Přítel zapomněl na výročí

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.10.21 18:31

Přítel zapomněl na výročí

Ahoj, v první řadě říkám, že to není žádná tragédie.
Máme dnes s přítelem roční výročí - první pusy, kdy jsme po 2 měsících (oba jsme dost stydliví) dokázali prolomit ledy a vzali jsme to jako takový den, který bude “náš”. Já nechci dary a blbosti, ale několikrát jsem mu říkala “za tři dny už to bude rok” apod. a objednala jsem obraz složení hvězd z toho večera a místa, kde jsme si dali tu pusu. Čekala jsem, že mě třeba jen vezme na jídlo, nebo klidně přiveze, i kdyby mekáč, nebo jen třeba něco z Tesca… i kdyby utrhl vetvicku venku… mě tak nějak mrzí, že se na to prostě úplně vykašlal. Vím, že v minulém vztahu to řešil, protože mi vyprávěl historku, jak to řešil s mámou a ta se málem prokecla (v kontextu, že neudrží tajemství)
Jak říkám, je mi to trochu líto, nevím ale, jestli to mám dát najevo…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
430
6.10.21 18:33

Tak mu to řekni že tě to docela zamrzelo..a uvidíš jak se k tomu postaví. My to třeba s manželem vůbec neřešíme 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
6.10.21 18:33

Ode dneška by si měl tvůj příťula poznamenat do deníčku - Den, kdy začala vysírat...můžete to slavit najednou i s tou první pusou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18577
6.10.21 18:35

A. P. S. pro mě je třeba významnější první prstění… nemá třeba přítel něco připravenýho až na tenhle den? Teda, jestli to bylo až po první puse :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 18:37
@Meggiska píše:
Tak mu to řekni že tě to docela zamrzelo..a uvidíš jak se k tomu postaví. My to třeba s manželem vůbec neřešíme 😀

Jak říkám, nestřílí se z toho… ale je to rok, přišlo mi to hezký, symbolický…

• Citovat
  • Nahlásit
18628
6.10.21 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj, v první řadě říkám, že to není žádná tragédie.
Máme dnes s přítelem roční výročí - první pusy, kdy jsme po 2 měsících (oba jsme dost stydliví) dokázali prolomit ledy a vzali jsme to jako takový den, který bude “náš”. Já nechci dary a blbosti, ale několikrát jsem mu říkala “za tři dny už to bude rok” apod. a objednala jsem obraz složení hvězd z toho večera a místa, kde jsme si dali tu pusu. Čekala jsem, že mě třeba jen vezme na jídlo, nebo klidně přiveze, i kdyby mekáč, nebo jen třeba něco z Tesca… i kdyby utrhl vetvicku venku… mě tak nějak mrzí, že se na to prostě úplně vykašlal. Vím, že v minulém vztahu to řešil, protože mi vyprávěl historku, jak to řešil s mámou a ta se málem prokecla (v kontextu, že neudrží tajemství)
Jak říkám, je mi to trochu líto, nevím ale, jestli to mám dát najevo…
8o 8o 8o

Na vyroci svatby zapominam kazdy rok :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
752
6.10.21 18:38

Rekni mu to, pokud jsi mu to připomínala a stejne se na to vykaslal. Uvidis, co ti na to rekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 18:42
@cecetka píše:
8o 8o 8oNa vyroci svatby zapominam kazdy rok :oops:

Každý má nastavené jiné důležité body, v minulém vztahu jsem to vůbec neřešila, ale tady to prostě vzniklo tak hezky, že jsme si řekli, že to bude “náš” den… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
alena1995
6.10.21 18:56

My ani nevíme kdy takový výročí máme. Řekli jsme si, že nebudeme řešit blbosti a jako den výročí zvolíme výročí svatby, prostě to bude i ten den, kdy jsme se poznali.
Já chápu, že tě to mrzí, tak mu to řekni, že by se mu taky nic nestalo, kdyby aspoň připravil večeři a dál to nerozbirej, nehádej se s ním, aspoň víš pro příště, že na to není, no.

• Citovat
  • Nahlásit
7116
6.10.21 18:57
@Anonymní píše:
Každý má nastavené jiné důležité body, v minulém vztahu jsem to vůbec neřešila, ale tady to prostě vzniklo tak hezky, že jsme si řekli, že to bude “náš” den… :nevim:

Já tě chápu, mě by to taky mrzelo. Stejně jako kdyby zapomněl na narozeniny, svátek, vykašlal se na Vánoce. Pro mě jsou tyto dny důležité a aspoň malý dárek, pozornost, důkaz, že si vzpomněl, očekávám. A buď v klidu, je mi určitě mnohem víc než Tobě a přesto to řeším

Hele a jestli ti pomůže, že v tom nejsi sama… Já mám dneska narozeniny, 45, jsem bez partnera, od dubna, asi po 20 letech. V práci jsem dostala dárků mraky, od mámy dostanu to, co jsem si přála. Ale doma na mě nikdo a nic nečeká. Je mi líto, když koukám na kytky, z nichž ani jedna není z lásky. Takže si otevři víno, dej si se mnou skleničku na zdraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26456
6.10.21 19:06

Já se vdávala na jaře a už si ani nepamatuju přesný datum, vím že to bylo koncem dubna :mrgreen: na výročí kdy sme se dali dohromady ve vztahu, byla první pusa atak, zapominame pořád, letos to manžel vzpomněl dva týdny potom, mě to ani nenapadlo. Moc to hrotis, každý ta data v hlavě nenosí a pro každého není rok od první pusy středobod vesmiru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
6.10.21 19:11
@Kockazvysocan píše:
Já tě chápu, mě by to taky mrzelo. Stejně jako kdyby zapomněl na narozeniny, svátek, vykašlal se na Vánoce. Pro mě jsou tyto dny důležité a aspoň malý dárek, pozornost, důkaz, že si vzpomněl, očekávám. A buď v klidu, je mi určitě mnohem víc než Tobě a přesto to řešímHele a jestli ti pomůže, že v tom nejsi sama… Já mám dneska narozeniny, 45, jsem bez partnera, od dubna, asi po 20 letech. V práci jsem dostala dárků mraky, od mámy dostanu to, co jsem si přála. Ale doma na mě nikdo a nic nečeká. Je mi líto, když koukám na kytky, z nichž ani jedna není z lásky. Takže si otevři víno, dej si se mnou skleničku na zdraví.

Všechno nejlepší k narozeninám a hodně štěstí do života 🎂 🍾 🥂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7116
6.10.21 19:13
@Meggiska píše:
Všechno nejlepší k narozeninám a hodně štěstí do života 🎂 🍾 🥂

Děkuji moc :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 19:14
@Kockazvysocan píše:
Já tě chápu, mě by to taky mrzelo. Stejně jako kdyby zapomněl na narozeniny, svátek, vykašlal se na Vánoce. Pro mě jsou tyto dny důležité a aspoň malý dárek, pozornost, důkaz, že si vzpomněl, očekávám. A buď v klidu, je mi určitě mnohem víc než Tobě a přesto to řešímHele a jestli ti pomůže, že v tom nejsi sama… Já mám dneska narozeniny, 45, jsem bez partnera, od dubna, asi po 20 letech. V práci jsem dostala dárků mraky, od mámy dostanu to, co jsem si přála. Ale doma na mě nikdo a nic nečeká. Je mi líto, když koukám na kytky, z nichž ani jedna není z lásky. Takže si otevři víno, dej si se mnou skleničku na zdraví.

Všechno nejlepší! :srdce: Moc děkuji za hezká slova! :kytka: Už jsem si nalila sklenku, tak na dálku přiťukávám :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7116
6.10.21 19:18
@Anonymní píše:
Všechno nejlepší! :srdce: Moc děkuji za hezká slova! :kytka: Už jsem si nalila sklenku, tak na dálku přiťukávám :mavam:

Na zdraví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat