Přítel zapomíná důležité věci ve vztahu

Anonymní
5.10.20 22:26

Přítel zapomíná důležité věci ve vztahu

Budu stručná. Už sem diskuzi napsala a smazala se. Přítel poslední dobou mě neposlouchá. Něco mu řeknu a druhý den mě přesvědčuje, že sem mu nic neříkala. Kolikrat se i pohádáme. Teď sem měla nějaké bolesti v podbřišku. Tak mě hnal na gyndu. Prý hlavně aby to nebylo mimoděložní že to měla manželka kámoše. No koukala sem jak puk, co mi to vykládá, když sem měla sama mimoděložní. On vykulil oči a prý cože? Proč si mi nic neřekla? No myslela sem si, že je někde skrytá kamera :zed:.Nakonec sem usoudila, že si to opravdu už nepamatuje :pocitac: :pocitac:.My máme už několik let problémy s plodností. Máme dcerku, ale druhé dítě se nedaří už 5let. Mezitim sem měla to mimoděložní 3roky zpět. Nechápu jak mohl zapomenout :,(.Hrozně mě to o zasáhlo. Dokonce mě přesvědčuje, že sem se nikdy nezmínila o tom, že mě gynekolog posílal na inseminaci. Přitom jsme to několikrát probírali a říkal, že ne, že až to přijde tak to přijde :zed:.Fakt nevím, co si mám o tom myslet. Zajimají mě vaše názory. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7266
5.10.20 22:33
@Anonymní píše:
Budu stručná. Už sem diskuzi napsala a smazala se. Přítel poslední dobou mě neposlouchá. Něco mu řeknu a druhý den mě přesvědčuje, že sem mu nic neříkala. Kolikrat se i pohádáme. Teď sem měla nějaké bolesti v podbřišku. Tak mě hnal na gyndu. Prý hlavně aby to nebylo mimoděložní že to měla manželka kámoše. No koukala sem jak puk, co mi to vykládá, když sem měla sama mimoděložní. On vykulil oči a prý cože? Proč si mi nic neřekla? No myslela sem si, že je někde skrytá kamera :zed:.Nakonec sem usoudila, že si to opravdu už nepamatuje :pocitac: :pocitac:.My máme už několik let problémy s plodností. Máme dcerku, ale druhé dítě se nedaří už 5let. Mezitim sem měla to mimoděložní 3roky zpět. Nechápu jak mohl zapomenout :,(.Hrozně mě to o zasáhlo. Dokonce mě přesvědčuje, že sem se nikdy nezmínila o tom, že mě gynekolog posílal na inseminaci. Přitom jsme to několikrát probírali a říkal, že ne, že až to přijde tak to přijde :zed:.Fakt nevím, co si mám o tom myslet. Zajimají mě vaše názory. Děkuji.

Nějaká duševní nemoc…nebere léky na deprese?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14226
5.10.20 22:33

Hele a není nemocný? Tohle nejsou úplně normální stavy. Jinak u té krátkodobé paměti je potřeba se ujistit, že tě opravdu poslouchá a vnímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16923
5.10.20 22:36

Nepracuje hlavou? Můj chlap je někdy tak zahlcenej informacema, že taky vypouští dost zásadní věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 22:41

@Annabela11 Žádné léky nebere.Ale čím dál častěji mi vykládá jednu věc několikrát. Neni problém, aby mi 4krát za 3 dny řekl, co vařil kolega v práci v neděli :(.Nebo něco v tv viděl nebo četl a opět mi to několikrát řekne v průběhu pár dní. To už ho ani nenechám domluvit a dořeknu to za něj…Pak kouká na mě a je mu trapně. Nebo se kolikrát už naštvu a odseknu mu, že už mi to říkal 3 krát :lol:.To se urazí a brble.Ja nevím fakt, k doktoru nepůjde prý ze sebe dělat pitomce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 22:44

@Janli Pracuje hlavně rukama, ale je fakt, že v práci si toho musí i hodně pamatovat co se výroby týče. Jindy zas datluje do počítače zakázky splněné. Vim, že když tam nastoupil, říkal, že je toho strašně moc na naučení a zapamatování.

• Citovat
  • Nahlásit
1130
5.10.20 22:49

Taky mi to nepřijde jako normální reakce… Buď si pohlídat, aby partner opravdu vnímal, co mu říkáš… Nebo bych ho nahnala k lékaři na nějaké testy… Hlavně aby to nebyl ten Němec co schovává ty věci… :( A dlouhodobou to paměť má v pořádku…? Když vypustíme, že si nezapamatoval to mimoděložní… Jiné věci si pamatuje?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 22:51

@Janli Vůbec nevím, co si o něm už myslet. Jestli na mě kašle a nevnímá mě nebo ta nemoc mě napadla…On říká, že já taky zapomínám. Ano zapomenu třeba koupit lasagne v akci, ale to není nic zásadního. Kdyby šel aspoň k tomu doktorovi. Tuhle jsme malé vybírali knížku…Vybral hlavně přítel, jedna kniha ho nadchla. Nakonec když malá ji přinesla ze školy -(dostali ve škole nějaké letáčky a mohly jsme vybrat ),tak koukal na tu knihu, prý kde jsem ji koupila 8o. Závěr byl takový, že se hádal, že žádnou knihu nevybíral a letáčky neviděl. Já už fakt nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 22:56

@Veny89 Jiné věci starší si pamatuje. A když s ním mluvím, tak mě poslouchá, kouká na mě. Kolikrát mi i zopakuje, co sem mu řekla. Ale druhý den je schopný mi říct, že sem mu nic neřekla. Celkově vázne mezi náma komunikace. Protože vždy narazime při pokecu na něco, co sem mu říkala a on neví a nebo opakuje něco po xté.

• Citovat
  • Nahlásit
2854
5.10.20 23:00
@Anonymní píše:
@Janli Vůbec nevím, co si o něm už myslet. Jestli na mě kašle a nevnímá mě nebo ta nemoc mě napadla…On říká, že já taky zapomínám. Ano zapomenu třeba koupit lasagne v akci, ale to není nic zásadního. Kdyby šel aspoň k tomu doktorovi. Tuhle jsme malé vybírali knížku…Vybral hlavně přítel, jedna kniha ho nadchla. Nakonec když malá ji přinesla ze školy -(dostali ve škole nějaké letáčky a mohly jsme vybrat ),tak koukal na tu knihu, prý kde jsem ji koupila 8o. Závěr byl takový, že se hádal, že žádnou knihu nevybíral a letáčky neviděl. Já už fakt nevím…

To je divný. Zkus ho v klidu vzit k doktorovi, že to jen prověří a o nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 23:00

Nejhorší je, že ho k doktoru nedostanu. Několikrát mi řekl, že v práci mají závodní prohlídky a že vždy je zdravý :roll:.Jenže na závodní prohlídce se neřeší paměť.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 23:04

Neposlouchám od něj nic jiného než - to si mi neříkala, to sem neviděl, to sem neříkal. Už si spíše dopisujem, to aspoň dohledá v mobilu a udělá co má :think:.

• Citovat
  • Nahlásit
7939
5.10.20 23:10

To je na doktora.
Budeš muset vymyslet, jak ho tam fakt dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2980
5.10.20 23:19

Kolik má let?
Kolegyni začal alzheimer v 50 :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 23:19
@Lucie_Sx píše:
To je na doktora.
Budeš muset vymyslet, jak ho tam fakt dostat.

:,( :,( :( Nemoc mě napadla, ale tak nějak sem doufala, že mi tu napíšete, že mám vztah ukončit, když mě chlap neposlouchá a zásadní věci si nepamatuje, tudíž nejsem pro něj důležitá…Nemoc je mnohem horší varianta :,(,hlavně dostat ho k doktorovi, to je boj :roll:.Už jednou jsme se hádali, ať jde k dr. Tenkrát hrozně kašlal.Dr.ho poslala na krevní testy, na plicní. Nakonec mu nic nenašli, tak mi akorát řekl, že sem to hrotila a nic mu není :roll:,dostal jen sirup na kašel.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama