Přítel závislý na hazardu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 20.02.18 23:46
Přítel závislý na hazardu

Ahoj holky, radši anonymně nemám totiž tušení, kdo by si to tady mohl číst. Jak bych asi začla..No asi takhle s přítelem jsme spolu už 5 a půl roku..Z toho skoro 3 roky spolu bydlíme, zatím děti nemáme(nedaří se) a asi je to tak lepší, protože začínám vážně uvažovat nad rozchodem. Muj pritel je závislý na hazardu, nejdřív to tajil jak mohl před všemi. Hrál automaty, ty už díky bohu zakázali. Sice nikdy neprohrál jak se říká peníze do koruny, že by nám nezůstalo na jídlo nebo nájem, ale, že by jsme si mohli vyskakovat to vůbec. Prostě díky jeho hram, jsme přišli docela o velké peníze, které mohly sloužit jako rezerva do budoucna. Bohužel, jsem si jeho závislostí všimla až v posledních měsících, kdy mi bylo fakt divné, kde dává pořád tolik peněz…Pořád si vymýšlel, prý půjčil babičce nebo utratil za něco co jsem vlastně ani nikdy neviděla. Snažila jsem se ho pochopit proč to dělá, prý chce mít víc pro nás, ale pravdou je, že i když vyhraje tak stejně to pak zase prohraje. Hraje totiž on line sázení na fortune. A já už fakt nevím co s ním, tak abych to upřesnila tento měsíc měl výplatu řekněme 20 tis je asi týden a on už prosazel 3500 tisíce, ale vyhrál něco málo přes 6 tisic tedy asi 3 tisíce navíc. Prosila jsem ho, že když už tedy chtěl vyhrát"jen něco navíc",ať to vybere ať z toho konečně něco máme. Kdepak dnes vše prohrál…,protože prostě chtěl víc. A to je ten největší problém :nevim: Pořád chce víc…I když vydělává dost, aspoň pro mě.. Já mám výplatu ani ne 13 tisic…A pomalu si nekoupím nic na sebe, protože se bojím co bude :,( Nejhorší na tom všem asi je, že z jeho neúspěchu na te prokleté fortune vini mě. Ano čtete dobře, prý přináším smůlu. :mrgreen:. Co k tomu víc říct, kromě toho, že hraje tyhle on line hry, je jinak hodny, nikdy mi neublížil co se týče jiných žen, na valentyna i na výročí nikdy nezapomene…Je skoro pořád doma, sem tam zajde na pivo.. Taky chci napsat, že jsme toho spolu mnoho zažili a řekla bych, že je moje první velká láska. Poznali jsme se v skoro 18. Takže vůbec pro mě není lehké, ho jen tak opustit i když vím, že takhle to nejde. Prosím o subjektivní názory. Děkuji za přečtení až sem. Konečně jsem to mohla vypustit ven, před rodinou to tajim, ví to jen jeho sestra a bratr…Jinak nikdo… :roll:
Co by jste dělali vy? P. s. nepište, že by se měl léčit už jsem mu to řekla a vyhrožovala, že odejdu jestli nepřestane a neudělá s tím nic. Bohužel se zlepšil jen v tom, že už nevsazi tolik penez zapomnela jsem totiž napsat, že když mohl hrát automaty(nějak teď změnili zákony, kdo může a nemůže hrat) tak byl schopný prohrát i 9 tisic najednou. Ano pro někoho málo, pro někoho moc…Pro mě až moc, když jsem pak pochopila kam mizí tolik peněz…Jo účet má svůj a nemůžu mu ho kontrolovat bohužel…O nájem a jídlo se dělíme, ale i tak si skoro nikdy nemůžu nic koupit, protože se hodnekrat stalo, že mu došly peníze a já se musela postarat… :oops: :? :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 20.02.18 23:52

@Edinka6 a s čím chceš poradit?
sama říkáš, že on nepřestane, neodejdeš, jen vyhrožuješ a když není dost peněz protože je on prohraje tak to zatáhneš ze svého.. tak já fakt nevím s čím chceš radit?

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 9430 příspěvků 20.02.18 23:54

Byla bych pryč už dávno, pokud by nenastoupil léčbu.

Reflex
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 20.02.18 23:58

Přečti si na internetu nějaké výpovědi manželek takových chlapů. Jsou to hrozné osudy, budou to i tvé dluhy. Rodinu s ním mít nemůžeš. Takže bohužel, jedině rozchod.

Melpel
Ukecaná baba ;) 1855 příspěvků 20.02.18 23:58

Nebyla bych s ním. Pokud se nechce léčit, nemá to cenu. Kdyby bylo dítě, z čeho ho uživíš? Budeš mít ještě menší příjem a už teď píšeš, že sotva vycházíte. S gamblerem se žít nedá, zničilo by ti to život.

rena621
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 21.02.18 00:01

Honem pryc! Dodrbes si zivot Jestli mas rozum vic co musis udelat. Hlavne zadne deti s nim!

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 00:03

@jdukolem asi máš pravdu. Já, když si to po sobě čtu…tak bych reagovala stejně jako ty. No jde o to, že není jednoduché udělat ten krok a začít znovu, nehledě na to, že moje rodina ani jeho o tom nemá ani tušení. Strašně se za to stydím…Taky nevím, jak bych zase zvládla bydlet u rodičů, já sama bych být neutahla. :oops:..je to víc než těžké…Taky je tam láska i když bych mu nejraději nafackovala. Dělá náročnou práci, podepisuje se dokonce na jeho zdraví a on stejně tohle dělá. Já mu pořád říkám, že neváží svých peněz :zed:. Byl zvyklý na víc no, jeho otec ho totiž rozmazlil a pokud byl u nich tak měl vše a měsíčně skoro to co vydělám teď já. Takže asi tady je ten největší problém, předtím nehrál… :?

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 00:11

@rena621 kdyby to nebyla taková ostuda pro mě…a tak těžké :zed: :zed:..biju se do hlavy, že jsem to nepoznala dříve a nešla dřív pryč. Teď je to těžší v tom, že nemám dobře vztahy s mojí rodinou, dělají strašně rozdíly mezi mnou a mým bratrem, mu pomáhají se vším? dostal auto, peníze na být…Já si vše musela vydrit sama a, když jsem letos po tom všem zapomněla na narozky mamky( bylo toho moc v praci) tak se urazili a už 14 dní se mnou nemluví, prý to ode mě nečekali :(
Bratr ten jim nikdy nekoupil ani ň…jo a abych nezapomněla bude dědit byt po nich. Já nedostanu ani korunu :potlesk:..Takže mi řeknete jestli má cenu žít…? Nemám v nikom oporu :,( :,(

Reflex
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 21.02.18 00:12

U rodičů to zvládneš v pohodě, s ním neutáhneš nejen byt, ale ani měsíční splátky insolvence. Tohle je asi jedna z jednoznačných situací, kde není co řešit. Musíš zdrhnout.

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 21.02.18 00:14

Pomoz mu.. je to nemoc…

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 00:14

@Reflex zatím si nepujcuje a nedělá dluhy. :nevim: už rodičů to nepůjde už sem to tu psala, jsou uraženi a dělají takové rozdíly, že nemám chuť být u nich… :think: co mi ale zbyde…pod most nepujdu :lol: (doufam)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 00:16

Odešla bych, dokud je čas, je závislý a pokud se sám nebude chtít léčit, tak se to nezmění. Hlavně bych se začala chránit proti početí a co nejdříve pryč. Já viděla co udělá s rodinou závislost na jakákoli. Přátelé rodičů měli velkou smůlu s dětmi, dceru jim vzala deprese a syn začal hrát automaty, bohužel už měl rodinu, jeho žena to nevzdala, teď splácí statisícové dluhy, jeho dcera nemohla na střední, nebyly peníze, a jejich dcera už taky hraje. Ono se to táhne celou rodinou, matka těch dvou byla alkoholička a bohužel se léčit začala až když byly děti větší. Je to smutné když vidím kluka co mě jako malou se ségrou hlídal (on a ta mrtvá dcera byli asi o 12 let starší než já) jak stojí před hernou a žebrá korunu. Táta ho kdysi zaměstnával a to byly historky, jako že ztratil cestou domů celou výplatu (skončila v automatu jak jsme po letech zjitii) nebo že ho propadli, ztratil vrtací kladivo (skončilo v zastavárně)…

Jděte pryč, stáhne vás na dno.

Edinka6
Povídálka 21 příspěvků 21.02.18 00:18

@novatopp ano vím, on mi vždy řekne, že už nebude… Největší problém je, že byl fakt zvyklý na jiné částky, bydlel u rodičů a ti se měli fakt dobře, měsíčně měl to co vydělávam tedkom já…Možná někdy i víc.. chybí mu prý utrácení a tak, když se mu kolikrát zadarmo vyhrát, tak si koupil ps4, nějaké dražší hadry, mě na výročí kabelku, kterou jsem dlouho chtěla. Takže, že by to bylo až tak zle tak to ne. Ale v poslední době to je horší no. :,( chci aby přestal úplně…

novatopp
Povídálka 30 příspěvků 21.02.18 00:20

@Edinka6 musis ho zabavit znamy prestal z mladi az kolem 40 veku…

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 21.02.18 00:20
@Edinka6 píše:
@jdukolem asi máš pravdu. Já, když si to po sobě čtu…tak bych reagovala stejně jako ty. No jde o to, že není jednoduché udělat ten krok a začít znovu, nehledě na to, že moje rodina ani jeho o tom nemá ani tušení. Strašně se za to stydím...Taky nevím, jak bych zase zvládla bydlet u rodičů, já sama bych být neutahla. :oops:..je to víc než těžké…Taky je tam láska i když bych mu nejraději nafackovala. Dělá náročnou práci, podepisuje se dokonce na jeho zdraví a on stejně tohle dělá. Já mu pořád říkám, že neváží svých peněz :zed:. Byl zvyklý na víc no, jeho otec ho totiž rozmazlil a pokud byl u nich tak měl vše a měsíčně skoro to co vydělám teď já. Takže asi tady je ten největší problém, předtím nehrál… :?

ale ty se nemáš za co stydět..ty nehraješ.. naopak by to rodiny měly vědět..až si začne půjčovat bude se to týkat i jich… tedy té jeho…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama