Přítel začal zase hulit

Anonymní
27.4.20 13:09

Přítel začal zase hulit

Ahoj, jaký na to mate názor? S pritelem jsme skoro 2 roky, než jsme se poznali, tak dost hulil, prodaval travu a podobne… když jsme byli v začátku našeho vztahu, tak mi několikrát opakoval jak je proti tomu a uz nikdy nechce hulit. Teď začal znova..
měla jsem nekolikrat podezreni, kdy se choval proste divne, ale to se nastval, ze ho osocuju, tak jsem to nechala bejt. Na otazku proč mi to nerekl odpověděl, ze mi nechtěl ublizit. Ví, ze to nesnasim.
Uz v tom jede par mesicu a přijdu si jak za totalniho debila. Do prace nechodi několik mesicu kvuli psychickym problemum (má naladu kdy nemuze nikoho vystat, coz nevim jestli je uplne duvod nechodit do prace…) a trava mu pry pomaha, aby se citil lepe. Nevim jestli je to chlap pro zivot… Co by jste delaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11070
27.4.20 13:10

Vzala nohy na ramena a zdrhla. Nevěřím, že byl celou dobu čistý. Je to feťák a netáhlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10795
27.4.20 13:14

Nezaměstnaný fetak a exdealer vážně premyslis jestli je vhodný pro život?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
27.4.20 13:14

Utíkej, holka, utíkej. Znám dva, co se prohulili z príma kluků v absolutní debily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 13:17
@Tarinka píše:
Utíkej, holka, utíkej. Znám dva, co se prohulili z príma kluků v absolutní debily.

Tohle jsem mu take predhodila a odpověděl, ze to ma pod kontrolou a dokaze kdykoliv prestat. A nakonec mi bylo receno, ze jsem nezkusena v zivote a nevim jak to chodi. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
53899
27.4.20 13:18

A do práce plánuje jít kdy? Nikdy ne :lol: Kdo ho živí? Chyba byla vůbec s ním začínat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
27.4.20 13:20

Poslat do háje… Můj přítel hulil několik let, denně a fakt dost, taky prodával, děla blbosti apod. Přestal se vším než se o mě začal vůbec pokoušet (znali jsme se od vidění vlastně celý život). Řekl mi tehdy, že si chtěl dát život do pořádku a věděl, že bych ho takhle nechtěla. Musím říct, že takovou změnu v jeho okolí nikdo nečekal a taky mi to všichni jeho kamarádi dodnes říkají, co jsem s ním udělala, že je vyměněný. Podle mě jen potřeboval důvěru a důvod, proč se v životě snažit. Teď si zahulí tak jednou do měsíce, většinou v neděli, když nemáme co na práci, ale vždy mi to řekne. Nevadí mi to, protože je to jednou za čas a chová se normálně, většinou je to po výletě, takže odpočíváme u telky. Kdyby to bylo ale častěji ještě mi to tajil a dělal ze mě blbce, to bych nestrpěla. A to že nechodí makat? Holka uteč.. tenhle se nezmění. Pokud má psychické problémy ať táhne k doktorovi :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
27.4.20 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj, jaký na to mate názor? S pritelem jsme skoro 2 roky, než jsme se poznali, tak dost hulil, prodaval travu a podobne… když jsme byli v začátku našeho vztahu, tak mi několikrát opakoval jak je proti tomu a uz nikdy nechce hulit. Teď začal znova..
měla jsem nekolikrat podezreni, kdy se choval proste divne, ale to se nastval, ze ho osocuju, tak jsem to nechala bejt. Na otazku proč mi to nerekl odpověděl, ze mi nechtěl ublizit. Ví, ze to nesnasim.
Uz v tom jede par mesicu a přijdu si jak za totalniho debila. Do prace nechodi několik mesicu kvuli psychickym problemum (má naladu kdy nemuze nikoho vystat, coz nevim jestli je uplne duvod nechodit do prace…) a trava mu pry pomaha, aby se citil lepe. Nevim jestli je to chlap pro zivot… Co by jste delaly vy?

S feťákem a distributorem drog bych si nic nezačínala. Pro život fakt není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5687
27.4.20 13:24

Feťáka a psychopata bych poslal jednosměrně pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34481
27.4.20 13:24
@Anonymní píše:
Tohle jsem mu take predhodila a odpověděl, ze to ma pod kontrolou a dokaze kdykoliv prestat. A nakonec mi bylo receno, ze jsem nezkusena v zivote a nevim jak to chodi. :roll:

Každej feťál si myslí, že to má pod kontrolou. A jak většina dopadne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12057
27.4.20 13:26

Já se vždycky divím, jak moc bez sebeúcty může ženská být. Přečti si to znova a představ si, že to píše tvoje kamarádka. Co bys jí poradila? Já taky nemám sebevědomí kdo ví kde, ale tohle je fakt mazec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
27.4.20 13:27
@Anonymní píše:
Tohle jsem mu take predhodila a odpověděl, ze to ma pod kontrolou a dokaze kdykoliv prestat. A nakonec mi bylo receno, ze jsem nezkusena v zivote a nevim jak to chodi. :roll:

Ale ze je v zivote a k praci nepouzitelnej mu nevadi evidentne. Jen musi najit blbku, co jej bude zivit a u ktere bude bydlet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
27.4.20 13:28

Pry chlap pro zivot :mrgreen: Hele, kdysi davno jako teenageri jsme meli dost vesele casy, kdy se hulilo ostosest a jedno ti muzu rict - lidi, kteri pravidelne huli, jsou zpravidla naprosto nepouzitelni v normalnim zivote a jakekoliv psychicke problemy se tim rozhodne nevyleci, ani nezlepsi, spis naopak. Zazij rozumu, dej mu sbohem a satecek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12057
27.4.20 13:33

@Afrikana Přesně. Znám jednu, co má doma huliče a když není pod parou, tak s ním ani nemůže mluvit. Je nervní jak prase. Takže když spolu potřebují něco vyřešit, tak si on nejdřív musí zahulit. Ale ne, on to má pod kontrolou!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
27.4.20 13:34

Krom toho, že z něj bude dement, ničí si zdraví, je línej, nemaká…bych nikdy nepřekousla tu hromadu lží, co tihle lidi jsou schopní ze sebe vyblít. Bude se neustále vymlouvat, lhát, že tomu bude nakonec sám věřit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat