Přítel ze mě dělá hysterku

12.6.15 10:13

přítel ze mě dělá hysterku

Dobrý den, mám takový dotaz. Přítel ze mě dělá hysterku a blázna. Začlo to nevinnou návštěvou u sestřiny kamarádky na chatě. Sestra tam byla taky. To bych neřešila ale od té doby si s tou kamarádkou tajně psali a já na to přišla. Bylo zle. Mě by to nevadilo kdyby to řekl na rovinu, já mám taky kamarády co si snima píšu. Ale on to tajil. A pak se začal vymlouvat na víkendy, že jede na oslavu ke kamarádovy a nakonec s ní byl celý víkend na chatě. Pak se zničeho nic jakoby odstěhoval k jeho ségře a přitom se odstěhoval k ní domu. Byl tam celý 1 týden a najednou vrátil, že se ona vrátila k bývalímu. A jakoby nic, já byl přece na dovolené. A ne u ní. Máme spolu dvě děti a když jsem mu řekla, že odejdeme a vyřešíme soud s výživním tak mi začal vyhrožovat, že mi děti sebere a půjdu na ulici. Já mu děti nenechám. Bohužel jsem momentálně bez práce a jsem na něm závisla ohledně peněz a bydlení. A on toho využívá. Dělá ze mě debila. A nejhorší je, že ho celá moje rodina podporuje a posílají mě na psyndu. Prosím Vás řekněte mi, jsem blázen a hysterka?
PS: omlouvám se za gramtický chyby :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

224
12.6.15 10:20

Nejsi hysterka, aspoň podle toho co píšeš…On tě nazval hysterkou a bláznem? A nebo to ty sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 10:30

Počkej, jak jako z ničeho nic se odstěhoval? to jste se rafli? nedovedu si představit, jak se chlap jen tak z ničeho nic odstěhuje od ženy a svých dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
12.6.15 10:34
@lucindaluckatá píše:
Počkej, jak jako z ničeho nic se odstěhoval? to jste se rafli? nedovedu si představit, jak se chlap jen tak z ničeho nic odstěhuje od ženy a svých dětí.

nemuseli se ani rafnout. chlap se proste v pomateni zbourenych hormonu sebere a odstehuje „za hlasem sveho srdce“. no a kdyz ho dotycna vykopla, tak se zase pristehoval zpatky.
pred 10 lety bych tomu neverila, ale za posledni roky jsem mela v okoli tolik silenych historek, ze uz verim vsemu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7514
12.6.15 10:36

Hm, asi bych mu předala hned děti že se může začít starat :think: tohle vyhrožování typu seberu ti děti a půjdeš na dlažbu jsou na pár facek. Vůbec nejsi hysterka, to on by potřeboval malinko proplesknout aby se probral, chová se jak hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
12.6.15 10:37

No ty kokos!! Dle toho co píšeš hysterka nejsi…tvůj chlap je vul a má tě pěkně v hrsti…je blbe, že jsi na něm závislá - z toho není moc cest ven…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
12.6.15 10:38

A co řešíš? Seber děti, úspory, najdi si bydlení, podej žádost o rozvod a žij nový život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7514
12.6.15 10:40

@Blekota Tak ono to asi není tak jednoduché že? Pokud je bez práce, rodina podporuje chlapa atd tak to je celkem problém. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
12.6.15 10:44
@arinecka píše:
@Blekota Tak ono to asi není tak jednoduché že? Pokud je bez práce, rodina podporuje chlapa atd tak to je celkem problém. :think:

Není to problém. Věřím, že žena tady byla schopná uškudlit nějaké peníze, takže do začátku výjde, příspěvky dostane a pokud tchýně podporuje podvádějícího synáčka, není nic jednoduššího, než je odstřihnout ze života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7514
12.6.15 10:50

Tak pokud má peníze a odvahu tak to problém není, pokud nemá ani jedno tak je celkem ve složité situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 10:50

@Ali-Ali to je otřesný, co si ti chlapi myslí, že je ve vztahu normální :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
12.6.15 10:53
@arinecka píše:
Tak pokud má peníze a odvahu tak to problém není, pokud nemá ani jedno tak je celkem ve složité situaci.

Tak to je pak průser. Když nemá ani peníze bokem ani odvahu, tak jí tady můžeme radit jak chceme. Jí nezbývá, než se dívat nato, jak chlap chodí domů vysmátý zatímco ona se stará.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6876
12.6.15 11:03
@Blekota píše:
Tak to je pak průser. Když nemá ani peníze bokem ani odvahu, tak jí tady můžeme radit jak chceme. Jí nezbývá, než se dívat nato, jak chlap chodí domů vysmátý zatímco ona se stará.

Napadlo tě, že když se člověk najednou ocitne v nějaké vyhrocené situaci, která mu totálně překope život vzhůru nohama, tak leckdy pomůže si o tom s někým popovídat a na zákaldě toho pak v sobě třeba tu odvahu objeví? Jsi se vším nějak moc rychle hotová, ale věř, že pro člověka, který to prožívá, to tak snadné není. Kór pro ženu s dětmi, závislou finančně na partnerovi, kterou nepodpoří ani její vlastní rodina. Jistě, můžeš jí dostat do ještě větší depky omíláním, jak mohla dopustit, že se nevytvořila žádnou finanční rezervu bokem. Ty si tím polechtáš ego, jak jsi chytrá a ona ať se třeba zblázní, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6876
12.6.15 11:06

@Anna1986 Se svou rodinou jsi mluvila? Co na to máma? Přece nedá přednost zeťovi před vlastní dcerou. I když kdo ví, možné je asi všechno.
Hysterka nejsi, to, co udělal tvůj muž, se nedělá. Jaké máš možnosti ohledně práce apod.? Ono tohle asi nepůjde vyřešit ze dne na den, ale jako první krok bych promluvila se svou rodinou, pak bych se snažila najít práci, průběžně si ulívala peníze bokem a až bych měla vytvořené nějaké, byť minimální zázemí, rozhodla bych se, zda od něj odejdu. Neboj, všechno s edá zvládnout, i když to tak leckdy nevypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
12.6.15 11:17
@Denisa56 píše:
Napadlo tě, že když se člověk najednou ocitne v nějaké vyhrocené situaci, která mu totálně překope život vzhůru nohama, tak leckdy pomůže si o tom s někým popovídat a na zákaldě toho pak v sobě třeba tu odvahu objeví? Jsi se vším nějak moc rychle hotová, ale věř, že pro člověka, který to prožívá, to tak snadné není. Kór pro ženu s dětmi, závislou finančně na partnerovi, kterou nepodpoří ani její vlastní rodina. Jistě, můžeš jí dostat do ještě větší depky omíláním, jak mohla dopustit, že se nevytvořila žádnou finanční rezervu bokem. Ty si tím polechtáš ego, jak jsi chytrá a ona ať se třeba zblázní, že?

Nejde o ego - a vůbec nechci zakladatelce ublížit. To v žádném případě. Věřím, že se v této situace může octinout každá z nás! Opravdu každá, i ta, která tvrdí, že by za chlapa ruku strčila do ohně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama