Přítel znamení střelec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mersi45
Stálice 52 příspěvků 13.12.18 10:14
Přítel znamení střelec

Dobrý den, jsem s přítelem druhý rok a stále mám problém mu porozumět. Je znamení střelec. Bývalý manžel byl rak rodinný typ. Jak se projevuje Váš partner v tomto znamení a jak s ním vycházíte. Děkuji za reakce :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1698 příspěvků 13.12.18 10:15

Přeci nezáleží na znamení :roll: pokud mas problém mu porozumět tak to asi nebude úplně vhodn muž pro tebe… jinak střelci jsou cestovatele a bohemove

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 13.12.18 10:19
@mersi45 píše:
Dobrý den, jsem s přítelem druhý rok a stále mám problém mu porozumět. Je znamení střelec. Bývalý manžel byl rak rodinný typ. Jak se projevuje Váš partner v tomto znamení a jak s ním vycházíte. Děkuji za reakce :)

Tohle nechápu.Dej mu vypít vývar z kořene mandragory a ono se to určitě zlepší..

mersi45
Stálice 52 příspěvků 13.12.18 10:21

Já vím, že to o znamení není. A máš pravdu v tom, že je bohém a doma se moc neudrží. Procházím si s ním zkouškou trpělivosti ale nevím, jestli to zvládnu. Nechci vztah ukončit a snažím se s ním vyjít. Děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:22

Já kdysi chodila se střelcem a byl totálně sám pro sebe - žádný rodinný typ… cestoval hodne a peníze ze by myslel s darecky atd na sebe to vůbec… dnes má manželku a dvě deti a ze by byl rodiny typ to si nemyslím - dovolená na týden z povinnosti jinak sám a kamaradi a dětem se nevěnuje - má je… udržuje kontakt s exkama - chtěl i se mnou a bývá nevěrný - hodne střídá ženy a věrnost mu rozhodne nic nerikala. Byla jsem s nim krátce… a takový chladný mi přijde - měla jsem i raka a to byla jiná!!! Báječný pro rodinu, domov atd a on byl na rozhraní se lvem a hezky fajn kluk co je zodpovědný a stará se. Akorát zarlivy což byl i důvod rozchodu. Ale přeji mu vše dobre. A manžel je kozoroh - a ten je pro mě top! ;) určitě ma svoje mouchy ale pro mě i deti nejlepší pod sluncem. Dokáže být muž a zároveň i citlivý ale nedělá to z něho troubu. Dětem se věnuje a mě taky - přichystá vanu, víno… překvapeni … darecky … někdy tvrdohlavý ale to jsme oba. Jsem za něho rada a nemenila bych …

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:23
@mersi45 píše:
Já vím, že to o znamení není. A máš pravdu v tom, že je bohém a doma se moc neudrží. Procházím si s ním zkouškou trpělivosti ale nevím, jestli to zvládnu. Nechci vztah ukončit a snažím se s ním vyjít. Děkuji

Já bych ho jako životního partnera nevolila. Nejen ze s nim nejsi spokojena nebo mu nerozumíš teď, nemyslím si, ze by to bylo v budoucnu jiné - lepší - spis pocitej naopak …
Neztracej čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:25

Jakožto žena střelkyně Ti můžu říct, že pokud od něj očekáváš, že bude sedět doma a koukat s tebou na telku, případně se vrtat v zahrádce či se věnovat jiným podobným aktivitám, tak se mýlíš. Zkoušela jsi jeho zájmy s ním sdílet?
Potřebuje aktivity a prostor, aby se mohl vracet k tomu, co miluje a co mu dodává jistotu a klid.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 13.12.18 10:26
@Forest_Gump1 píše:
Tohle nechápu.Dej mu vypít vývar z kořene mandragory a ono se to určitě zlepší..
@mersi45 píše:
Já vím, že to o znamení není. A máš pravdu v tom, že je bohém a doma se moc neudrží. Procházím si s ním zkouškou trpělivosti ale nevím, jestli to zvládnu. Nechci vztah ukončit a snažím se s ním vyjít. Děkuji

bohema nebrat. budeš na všechno sama..

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 13.12.18 10:27
@mersi45 píše:
Dobrý den, jsem s přítelem druhý rok a stále mám problém mu porozumět. Je znamení střelec. Bývalý manžel byl rak rodinný typ. Jak se projevuje Váš partner v tomto znamení a jak s ním vycházíte. Děkuji za reakce :)

Střelci bývají nadprůměrně inteligentní, tak třeba je to tím. :nevim:

mersi45
Stálice 52 příspěvků 13.12.18 10:28

To je právě i u nás, kontakt s ex, se všema se rozešel v dobrém a já se trápím. nevím, zda to tak má být a snažím se to vše tolerovat a chápat. Je to chlap po 50 a kolikrát se nestačím divit a to co píšeš, je jako přes kopírák, peníze a děti neřeší jen společnost, co nejvíc přátel kolem sebe a já jsem klidnější a jak jsem psala, bývalý byl rak úplný opak..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:34

Mám švagra Střelce. Myslím si, že potřebují prostor, žijí hodně aktivně ve všech směrech, mají hodně zájmů, koníčků, jsou společenští, ve společnosti hodně oblíbení, dokáží dávat ženám komplimenty, ne každá partnerka to proto ustojí. Nedokáží jen tak někde posedět, spíše je to spojené s nějakou činností. Určitě potřebují partnerku, která je stejně akční jinak to podle mě nemá moc šanci vydržet. Rak je úplně něco jiného, ten pro rodiny žije, ale je hodně vztahovačný, potřebuje ocenění.

mersi45
Stálice 52 příspěvků 13.12.18 10:36

Já jsem potřebovala slyšet tady od Vás, že to tak je a pokud s ním budu chtít vyjít, tak musím zapomenout opravdu na pomoc doma, doslova mi řekl, že si musím najít jiného pi…,který bude semnou doma a budu na vše sama tak stále přemyšlím, jestli mi to stojí za to tohle podstupovat v 46 letech 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 10:39
@mersi45 píše:
Já jsem potřebovala slyšet tady od Vás, že to tak je a pokud s ním budu chtít vyjít, tak musím zapomenout opravdu na pomoc doma, doslova mi řekl, že si musím najít jiného pi…,který bude semnou doma a budu na vše sama tak stále přemyšlím, jestli mi to stojí za to tohle podstupovat v 46 letech 8)

Na pomoc doma asi fakt nebude. Švagr také nevaří a s ničím nepomáhá. Jedině práce kolem baráku, ale to trvá dlouho než něco dotáhne. Protože chvíli pracuje, ale pak zase někam jede, něco má.

Uživatel je onlinePeta02
Kecalka 401 příspěvků 13.12.18 10:40

Ježíš to přeci není tím ze je střelec :mrgreen: můj manžel střelec je a je normalne rodinný typ a doma pomáhá úplně bezne.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 13.12.18 10:42

A jak jsou na tom berani prosím ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >