Přítel zapomněl na můj svátek

Anonymní
13.12.19 20:27

Přítel zapomněl na můj svátek

Holky asi je to prkotina, ale přítel zapomněl na můj svátek - jméno. Já to chápu, měl toho v práci hodně a nechci z toho dělat drama, stane se. Trochu mě to ale zklamalo, předtím nikdy nezapomněl. Asi bych to vůbec neřešila, ale vím, že kdyby to bylo opačně, tedy já zapomněla na jeho svátek, už by měl kecy a řeči, že ho nemám ráda, že na něj nemyslím a že dobrá žena by si vzpomněla. Nevím jestli mu to vůbec říkat, co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1281
13.12.19 20:34

Řekla bych mu:víš co bylo včera za den? podívej se do kalendáře…kor když říkáte že on by vám to vypálil jen ať se cítí chvilku jak pitomec :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
13.12.19 20:38
@35ja píše: Řekla bych mu:víš co bylo včera za den? podívej se do kalendáře…kor když říkáte že on by vám to vypálil jen ať se cítí chvilku jak pitomec :)

Přesně tak. Takhle bych to udělala taky :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8422
13.12.19 20:40

Manžel na můj taky před pár dny :D Ale on by mi to nikdy nedal sežrat, tak já jemu taky ne. Vzpomněl si během dne, dostala jsem oblíbené mandle v čokoládě.
Kdybych věděla, že by mi to on sežrat dával, chovala bych se jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173

Asi to zamrzí, ale nějak bych to neřešila. U nás se svátky neřeší, maximálně se popřeje. Jestli chceš, tak mu to připomeň, třeba nějakým vtipem ať to odlehcis a nepřipadá si hloupě. Jinak tedy vše nejlepší :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1722

Po 15 letech normalni vec u nas. I ja jsem zapomnela. Ted uz vic ocenim nez cokoladu kdyz se postara o deti kdyz je mi blbe. Ale my to nejak vyrazne neslavime. Zapomnela jsem i na svatek dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12330
13.12.19 20:42

Já jsem na tohle blbec a zapominam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026

Počkej do půl noci, já dnes tomu svému když jsme jeli domů z návštěvy řekla že mi ani nepopřal, a on že když už o tom mluvíme tak měl v plánu mě vyhodit doma a zajet něco koupit. Takže kdybych držela pusu mohla jsem něco dostat 😂 každopádně jsem mu řekla ať nikam jezdí, vždyť je to jen svátek a já mám stejně těhotenskou cukrovku, takže bych nejspíš dostala jen květinu. Ale říkal že mi to pak vynahradí večer ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Dělat vědu z toho nechci, chápu, že muži to mají trochu jinak :) Mě to nevadí, trošičku to zamrzelo, ale jinak v pohodě. Ale vím, jak by reagoval on kdyby to bylo opačně. Asi mu to nějak zítra nadhodím, ale nebudu nic vyčítat.

• Citovat
  • Nahlásit
Pvln34
13.12.19 20:46

U nás sa meniny neslavia. Ale to ze sa blíži dátum narodenín hlásim doma v predstihu :mrgreen: takže nabudúce máš šancu zabezpečiť, aby tvoj dráhy nezabudol ;)

• Citovat
  • Nahlásit
272
13.12.19 20:48

Ahoj, to se může stát každému, asi bych z toho nedělala drama. Když se normálně připomeneš, uvidíš z reakce jestli je mu to líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31719
13.12.19 20:49
@Anonymní píše:
Dělat vědu z toho nechci, chápu, že muži to mají trochu jinak :) Mě to nevadí, trošičku to zamrzelo, ale jinak v pohodě. Ale vím, jak by reagoval on kdyby to bylo opačně. Asi mu to nějak zítra nadhodím, ale nebudu nic vyčítat.

Mně by to bylo líto, přítel, at už zapomene na kdeco, tak na můj svátek nikdy…

Dala bych si na Tvém místě doma kytici na stůl a až by se zeptal, tak bych řekla, že jsem si ji koupila k svátku…
Anebo že jsem ji dostala… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
13.12.19 20:49

Nejde o dárek ale o to si na toho druhého vzpomenout a jen popřát…v dnešní době je každej denně na internetu a tam si stačí všimnout kdo dnes slaví svátek. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
13.12.19 20:50

Tak já jsem na tom úplně stejně :lol: měla jsem svátek včera a nic… ani dnes. Mlčím :nevim:
A to s ním datumy svátků a narozenin rodiny opakuji průběžně celý rok (aby nezapomněl)… Njn nejde o život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
13.12.19 20:51
@Anonymní píše:

Nene nevycitat hlavně, nebuď v tom stejná jako on. On teď Zapoměl, třeba si příště rozmyslí slova až zapomenes zase ty :mrgreen: to se prostě stává.. Řekni mu třeba, že se ti moc,, něco,, libilo a chtěla by sis tím udělat radost k svátku. Jen musíš vymyslet co, třeba jen drobnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat