Přítel ze seznamky a jeho bývalka

Anonymní
12.10.20 10:43

Přítel ze seznamky a jeho bývalka

Prosím o váš pohled na mou situaci.
Je mně 35, rozvedená, jedno dítě.
Na seznamce jsem se seznámila se sympatickým mužem, vídáme se měsíc. Říkejme mu třeba Honza, věk 41.
On se na té seznamce předtím seznámil s paní, 46 let, vdaná, v nějakém nešťastném vztahu. Říkejme jí třeba Jana.
S Janou se Honza vídal asi půl roku, přičemž jí řekl, že hledá vážný vztah a chce děti, což by s ní nešlo. Ona na to přistoupila, že se teda budou scházet a on stejně ještě bude hledat.
Pak si našel mě.
Té Janě to řekl, ale ona už je do něho zamilovaná. Prý že Honzovi přeje štěstí a rodinu, ale teď nemůže zatím být bez něho, že je jí po něm smutno…
No a on si s ní pořád píše, myslím, že za ní chce i jet… prý by to od něho bylo sprosté ji hned nechat, že má manžela tyrana…
Jak mám tohle brát?
Jsem docela dlouho sama a umím si představit žít s Honzou.
Ale co ten přízrak Jany?
Dokáže se od ní odpoutat?
A ona od něho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15054
12.10.20 10:45

NIKDY, ale opravdu NIKDY nezacinej vztah s muzem, ktery nema vyresenou minulost. A ten tvuj Honza ji fakt vyresenou nema :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5642
12.10.20 10:48

Jasně stanov hranice. Jak by se libilo jemu, kdybys jezdila za ex. Pokud tě miluje, rychle si vybere. Pokud neví, není to partner do života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5642
12.10.20 10:49

Seznamky - někteří se na nich opravdu chovají jak v obchoďáku. Potom to tak dopadá. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
12.10.20 10:55

Když nechcete mít volný vztah, tak mu to řekněte.
Chcete vážný vztah?
Zeptejte se jak to on s vámi má a že se vam teď někdo ozval a pozval na rande.
Uvidíte jestli o vás stojí a nebo ne podle reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1550
12.10.20 10:58

Myslím, že ona si nemyslí, že je jeho ex. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
460
12.10.20 11:00
@Freeandwild píše:
Myslím, že ona si nemyslí, že je jeho ex. :D

Nebo to bude taková ta osoba, která neumí počítat a trvá ji delší dobu pochopit, že pár jsou dva :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26388
12.10.20 11:00
@cecetka píše:
NIKDY, ale opravdu NIKDY nezacinej vztah s muzem, ktery nema vyresenou minulost. A ten tvuj Honza ji fakt vyresenou nema :think:

No spíš Jana když má i manžela :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 11:01

@Freeandwild
Já si to taky tak myslím…
Je na tom Honzovi emočně závislá, protože je v manželství nešťastná..
Navíc vypadá po čertech dobře, viděla jsem její fotku. Pěstěná panička… je ode mě starší o 11 let, ale vypadá líp…

• Citovat
  • Nahlásit
780
12.10.20 11:09
@Anonymní píše:
@Freeandwild
Já si to taky tak myslím…
Je na tom Honzovi emočně závislá, protože je v manželství nešťastná..
Navíc vypadá po čertech dobře, viděla jsem její fotku. Pěstěná panička… je ode mě starší o 11 let, ale vypadá líp…

Chcete-li mít nějakého Honzu mít jen pro sebe a nedělit se o něj s jinými, bude třeba najít si jiného než tohoto, který by se jak vidno ochotně rozdal kde to jen jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5405
12.10.20 11:13

V 35 tohle neumíš řešit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 11:14

@šupsem šuptam
Jenže já už jsem do něj zamilovaná…
Ale jak ona může být pro něj perspektivní, když je starší a vdaná, a Honza říkal, že chce mít normální rodinu…
Myslím, že on k ní pořád něco cítí :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.10.20 11:15

@Zumpa
A jak se tohle řeší podle tebe?

• Citovat
  • Nahlásit
780
12.10.20 11:17
@Anonymní píše:
@šupsem šuptam
Jenže já už jsem do něj zamilovaná…
Ale jak ona může být pro něj perspektivní, když je starší a vdaná, a Honza říkal, že chce mít normální rodinu…
Myslím, že on k ní pořád něco cítí :think:

Víte. Je zbytečné řešit, jestli ona je nebo není perspektivní. Jediné na čem záleží je jak se on chová. A to je dosti výmluvné… A co říkal, řeči se mluví a voda plyne. Kdoví co říkal jí. Ve skutečnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17003
12.10.20 11:20

No že to mistr hraje na více stran a že s tebou je spíše z rozumu (chci přece založit rodinu a tahla je přijatelná), než z velkého nadšení.

Což o to - vztahy kde jde více o domluvu a rozum bývají stabilnější, než ty co začaly na vlnách emocí.

Ale jaksi musíte s tím být oba v pohodě a jasně, konrétně a věcně se na tom domluvit.

A potřebujete mít ošetřeno co jak včas řešit, když jenromu najednou někam emoce ujedou.

Osobně bych ho spíš poslala za paní Janou a nechala ho tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat