Přítel zmizel na pár dní. Jak byste reagovaly?

Anonymní
13.7.13 11:16

Přítel zmizel na par dnu. Jak byste reagovaly?

Ahoj, předem se omlouvám za anonymní příspěvek.

Zajímalo by mě, jak byste reagovaly, kdyby vám zmizel na několik dnů přítel? Nevěděly byste kam, kdy se vratí, nic. A vlastně ani zda je v pořádku. Pak se dozvíte od někoho, kde je a s kým je (pánská jízda). Teď volal, nezvedla jsem mu telefon. Musím si být jistá tím, jak budu reagovat. Jsme spolu poměrně krátkou dobu, necelý rok. Všechno má své problémy, i náš vztah, ale toto se stalo poprvé. Doposud jsme spolu byli v každodenním kontaktu, někdy až přespříliš. Uvažovali jsme o společném bydlení…

Tak děkuji za zamyšlení…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7214
13.7.13 11:21

Je to bezohlednost…Rozhodně bych přemýšlela, jestli s takovým člověkem chci bydlet, protože pokud by se takhle choval i v budoucnu, tak by to bylo o nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33965
13.7.13 11:21

Soužití je o komunikaci. Pánskou jízdu chápu, ale takový odchod bych nepochopila.
Jak bych reagovala..příteli bych taky ukázala jak jé příjemné zmizet jak pára nad hrcem..potom mu možná i dojde co udělal za kravinu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7214
13.7.13 11:22

A je dobře, žes mu telefon nezvedla, ať má taky o čem přemýšlet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
388
13.7.13 11:23

Jak přijede udělej mu to stejný, odjeď z kámoškama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1823
13.7.13 11:24

No.. na prvni naslapnuti bych rekla vykopnout.. :think: na druhe zamysleni.. hm.. nezname detaily, okolnosti.. :roll:..ale na treti naslapnuti vykopnout.. proste..

Toto je notne nedospele jednani a pokud ma vas vztah trhliny uz ted, tak co budete delat za par let..? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
13.7.13 11:25

Já bych mu ten telefon nezvedla vůbec a někam bych na pár dní taky zmizela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
13.7.13 11:26

Ne, to bych netolerovala. Jestli má pocit, že potřebuje na pár dnů zmizet, ať zmizí, ale ať to řekne, abys neměla strach. Telefon bych mu nezvedala, odjela bych k rodičům a dveře bytu bych přelepila páskou „policie nevstupovat“, ať má při návratu překvápko :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
13.7.13 11:26

Hele, přítel (teď už 9 roků manžel) udělal na začátku vztahu taky botu. Chtěla jsem se vymlouvat, udělat tichou domácnost (i když jsme ještě spolu nebydleli), že mu to dojde, co provedl a bude se to snažit urovnat a já budu dělat drahoty…Z toho mě vyvedla mamka, která mi řekla, že můj přítel vůůůůbec neví, že udělal něco blbě, že když se mu budu vyhýbat a dávat mu to sežrat s tím, že dobře ví za co, tak akorát vtah umře a ještě budu za náladovou krávu, která se s ním rozešla pro nějaký vrtoch. Moje rada je, zvedni mu telefon a pořádně ho seřvi narovinu (jako nemusíš ječet), aby věděl, že něco a přesně i co vymamlasil, že takhle ne, že jsi nevěděla jestli se mu něco nestalo, ať si uvědomí, že není 13letý kluk, když máte spolu bydlet má se chovat už jako muž, co to je za vztah, kde on zmizí, to znamená, že v době rovnoprávnosti můžeš zmizet i ty a kam tohle povede, když naschvály si snad dělají děti na pískovišti…no prostě to vyčisti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
13.7.13 11:29

Tohle znám ze svého okolí. U našich známých to je tak, že on ji moc miluje, ale čas od času potřebuje „vypnout“, tak prostě udělá nějakou takovou kravinu. Podle mě to je bezohlednost a dospělý člověk by se tak chovat neměl. Já bych to u svého manžela netolerovala.
Co až byste měli děti a jeho štval např. křik dětí, taky se ti sbalí a nechá tě v tom chaosu samotnou? Já bych si to rozmyslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9649
13.7.13 11:31

Asi tak… on podle me vubec nemel tuseni, ze by te to takhle sebralo… takze bych mu zavolala, ze jestli uz je laskave doma, tak ze si chci promluvit a pekny bych mu to od plic a bez servitek rekla…

Jak by se jako citil on?

Bud se zamysli, uzna chybu, omluvi se a priste se ozve a nebo ne - a kdyby to opakoval, zmizela bych taky - ale neporad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
13.7.13 11:33

Taky to dělá kamarádky přítel, jednou za měsíc se sebere a jde kdo ví kam a druhý den přijde jako nic…Já bych tohle nesnesla…Nevěděla bych jestli se mu něco stalo nebo mě podvádí…prostě mě toho tolik napadá :)
Netolerovala bych to ale zase, než bych udělala nějaké rozhodnutí, tak bych ho vyslechla…Taky bych ho podusila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17564
13.7.13 11:41

No… Na druhou stranu, pokud spolu nebydlíte, nejste manželé, nemáte děti, tak on ti ani nic oznamovat nemusí. Nejspíš ani nevěděl, že to bude na několik dní. Někde pařili a trochu víc se to rozjelo. Taky mu asi neoznamuješ že jdeš s kámoškou na kafe. Já vím že je to rozdíl, ale oni to ti chlapi tak nevidí.
Nevím no. Záleží jak se chová jinak a jestli je jinak spolehlivý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
13.7.13 11:42

Můj přítel mi tohle udělat, tak dostane pořádně seřváno. Za ty 3 roky co jsme spolu se už poučil, že jakmile potřebuje někam zmizet tak mi laskavě dá předem vědět a potom případně zvedne telefon i ve 4 v noci, když mu volám, jestli mu nic není. V očích jeho přátel jsem sice hrozná semetrika, ale oni s ním nežijí, takže mi to žily netrhá. Já když někam jdu tak také řeknu kam a na jak dlouho, takže si myslím, že mám právo to vyžadovat i po své drahé polovičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58759
13.7.13 11:42

Přestal by pro mě existovat. Né proto, že vyrazil na pánskou jízdu, ale proto, že se nenamáhal mi říct, že bude fuč a já se klepala strachy, co se děje. Můj chlap ví, že mi nic neva, ale chci vědět, že bude pryč, bajoko kde (stačí říct třeba na chatě v beskydech) a bajoko jak dlouho, tolerance plus mínus den, nebo napíše, že přijede o pár dní později a chci vědět, že dobře dojeli a ráno, že kalbu přežil :mrgreen: s kým a tak, nereším, ale kdyby se prostě sebral, odjela a třeba víkend jsem netušila, co s ním je, tak by měl za dveřmi max kufr. Je to sobecké a hnusné :zed: mmchdm, jeho kámoši a tak mě znají, když byl trochu mimo, tak mi přišla smska od jeho kámoše, že dojeli v pořádku a že už pijou :mrgreen: a já byla v klidu.. jednou tohle udělal /po těžké zkoušce/, že při cestě na zpátek zajeli ke kámošovi a tam bumbali. Já věděla, že cesta jim trvá hodinu a najednou jsem o něm 6 hodin netušila. Když pak přišel, rázně jsem mu vysvětlila, že mi neva, že pil, ale vadí mi, že nenapsal sms, jdem kalit.. Od té doby tohle neudělal, teď už ví, že jediné, o co mi jde, tak neklepat se strachy, jestli někde neleží v příkopu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama