předehrami, uspokojoval mě orálně (já samozřejmě taky), sex jsme měli i víckrát za den, trval dlouho, bylo to zkrátka super. Postupem času ale z jeho strany začala chybět snaha, čím dál míň se mi věnoval před sexem a chtěl jít hned na věc, bohužel já jsem mu nikdy nic neřekla, no a teď náš sex vypadá tak, že mě chvilku provokuje tam dole, někdy mu to stačí že ani nepotřebuje abych já provokovala jeho anebo pokud ano, stačí pár pohybu moji ruky nebo pusy a už mu stojí a jde hned na věc. Jenže já potřebuju delší předehru 8o Zacal navíc preferovat to že jsem já nahoře, takže vždycky čeká až na něj sednu, vydrží pár minut a je konec. Je na něm vidět, že si to užívá a já jsem ráda že ho uspokojím, ale bohužel já z toho mám celkem nic :,( Několikrát jsem mu to už řekla, i to že styk trvá chvilku, vždycky mi slíbil že to priste vynahradí, ale nikdy nic nevynahradil. Má rád když mu dělám orální sex, sám si o něj říká, takže jsem si o něj začala říkat taky a zatím mi teď ani jednou nevyhověl, vždy si našel nějakou výmluvu aby to nemusel dělat. Přitom dřív mi to dělal sám od sebe a rád. Když jsem se ho ptala co má za problém, proč to nechce dělat, řekl že chce a dělá to rád, jen zrovna teď se mu už nechce a že to udělá zítra, ale nikdy nic neudělal, když jsem si o to řekla znovu, zase se vykrucoval, tak jsem už své snahy vzdala, ovšem mi to moc chybí, dělal to vždy skvěle :oops: Tak nevím kde se stala chyba, proč nemá zájem o to mě uspokojit a splnit mě přání, když já s tím problém nemám a ba naopak když mu to dělám já tak si to ještě užívám, jsem ráda když mu udělám dobře. Jinak je to skvělý chlap, ve všem ostatním si rozumíme, denně mi říká že mě miluje, rád se ke mně přitulí třeba u filmu, chodíme spolu venku za ruce atd., ale ten sex je poslední dobou o ničem a o to víc tomu nerozumím, když jinak je ten vztah super :nevim: Začínám přemýšlet, jestli takový vztah má smysl. Já ho sice moc miluju a nechci od něj odcházet kvůli sexu, ale takto žít celý život nechci :zed:
Chybí mi ty naše začátky, kdy se mi opravdu v posteli věnoval. Nevím kde je chyba, asi ve mně že už ho možná tolik nepřitahuju nebo mě přestal už milovat :,( I když tvrdí že mě miluje stále. Co mám delat, jak ho namotivovat, aby se mi taky v té posteli trochu věnoval? :think: Děkuji za odpovědi.

Motivovat… jedině, že si najdeš na sex jiného, pokud se nevzchopí…

Možná mu to bude i fuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
5.11.21 13:00

Seznámím ho s tou mojí. Ta akceptuje jenom rychlovky, maximálně do deseti minut. Pokud je to nad, je to už jenom prom*danej čas. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21789
5.11.21 13:01
@mackA159 píše:
Zvykl si. Jemu to stačí, lepší už to nebude. Kopni ho do háje.

Dokonalá věta :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

No zakladatelko, můžeš zkusit s ním důrazně promluvit, ale osobně si myslím, že to bude jen horší. Zpohodlněl, zlenivěl, chce prostě jen rychlé uspokojení a o tvůj prožitek se nezajímá. Sobec. Šla bych o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
5.11.21 13:03

Jinak ti poradím jeho vlastní medicínu. Těsně před tím než bude ho skopni a řekni mu že už jsi a že ti to stačí. On ať si dělá co chce, kdyžtak mu to vynahradíš příště. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15933
5.11.21 13:08

On je i jinak asi dost linej, ne?
V nicem se nepredre.
To neni chlap do zivota.

„Dneska se mi nechce.“

Slova jak vidis nefungujou, tak s nim proste „po jeho“ nespi. Jednoduchy. A pak nejspis rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21789
5.11.21 13:17
@Pan Dan píše:
Jinak ti poradím jeho vlastní medicínu. Těsně před tím než bude ho skopni a řekni mu že už jsi a že ti to stačí. On ať si dělá co chce, kdyžtak mu to vynahradíš příště. :mrgreen:

Jako tohle je dobrý, ale akorát tak k nas. rání. Já bych prostě na jeho způsob sexu nepřistoupila, pokud je to o tom, že „čeká až na něj nasednu a o vše se postarám“ :mrgreen: Takže bych prostě pokračovala v tom dráždění, kterým začal a případně ho nasměrovala tam, kam chci. I za cenu, že se tam budeme chvilku přetahovat :P Pokud by se urazil, že nechci hned hopsat, tak je jasný, že o mě vůbec nejde ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
5.11.21 13:38

Zakladatelko a co kdyby si místo snění nad oblažováním své štěrbinky radši špekulovala, jakou ňamkou z kuchyně svého mužíčka překvapíš a mezi tím vysmejčila před vánocema bejvák! Místo toužení po šimrání berušky se radši chop smetáku, vysavače a vařečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.21 13:55
@Pan Dan píše:
Seznámím ho s tou mojí. Ta akceptuje jenom rychlovky, maximálně do deseti minut. Pokud je to nad, je to už jenom prom*danej čas. :lol:

Taky miluji rychlovky a jsem zenska, hodinove nahnani, olizovani, lizani,.platky ruze, by me zabilo, pekne nahoru a poradny prunik, na ctyri, ale zase casto a kdekoliv :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
405
5.11.21 13:56

Chápu, že máš orální sex a milování s přítelem ráda a tím pádem bys ochuzovala i sama sebe, ale co chvilku si to milování odepřít a pak udělat romantickou večeři, film a jít na to pomalu, pokud bude čekat, že na něj znovu nasedneš, tak prostě, ne, dneska to chci tak a tak… Raději bych sex 4× do měsíce, než každý den nudnou rychlovku.

Druhá věc, pokud ještě nejsou děti a už teď se cítíš frustrovaná, tak může být jako přítel sebelepší, ale hledala bych dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
5.11.21 13:57
@straznivez píše:
Zakladatelko a co kdyby si místo snění nad oblažováním své štěrbinky radši špekulovala, jakou ňamkou z kuchyně svého mužíčka překvapíš a mezi tím vysmejčila před vánocema bejvák! Místo toužení po šimrání berušky se radši chop smetáku, vysavače a vařečky.

Nebo ten hadr, smeták a vysavač vrazit do ruky chlapovi a ať se snaží. A žádný „až zítra“. Vánoce nepočkají ;) To by bylo, aby nevypustil energii a páru správným směrem a v posteli se pak choval ukázněně :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
5.11.21 13:59
@Anonymní píše:
Taky miluji rychlovky a jsem zenska, hodinove nahnani, olizovani, lizani,.platky ruze, by me zabilo, pekne nahoru a poradny prunik, na ctyri, ale zase casto a kdekoliv :mrgreen:

Každej má rád to svý. Teď jde o to, aby se dávali dohromady pokud možno ti, co to mají podobně. Protože jinak je z toho fňukání a nadávání na eMiminu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
5.11.21 14:52

Tak já sice rozumím tomu, že už ze sexu po nějaké době není úplně odvařený, že je možná pohodlný a nechce se mu. Ovšem to, že opakovaně nereaguje na tvé naléhání a o tebe se vůbec nezajímá, to už mně tak normální nepřijde. Zase tak dlouho spolu nejste, aby to vypadalo takto. Docela mám pochybnosti o jeho citech k tobě. Na druhou stranu, neměla jsi na to přistoupit hned od začátku.

No nic. Budete si muset vážně promluvit a jestli nezmění přístup, tak sbohem a šáteček, protože tohle se bude už jen zhoršovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat